Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emolinka xD

Jak poderwać chłopaka?

Polecane posty

Gość emolinka xD

Chodze do 2 gimnazjum i podoba się mi pewien chłopak którego znam z widzenia i kompletnie nie wiem jak do niego zagadać i co mam zrobić żeby mnie zauważył ( jestem troche nieśmiała )...... Pomóżcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij się ubierać jak koleżanki - dużo kolorów, trochę odsłoniętego, malować i żuć gumę gdy nauczyciel na ciebie patrzy. Nic do facetów w twoim wieku tak nie przemawia jak pstrokacizna i bunt młodzieńczy. Ewentualnie podrzuć mu na przerwie liścik z wyznaniem, ala cicha wielbicielka. w końcu dojdzie po nitce do kłębka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za nauke sie wez
a ne za podrywanie chlopakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile lat jest od Ciebie starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz Porada
Jak to jak, podejsc, strzelic lekko z piąstki w barki i powiedziec, hejka co tam slyhac! Na kuzie bo inaczej dupa z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrazu klękaj do miecza po co te gadki szmatki , wciągasz do kibelka i przechodzisz do działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj go poznać w jakiejś neutralnej sytuacji… Ja chłopaka, który mi się podobał poznałam przez wspólnego znajomego, który był wtajemniczony. Ale bardzo uważaj komu się zwierzasz, bo ludzie w tym wieku lubią plotkować ;> Możesz go spróbować zaczepić na przystanku autobusowym, jeśli w szkole się wstydzisz. Może jakaś impreza szkolna / wyjście ze znajomymi? Albo napisz do niego przez jakiś komunikator, że Cię ciekawi i chciałabyś go lepiej poznać. Ja tak kiedyś wypaliłam facetowi, tylko nie możesz czuć się zażenowana ;> Podziałało, zaczęliśmy się spotykać. A rok później wyszło tak, że byliśmy parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł123123
na pcozatku zerkaj na niego i sie uśmiechaj po prostu :) nieraz wystarczy tylko to spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×