Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinka313

Pomóżcie-intenet bezprzewodowy, co muszę kupić?

Polecane posty

Gość miksiaa
Ten twój routerek jest bardzo dobry. Jeśli chodzi o potrzebę dużego zasięgu ,to również polecałbym Netgear wnr2000. Bez problemu złapiesz zasięg w laptopach w nawet dużym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa37
czy ten netgear ma jakies zabezpieczenia ktore pomaga uchronic mojego 7 letniego synka przed zagrozeniami internetowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkuszek
Netgear WNR2000 ma specjalne filtry umożliwiające blokowanie stron potencjalnie nieodpowiednich dla młodych użytkowików internetu. Z konfiguracją i tymi ustawieniami nie powinno być dużych problemów. Ten router dostał nawet jakaś nagrodę bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reks2
Jak już o tym mowa to jest Live Parental Controls, WNR 2000 ma taką funkcję i inne routery netgeara też niedługo będą to obsługiwały. Przynajmniej takie info jest na stronie producenta. Tu jest link, gdzie można obejrzeć jak takie filtrowanie działa: http://www.netgear.com/lpc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądałąm ten router netgeara, który polecacie. Bardzo fajnie on wygląda. Ja mam obecnie linksysa to mogę tylko pozazdroscic posiadaczą wnr-a:D Pasował by mi do mojego laptopa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q-bass
właśnie a można ten router na stronie zamówić?? Bo ostatnio strasznie modne się zrobiło kupowanie przez net - znajomy ostatnio tak komórkę kupił na stronie orange....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbiria
no jasne że można zamówić jest sporo sklepów, które oferują ten model tu masz ich liste http://www.shopmania.pl/shopping~online-routery~kupowac-netgear-wnr2000~p-2430132.html, dlaczego warto zamawiać przez internet? bo nie trzeba wychodzić z domu i jest taniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrakersChrup
kupujac przez internet pamietaj, ze warto tez pomyslec o przyszlosciowej gwarancji, ze sklep powinien byc zaufany. :) choc kupujac hardware pokroju netgear nie powinno byc powodow do zmartwien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak ale kupując przez neta u jakiegoś prywatnego sprzedawcy nigdy nie mamy pewności czy sprzęt który kupiliśmy jest faktycznie tym o którym myśleliśmy. Nawet jeśli ma to być sprzęt netgeara:p Dlatego jednak peferuje sprawdzone i pewne sklepy internetowe, których ceny i tak są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbiria
Z tego co wiem Netgear posiada Gwarancje zewnętrzną, czyli nie w sklepie tylko bezpośrednio u producenta, więc rola sklepu może sprowadzać się jedynie do pomocy w załatwieniu sprawy... Ale co prawda to prawda, niektóre sklepy nie chcą nawet pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik09
Tamarenka: Jest taka możliwość, ale działa na terenie USA i Kanady, więc u nas możesz zapomnieć. A mało jest sklepów internetowych, albo zwykłych z komputerami? Można też z allegro zamówić. Na polskiej stronie netgear ma coś takiego gdzie kupić i tam są adresy i tel sklepów. WNR2000 jest popularnym routerem, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzkungfuu
Madzik09 troche jednak tych sklepów u nas jest. Nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem sprzetu netgeara. I to w całym zakresie cenowym. Od produktów do 100 zl po urządzenia po kilka tysięcy. No i of course zostają hipermarkety elektroniczne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hausofwax
A czy do domowego urzytkowania opłaca sie kupować drogie urządzenia? czy w ogole wukorzystam parametry routera za 400 zl przy neo 2 mb i 3 lapkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbiria
Szczerze mówiąc to nie wykorzystasz... ale trzeba myśleć przyszłościowo i lepiej kupić troche lepszy żeby nie zmieniać co pięć minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowychochlik
jak masz kase inwestuj w drozszy, im wiecej placisz, tym lepszy masz sprzet - tak jest w swiecie technologii. jesli nie masz kasy to inwestuj w jakosc wykonania, stosunek jakosc/cena. choc netgear nie jest typowym producentem lowendowym, to jego routery za jakies 100-150zl sa swietnej jakosci i wcale nie odstaja od drozszych odpowiednikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokojambooo
Dokladnie. Zgadzam sie z karmazynowychochlik. Osobiscie preferuje kupowanie tylko porządnych urządzen ze sprawdzoną marką. Jak kupilem netgeara 3 lata temu za ok 300 zl to do tej pory bardzo dobrze dziala i jestem zadowolony. I co najwazniejsze nic sie nie psuje. Nie kwestionuje oczywiscie innych producentow ale z nimi nie mialem wiekszej stycznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze tak jest, że za ceną idzie jakość. Często jest tak, że znane marki są drogie i wszyscy myślą, że dlatego ich sprzęt jest lepszy, a bywa tak, że płacimy za reklamę i ładny wygląd, a nie jakość. Co do Netgeara zgadzam się, że oferują bardzo dobry sprzęt, sama używam ich adaptera bezprzewodowego. A jeśli chodzi o routery to spory wybór jest na wasserman.pl i to w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik09
Nie każdy wykorzysta możliwości droższych routerów, ale wielu osobom przydaje się np. port usb do którego można podłączyć zewnętrzny dysk i korzystać z niego na wszystkich komputerach w domowej sieci. Inni oglądają filmy w HD przez sieć i wtedy bez najnowszych technologii się nie obędzie (wymagana duża szybkość połączenia). Z drugiej strony, już za 200zł można mieć router domowy z nowym standardem n i bajerami takimi jak kontrola rodzicielska-opisywany przez was WNR2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankmoody
tak jest, a konkurencja za ta sama cene oferuje duzo mniej mozliwosci, najnowsze modele netgear to naprawde swietne rozwiazania, standard n za 200zl? jeszcze dwa lata temu to bylo nie do pomyslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netmaniakos
Heh 200 zl za wnr2000?? To taniocha:D Spodziewalem sie co najmniej 2 krotnie wyzszej kwoty. Mila wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensey
Dokladnie. wnr2000 mozna dostac za ok 200 zl a w tym obluge standadu N, kontrola rodzicielska, duzy zasieg i latwa oblsuga Polecam w ogole obejrzec jak wyglada ten router. Ze wzgledu na sam wyglad niejeden pewnie go kupil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka_s
Mam małe pytanko: jak rozdzielić internet z TP na 2 komputery? Teraz mam tylko na dużym, a chciałabym też na laptopa. Ile to będzie kosztowało? Ładnie proszę o linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili188
Potrzebujesz router, czyli taką skrzynkę, do której podłączasz neta i dopiero do niej komputery. Laptopa możesz podpiąć bezprzewodowo, a stacjonarny przez kabel. Tu masz sprawdzony model pod Twój internet: http://www.shopmania.pl/shopping~online-routery~kupowac-netgear-dgn2000~p-2259809.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoman
I trzeba to jeszcze skonfigurować :) więc jak będziesz miała z tym problemy to zapraszam na forum postaram się pomóc, chociaż router ten jest bardzo prosty w konfiguracji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasiik
A ja bym polecil jeszcze cos tanszego. Mianowicie wgr614. Do kupienia za ok 100 zl a do domowego uzytku spokojnie wystarczy. Zwlaszcza ze beda polaczone tylko 2 kompy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejkow
Moge się podłączyć do wypowiedzi kolegi wyżej. Posiadam wg614, w domu net odbierają 3 laptopy i wszystko smiga bardzo fajnie. Z przesyłem plików w sieci domowej nie sprawia żadnego problemu. Nie mialem tez problemu z konfiguracją tego urządzenia a jest to mój pierwszy router. Z czystym sumieniem moge powiedzieć że polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoman
Też posiadam ten router wgr614 i jestem także zadowolny, po za tym możesz go teraz kupić za ok 100 zł więc jeżeli nie jest ci potrzebny wybajerowany sprzęt tylko zwykły router do domowego użytku to nie ma się nad czym zastanawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×