Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toomuchtears

Zbyt czesty okres czy przesadzam ?

Polecane posty

Witam Was mam 20 lat, nie wspolzylam i nie biore zadnych tabletek hormonalnych. Mam pytanie czy któras z Was ma cykle tak co 23 -24 dni , u mnie miesiaczki od ostatniego czasu sa tak czesto .Wczesniej mialam jeszcze bardziej nieregulaarne czasami 30 dc, 37 dc) przyznam ze mnie to niepokoi i fizycznie czuje sie slaba, poniewaz mam bolesne i mocne okresy.Czy mocna miesiaczka ze skrzepami krwi czestymi moze byc czyms niepokojacym. Czy powinnam miec zrobione jakies badania hormonow? mialam robiony hormon testosteron i mam wynik 0,528 ( 0,2-1,2) TSH moj wynik 2,39 ( 0,4- 4,0) Wizyte do ginekolog mam pod koniec miesciaca, na ostatniej wizycie dowiedzialam sie ze mam zaburzenia z cyklami i dostalam luteine, ale nie moglam jej wziac bo dostalam swoj okres.Dziekuje za porady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegosos
ja mam okres długi i mocny co 20 dni, ale zdarza sie tez co 16 czy 14. tez czuje sie słaba i smutna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijasna
wezcie tabletki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam co 34-35 dni. ale dalej nieregularne. mam 17 lat a zaczęłam od 13. Czy wy wyliczacie co do dnia ? nie biorąc tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×