Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinka313

Pomóżcie-intenet bezprzewodowy, co muszę kupić?

Polecane posty

Gość natka_s
Dzięki za rady,buziaki dla Was :).Kupiłam w końcu model DGN2000, bo doradzał mi jeszcze sprzedawca. Już siedzę na rozdzielonym internecie, a co najlepsze nie potrzeba modemu od TPSA i dzięki temu cały czas jest podłączony do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryfordjunior
no to spoko, sama wszystko zainstalowalas? slyszalem, ze netgear produkuje routery dla ludzi, ktore szybko sie instaluje, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moowgli
Sam mam wgr 614 i sie obawialem poczatkowo czy sobie poradze z instalacja. Ale generalnie nie mialem problemow i wszystko intuicyjnie sie robi. W razie czego zawsze na forach mozna znalezc porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Radzę zabezpieczyć sieć, gdyż inne osoby mogą korzystać z Twojego połączenia a Ty będziesz się dziwić, że Ci internet stał się wolniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moowgli
Sugerujesz ze nie potrafie zabezpieczyc dostepu do mojego routera??:D Spokojna glowa. W netgearze o tym nie zapomnisz. Jest tak prosty interface ze nie mialem z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka_s
Sama sobie poradziłam, nic trudnego w instalacji nie było. Wszystko jest napisane, gdzie podłączyć, jak wejść na konfigurację routera i co ustawić :). Zabezpieczenia się ustawia też w konfiguracji jako klucz, albo automatycznie przez WPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterbob
Ten router jest bardzo prosty w obsłudze, nie znam się wogóle na sieciach a udało mi się wszystko ustawić bez problemu za pierwszym podejściem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet w domu bez kabla to już raczej standard, zwłaszcza, że odchodzi się powoli od komputerów stacjonarnych kupując laptopy, co raczej zrozumiale. Ale kupno routera to wydatek jednorazowy i korzysta się z niego latami. Proponuję poszukać czegoś dla siebie w sklepie internetowym o bardzo atrakcyjnych cenach: waserman.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Router oczywiście zależy od budżetu. Ja radzę po prostu postawić na taki, który będzie niezawodny, a tutaj np. istotne miejsce zajmuje choćby Netgear. Znacie - Netgear R6400. I to jest właśnie jeden z takich genialnie działających modeli. Wielokrotnie go przerabiałem, nigdy nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×