Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lubie Żelki

co zrobić żeby teściowa mnie polubiła?!

Polecane posty

ja jej normalnie nie cierpie ale mój mąz kocha ją nad zycie i bardzo mu zależy zeby nasze układy były ok.teściowa jest strasznie wścibska wtrąca sie do wszystkiego i traktuje mnie z wielkim dystansem zresztą jak pozostałe swoje synowe.postanowiłam ze jednak zdobęde jej serce tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILE TY ZAKŁADASZ
TOPIKÓW? Zakładasz i uciekasz! Pogięło Cię!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Ludzie
Nic nie zrobisz. Ja mam tak smao i z latami jest jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audi Q7
u mnie jest na odwrot-to tesciowa zabiega zebym ja lubila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jej też powinno zależeć zeby sie ze mną dogadać ..nierozumiem jestem dla niej zawsze miła czesto do niej dzwonie,wlaże w tyłek ..i nic może jednak czuje ze jej poprostu nie cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zrob jakis obiad zapros tesciowa pogadajcie o milych rzeczach, albo dzwon np w jakiejs sprawie i popros ja o zdanie to pomysli ze jest potrzebna i ze liczysz sie z jej pogladami moze wtedy jakos przelamiecie lody. mojego chlopaka mama jest gorsza, bo niby lubi i taka milutka a za plecami swoje gada...achhh te mamy naszysz facetow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam już ze sto potraw według jej przecudnych przepisów mase kasy na prezenty perfumy i torebki i nic!!!kiedyś myślałam ze może najlepiej będzie poprostu ją zapytać o co chodzi ,ale to chyba nie rozwiąże sytuacji.nawet mi juz mój mąz przez to obrzydł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodofifi
proste: olej ją a ona zacznie ci w lizac dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zapytaj w takim razie, albo powiedz ze juz nie bedziesz wiecej jej nadskakiwac i juz. moja mama olala swoja tesciowa bo tez kawal krowy z niej i jest jej dobrze, a maz kocha ciebie z to z toba spedza zycie a nie z mama wiec jakos to zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie bede taka teściowa przysięgam ..bede miła i kochana ...ale narazie mój syn ma 5 latek wiec może mi odwali do tamtej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no daruj ale skoro
jej nie cierpisz to czego innego się spodziewasz? niechęć się wyczuwa bardzo łatwo; fałszywe przyjazne gesty (a takie wykonujesz bo w końcu jej nie cierpisz) wywołują tylko jeszcze większą złość. nie rób nikomu łaski, że się na obiadki wysilasz. traktuj ją tak jak byś chciała, żeby Twoją mamę traktowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przynajmniej staram ale ciezko lubić kogoś przez kogo przynajmniej ze sto razy płakałam ona potrafi przy stole pełnym gości podając ciasto ominąc tylko mnie,albo żartować sobie przy wszystkich że gdyby nie dziecko to mój mąz już by sobie znalazł inna...zawsze sprawi że czuje sie jak śmieć ..mimo ze to ja więcej zarabiam to zawsze mi wmawia ze jestem na utrzymaniu meza ,albo ze nic nie umiem mimo ze jesytem po studiach ze jestem za chuda albo za gruba .no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no daruj ale skoro
więc daruj sobie te zabiegi. mąż wybrał Ciebie a nie mieszkanie z mamunią więc najważniejszą rozgrywkę wygrałaś ;) chyba że masz parcie na bycie supersynową poważnie, odpuść sobie to spinanie się, jak rzuci durnym tekstem to odgryź się lekko. ominięcie ciastem skomentuj żartobliwie. ona chce mieć Cię pod pantoflem a starając się o przyjaźń tylko jej pomagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że mąz jest pod ogromnym jej wpływem i myslałam ze skoro będziemy sie lubić to bedzie mi łatwiej a tak to robi sie taka dziwna sytuacja ..mąz zawsze jak ona mi dogryzie to mówi odpuśc to stara schorowana kobieta nie miała nic złego na myśli ..a tak naprawde to zdrowszej i żwawszej babki to nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka z 10 letnim stazem
na moje to nic nie zrobisz. ja swojej nawet pedicure robilam , spijalam z nia winko nauczylam sie grac w karty.... ale ona i tak jak przyszlo co do czego to zrownala mnie z blotem. :) to sie nazywa zaborczosc matczyna ha ha ha. cokolwiek zrobisz to i tak bedzie zle. a co do meza. to na nim sie skup. jemu gotuj jemu cukruj i mow jaki jest zajebisty. nie wspominaj o tesciowej a jak bedzie chcial do niej pojsc to najzwyczajniej w swiecie mu sie oddaj. zrob tak pare razy i zobaczysz ze spotkania z mamusia zaczna malec :) powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super odpowiedz
Mężatka z 10-letnim stażem !!!!!!! SUPER ODPOWIEDZ Dobra rada!! Ja też tak robie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka z 10 letnim stazem
laski no bo tak wlasnie jest! zeby sterowac naszym mezem czy tam facetem przede wszystkim trzeba dupa ruszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja swojemu daje
A on i tak woli swoją mamuśkę!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to albo za malo sie starasz albo jest to jakis szczegolny przypadek... musisz ty wygrac! jest z toba i to sie liczy. najgorsze co moze byc to podsysanie ziarenka nienawisci mezowi do jego matki(sprawdzone) wtedy moze byc jeszcze gorzej bo bedzie sie buntowal. a jak to nie pomoze to przerob z nim pierwszy rozdzial kamasutry (porada z filmu lejdis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zx
mnie tesciowa nie trawila na poczatku, robila mojemu ukochanemu jazdy ze jest ze mna ale jak mnie lepiej poznala jest ok, czeka namnie z obiadkiem, jezdze codziennie na kawunie i choc czuc ze nie jest miedzy nami jakos takj swobodnie to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanion
napal nią w piecu będzie cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×