Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prunia secca

kwiat do włosów

Polecane posty

Gość prunia secca

może macie jakieś pomysły na kwiat do włosów , sztuczny czy żywy? żywy chyba bardziej efektowny tylko czy nie ro0zleci się za wczesnie ? wklejajcie fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywy lepszy ja sama bede
miała żywy i to się utrwala jakoś także myślę że nie ma problemu :) bardzo efektowne są storczyki, ale i goździki niczego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
ja miałam goździk, wytrzymał całą imprezę, spałam w nim (zapomniałam ze go mam) i następnego dnia miałam go na sesji fotograficznej, wyglądał ciągle tak samo! Po tym co przeszedł uważam że baaardzo wytrzymały kwiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
storczyki i margaretki mi się bardzo podobają.ja nie zdecydowałam się niestety na żywy kwiatuszek a teraz żałuję,ale trudno. napewno jakoś kwiatki są zabezpieczanie przez zwiędnięciem.może zapyta kogoś,kto ma to przygotować w jaki sposób zabezpieczy kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka z małym stażem
ja miałam zywy kwiatek, nawet nie wime jak sie nazywał, ale bez problemu wytrzymal. fryzjerka spryskala go lakierem tak ze byl sztywny jakby byl sztuczny. pieknie wygladal i nadal calej kreacji slkubenj romantyzmu i swoistej prostoty bo nie mialam welonu, wygladalam skromnie ale efektownie. polecam wszytskim zywe kwiaty, nie ma z nimi zadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×