Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lubie Żelki

szukam przyjaciółki!!!!

Polecane posty

Hej wszystkim tak sobie siedze sama i strasznie mi nudno jakoś od paru lat niewiele się zmienia w moim życiu i pomyślałam sobie że może czas na jakąs fajną nową znajomośc .fajnie by yło mić taką netową przyjaciólkę co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelki ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i sie troche martwie bo jutro ide na usg piersi a jestem panikara wieć zaraz zjem litra lodów na zabicie stresu .oby do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.dopiero.co
pisałaś że chcesz seksu ale focha rzuciłaś mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinko kochana własnie jeszcze nie wiem jutro się okaże,a tak wogóle to jestem z Krakowa mam męza i dwoje dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mysłałam ze młoda jestem ale jak tak czytam swój opis mąz dwoje dzieci to az nie moge uwierzyć przeciez dopiero co papierochy paliłam za śmietnikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JA PARE LAT TEMU OSTRO ZMAGAŁAM SIE Z BULIMIĄ I TERAZ WOLE BYĆ OSTROZNA NIE DOPROWADZAĆ DO STANU KIEDY ZA DUŻO PRZYTYJE ALBO ZNOWU ZA BARDZO SCHUDNE,ALE JEDZENIE NIESTETY TO MOJA PASJA.POPROSTU NIE MA RZECZY KTÓREJ BYM NIE LUBIŁA ..TERAZ BYM ZJADŁA SAŁADKE Z KURCZAKA...JAK DOBRZE ZE KNAJPY JUŻ POZAMYKANE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK JA TEŻ jak sobie zrobie np.miesiąc przerwy to potem nie moge sie zebrac ale jak już zaczne to potem jak nie poćwicze to tak jak bym sie nie wysikala:)wchodzi w krwe.najlepiej mi sie cwiczy przy modzie na sukces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak że mój zapał jest krótki bo starcza mi go na góra 4 dni ćwiczeń a potem znowu sobie odpuszczam,penie z lenistwa.Ale jezdze na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roweru nie cierpie mam za słabe nogi ale ostatnio zaczełam dużo chodzić na basen i zauważyłam ze naprawde super działa....oczywiście pomijając ze zjadłabvym potem konia z kopytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×