Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lubie Żelki

szukam przyjaciółki!!!!

Polecane posty

z tym planowaniem to tak wlasnie mysle zeto przereklamowana sprawa znam pary ktore latami planowały i jak daly spokuj to teraz w pieluchach siedza.naprawde jest masa takich przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje ze pytasz:)) tak serio to żadna filozofia rodzice mi pomogli i mąz i teraz mam 17 letnią kumpele i nie zamienialabym jej na żadną inna osobe.byłyśmy ostatnio na weselu i wszyscy nas brali za siostry..oczywiście byli juz dobrze wstawieni ale zawsze to coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula samotne noce to dla mnie jakis koszmar, powoli sie przestawiam ale nigdy nie bylam domatorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas czesto myla-ale przerosles siostre:) niska jestem-162,synus ponad 180 raz okulistka mmowi-to dziecko nie ma rodzicow,musi zawsze z siostra przychodzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie lubie sam w domu siedziec dobrze ze chociaz ten net jest:)ale sumie to mieszkanie w bloku ma swoje plusy bo zawsze moge nawet w piżamie do sąsiadki na kawke wpaśc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja mama jak sie cieszy ze jest taką młodą bavcia wszyscy mysła ze Dominika to jej córka..chociaz 13 lat temu to sie nie cieszyła zbytnio:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie, zwykle dwie noce ma wolne, teraz jest mozliwosc ze bedzie tylko jedna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie zauważyłam ze tylevczasu mineło strasznie strasznie wam dziekuje dziewczyny ze tu ze mna nawijacie bo tak bym pewnie siedziała w lodach cała i martwiła sie tym piepszonym usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc brzoskwinko ale jestem tu nowa i nie wiem jak ja cie tu moge jutro znaleśc ,na tym samym forum?a o lodach poprostu sie nie DaA zapomnieć:))jutro jemy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licytujemy sie? :) gdybym opisala tu swoja historie to sama bym sie zalamala... ale jest tak charakterystyczna ze balabym sie chyba zidentyfikowania, tez jestem z Krakowa tak nawiasem mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiadaj mama niktcie tu nie bedzie idetyfikowal komu masz opowiedzieć jak nie nam...ocenimy czy faktycznie jesteś az tak nieszczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem szczesliwa.Od jakiegos czasu wszystko we mnie wspolgra:P Czasami zlapie smutasa ale kieruje tak myslami zeby wszedl optymizm:)Ewentualnie rozpieszcze siebie-jakas przyjemnosc jezeli nikt o to nie zadbal Marysiu a Tobie co?Napisz na @ jak tu nie chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze obie macie doła ale zawsze to przechodzi chocby nie wiem jak było przesrane zawsze potem najcześciej znienacka wszystko sie zmienia naprawde tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×