Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oś tam coś tam

szczęście bez łechtaczki

Polecane posty

Gość oś tam coś tam

czy są jakieś normalne dziewczyny na tym forum które dla swojego i partnera dobra usunęły ten ochydny i zbedny organ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oś tam coś tam
od razu odżyjesz uwolnisz mózg i dopiero dasz rozkosz kochankowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oś tam coś tam
ja planuję resekcję resztek mózgu (mam IQ 16) i łechtaczki jednocześnie, chcę jak najbardziej przypominać Majkela Dżeksona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oś tam coś tam
może ciebie podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oś tam coś tam
szukam też nowych znajomości z Paniami lubiącymi zabawy typu piss lub scat, lubię służyć Pani za toaletę i papier toaletowy, jeśli jakaś Pani pragnie mnie używać proszę o kontakt,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro jesteś pedałem
to powinieneś szukać partnera wśród samców, oni nie posiadają tego organu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oś tam coś tam
to podab baranie ten kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oś tam coś tam
niech ktoś poda w takim razie argumenty na konieczność istnienia tego organu u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko! Znowu będziesz się kłócił, że obrzezanie jest super i bardzo potrzebne?? Darowałabym już sobie na twoim miejscu bo i tak nikt (nawet żaden Pan co dziwne) nie popiera twojego zdania. Jeden temat ci usuneły adminki, a ty produkujesz kolejne... Normalne to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oś tam coś tam
szukam prawdy i uzasadnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oś tam coś tam
arabki są najlepszymi kochankami na świecie bo nie mają łechyaczek i potrafią się zająć wpełni swoimi panami nie chodzą im też po głowach jakieś głupoty jak europejkom bo mózgi mają wolne o łechtaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oś tam coś tam
porozmawiaj z kobietami obrzezanymi to zmienisz danie spokój ducha, miłość do pana swojego po prostu wzór żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam żadnej osobiście, jednak pisałam pracę na ten temat przez co wcześniej musiałam się obeznać z temamtem i w tym celu przeczytałam wiele książek i obejrzałam sporo filmów w tej tematyce. Dla tego twierdzę, że jesteś cholernym debilem, że potrafisz się tak prosto śmiać z takiej tragedii, która codziennie dotyka setek dzieci na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oś tam coś tam
mi nie chodzi o fakt robienia komuś krzywdy czy bólu ale o fakt pozbycia się tego pietna mozna to robić pod znieczuleniem jak ślepą kiszkę i wyleczyć się z tego co wami potem targa i marnuje wam i facetom życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwolnij się od penisa nie wiesz po co jest łechtaczka? Tylko dla kobiecej przyjemności, to jej jedyna funkcja! Zazdrościsz i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oś tam coś tam
a potem łajdaczycie się macie przypływy agresji itp przypadłości z tego się leczy poprzez wyzięcie togo wrzodu zwanego łechtaczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×