Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sarasahara

Dobry fryzjer Bytom

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny, ja szukam fryzjerki Iwony, która kiedys pracowała na rogu Żeromskiego i Żołnierza Polskiego, słyszałam ze teraz jest na Rostka. Będę wdzięczna za info i opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarlA88_08
chyba wiem o kim mówisz bo jakiś rok temu też korzystałam z jej usług, ale po tym jak "zniknęła" zmieniłam fryzjerkę na studio Euphoria http://www.euphoria.home.pl/fryzjerstwo-1/ przyznam, że jestem bardziej zadowolona niż Iwona, bo Iwona nie potrafiła mi nigdy doradzić w jakiej fryzurce bym dobrze wyglądała ;p hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta z Kleopatry pracuje w Renomme,w Agorze.na Głowackiego również nie chcieli powiedzieć gdzie pracuje,ale na szczęście znajoma miała na nią namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Matrix Bytomiu ; Zarówno fryzjerstwo jak i kosmetykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Lidia która pracowała retro na piekarskiej ;obecnie pracuje salonie fryzjersko-kosmetyczny Matrix na ulicy krakowskiej 22:-) podaję numer telefonu do salonu; 32 386 05 54 :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie, gdzie pracuje teraz Pani Halinka z Matrixa Bytom? Podobno w Radzionkowie, ale gdzie dokładnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon na Stroszku przy targu radzę omijać, szczególnie starsza panią tam pracująca! Obcina jak kosiarka i jest okropnie nieprzyjemna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam salonie matrix na farbowaniu, super blond włoski :-)polecam pracującą tam fryzjerkę polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony salon matrix przenieśli ulicy krakowskiej na ulicę jainty 12/1 ; pracuje tam moja fryzjerka pani Lidia :-) Podaję nr.tel. 519435001 :-):-):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o farbowanie ja NIE POLECAM salonu Matrix. Kilka razy byłam strzyżona w tym salonie przez różne fryzjerki i byłam zadowolona. Odważyłam sie i zapisałam na ombre w kwietniu 2016r. I to był błąd. Mam włosy kręcone i na pierwszy rzut oka wszystko było dobrze. Jednakże, co się okazało pod pierwszą warstwą nie było tzw "przejścia" tylko zwykła nieprofesjonalna "krecha". Ja jej nie zauważyłam, dopiero inne osoby musiały mnie uświadomić, że mam źle wykonane ombre. Idąc do salonu i płacąc nie oszukujmy się nie małe pieniądze, oczekiwałam profesjonalnego wykonania ombre, a nie tak jakby mi koleżanka zrobiła. Przykro mi, że jedna fryzjerka zmieniła mi zdanie na temat tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze chodzę do salonu matrix na farbowanie włosów czy to jest ombre sombre albo balejaż i zawsze wy chodzę super zadowolona i nigdy nie miałam zadnej kreski przy ombre czy sombre tylko bardzo delikatne przejście czystym sumieniem polecam salon matrix ps. moja droga jeśli czy nie pasuje ze masz teraz miej klientów pracując innym salonie to nie wypisuj zbdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę Ci delikatnego przejścia, u mnie widnieje krecha. Nie wiem czy ta fryzjerka nadal tam pracuje czy nie. Każdy kto pyta, gdzie miałam robione ombre jest w szoku, że w tak dobrym salonie mogą tak źle wykonać farbowanie. Tak jak napisałam, szkoda że w mojej opinii jedna fryzjerka wpłynęła na moją opinię na temat tego salonu. Na temat obcięć, złego słowa nie powiem. PS. Moja droga fryzjerką nie jestem. PS2 Nie sądziłam, że tak szybko będzie reakcja na moją opinie. Błędy każdy popełnia, nawet renomowany salon. Krytykę też trzeba umieć przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Lidia nadal pracuje w salonie matrix w bytomiu :-) Podaję nowy numer telefonu; 519 435 001:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Lidia fryzjerka z Bytomia przeniosła się prawdopodobnie do Kamienia :podaję nr.tel. 32 288 36 20 pod którym można uzyskać informacji Stała i wierna klientka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Lidia zakończyłam współpracę salonem Matrix Bytomiu i przeniosłam się do salonu w Kamieniu(Piekary Śląskie) ulica Biskupa Nankera 203 ,serdecznie zapraszam stałych klientów do nowego miejsca mojej pracy :) PS. Podaję numer telefonu do salonu: 32 288 36 20 Pozdrawiam fryzjerka Lidia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może ktoś wie ,kiedy pani Lidia wróci do Bytomia , bo obecnie pracuje za daleko Klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Lidia pracuje znowu Bytomiu Stała klientka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
Witam czy ktos moze wie gdzie pracuje Pani Halina z zakładu fryzierskiego Matrix ul. Kościuszki???????czekam na odpowiedz i dziekuj***ardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniechać
Swietny fryzjer , Dworcowa ,nie pamietam nr pan Jarek , z tym ,ze trzeba sie ,,oddac,, w jego wladanie. Doradzi i zrobi swietna fryzke czy kolor ,ale trzeba mu zaufac i nie mowic co ma robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha 35
Swietny fryzjer , Dworcowa ,nie pamietam nr pan Jarek , z tym ,ze trzeba sie ,,oddac,, w jego wladanie. Doradzi i zrobi swietna fryzke czy kolor ,ale trzeba mu zaufac i nie mowic co ma robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Kopyta
Halina z Matrixa pracuje teraz na rojcy w radzionkowie ul. Szczęśliwa 20 :) polecam !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia ‎2017‎-‎06‎-‎11 o 02:05, Gość gość napisał:

Pani Lidia pracuje znowu Bytomiu Stała klientka :-)

Ale w którym salonie? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×