Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xenna

dziewczyny - czy Wasi faceci obmacują Wasze piersi na codzień?

Polecane posty

Jak Wasi faceci traktują Wasze piersi,tzn. czy mają na ich punkcie bzika ot,tak na codzień, czy chwytają Was za piersi jak jesteście ubrane w neutralnych sytuacjach albo jak macie bluzkę z dekoltem? czy pieszczą Was tylko w czasie zabaw łózkowych,w czasie seksu? Panowie - Wy też się wypowiedzcie-czy macie totalną jazdę na punkcie piersi Waszych kobiet czy ich pieszczoty rezerwujecie tylko w sytuacjach intymnych?w czy w czasie seksu dużo czasu im poświęcacie czy tylko na grę wstępną? mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko obmacuje
obce baby, a nie swoją. najlepiej na ulicy jak dużo osób patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj maz ma na ich
punkcie bzika, dotyka kiedy tylko moze, smieszne ale juz sie przyzwyczailam nawet mam to uwiecznione na kilkudziesieciu zdjeciach, jak robimy sobie razem zdj jego raczka zawsze w ich okolicach, kiedys mnie to denerwowalo teraz juz tylko czasami, jestesmy razem 9 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.mój
hmmm w ciągu dnia mnie nie łapie, ale wieczorem np ściąga stanik, chwilę pomiętosi i tyle, szkoda zachodu z tym ściąganiem stanika na 3 minuty ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubię bawić się piersiami ale wiem że są bardzo erogenne i macanie powinno być zachowane tylko podczas gdy wstepnej inaczej piesi robią się mało czułe erogenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lubie i jak tylko jest chwila nieuwagi to juz siup i raczka ląduje na biuście.. No lubie i już! 5 sek zycia do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potulna

Gdy dzieci nie ma w domu, to mój mnie zawsze wymaca, gdy przechodzi obok, i jeszcze w tyłek klepnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nauczony

U nas, w szpitalu są kursy dla mężów nauczające badań zapobiegawczych raka piersi. Pielęgniarki na sobie pokazują jak trzeba macać piersi żonom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pieszczenie piersi nie pamiętam kiedy to ostatnio się odbyło, nie mówiąc o reszcie ciała. On zaczyna od manetki, a nie o to tu chodzi. Słabo  u niego z czułością. Brakuje mi tego strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja często masuje cycuszki żonie najlepiej rano po przebudzeniu jak i wtedy kiedy ubiera się do pracy  oboje to lubimy można powiedzieć że to taki rytuał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss

Codziennie, kilka razy dziennie, kiedy tylko ma okazję, nigdy nie odpuści wymacania cycków czy tyłka 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
6 minut temu, Gość Miss napisał:

Codziennie, kilka razy dziennie, kiedy tylko ma okazję, nigdy nie odpuści wymacania cycków czy tyłka 😄 

 Mam tak samo, muszę! Inaczej mam dzień stracony, czy to moja wina ze mnie do niej cały czas ręce swędzą?  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia-pelasia-------

Mój to ciągle łapie mnie za psitkę. Kilka-kilkanaście razy dziennie bułeczkę mi ściska. Często również rękę w majtki pcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×