Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cecfwecw

podziekowanie dla rodzicow

Polecane posty

Gość cecfwecw

chcialabym oprocz kwiatow dac cos jeszcze dla swoich rodzicow bo bardzo duzo im zawdzieczam, jak przekonac narzeczonego do mojego pomysłu? juz wczesniej rozmawialismy o tym, narzeczony powiedzial, ze kwiaty wystarcza.. dla mnie mimo wszystko to za malo.. jak dam swojej mamie, to jego mama bedzie urazona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my damy bukiety z 5 sloneczników + kosze wlasnie ze slodyczami nakupilam bombonier czekolad dobre kawy herbate (dla tesciowej :P) do tego tez alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecfwecw
w sumie to mam juz prezent + kwiaty zamowione zastanawiam sie tylko jak w delikatny sposob powiedziec narzeczonemu, ze chce rodzicom dac cos wiecej niz tylko zwykle kwiaty, ktore za kilka dni i tak zwiedna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może po prostu daj ten prezent przed lub po i nie będzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecfwecw
nie chcialabym byc nie wporzadku w stosunku do narzeczonego, ze nic nie bedzie wiedzial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znasz jego zdanie uważa, że kwiaty wystarczą. Chyba lepiej wyjdzie jak dasz to swoim rodzicom jakoś tak dykretnie wtady nie będziesz się czuc jakoś dziwnie przed teściową tak ja uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecfwecw
a jak nasze mamy beda ze soba rozmawialy to moze sie wydac, ze moja cos jeszcze dostala a jego mama nie.. i tez moze sie poczuc urazona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak to daj mamie w domu jeszcze zanim narzeczony przyjedzie i powiedz ze to jest prezent od ciebie za to wszystko a od was dostaną jeszcze na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvia dobrze mówi
Pojedź do mamy sama, powiedz że chcesz jej tak szczególnie podziękować, a że wspólne podziękowanie dla wszystkich rodziców będzie na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 45
dla mnie wystarczyłyby same słowa podziekowania,przytulenie ,pocałowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My daliśmy kwiaty i ramki na zdjęcia podzielone na kilka mniejszych zdjęć. W tych ramkach wstawiłam nasze zdjęcia ze ślubu cywilnego który odbył się rok wcześniej. Ale można przecież z okresu narzeczeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×