Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrgwergwre

Zażywać Maglek czy nie?

Polecane posty

Gość wrgwergwre

Dziewczyny, czy któraś z was wie coś o tym leku lub zna opinię lekarza? Mam bowiem problem. Dotąd brałam jakiś suplement magnezowy bo likwidował skurcze łydek. Robiłam to jednak na własną rękę bo lekarz mi powiedział że nic więcej nie muszę brać niż Prenatal i dodatkowy kwas foliowy (a mi z bólu nie tylko łydka ale i mózg drętwiał, tymczasem magnez zwlikwidował te bóle ;D). Wczoraj kupiłam co innego z ciekawości, mianowicie ten Maglek z wiaminą B6 i dopieor w domu doczytałam się w necie że to już nie kategoria suplementów diety a lekarstw, i lepiej go nie bać bez konsultacji. Oczywiście skonsultuję się ale do wizyty sporo czas a ja boje się ze względu na dziecko niedoboru magnezu którego oznaką mogły być te koszmarne bóle. Proszę, dajcie więc znać co wasi lekarze mówili na temat tego Magleku i czy któraś z was go stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tukka

To suplementów powinno się obawiać a nie leków, bo w suplementach niewiadomo co jest - leki są badane, suplementy nie. Magnez z ciąży nie zaszkodzi, byle nie przedawkować oczywiscie i brac zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie wiem  jak z maglekiem - ja w ciazy biorę LAKTOMAG B6 - to lek właśnie i bezpieczny dla kobiet w ciazy , nawet zalecany i w ciąży i w okresie laktacji. Dzieci już od 1 roku życia też go mogą brać - mozna tabletke rozpuścić i powstaje taki smaczny bananowy płyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×