Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmm......................

gdzie kupic dekoracje cukiernicze? na torty itd. ???

Polecane posty

Gość hmmm......................

mam na mysli lukier plastyczny, marcepan, listki, kwiatki, barwniki interesuje mnie glownie gdzie mozna dostac to poza internetem ale jezeli macie jakies ciekawe stronki i-netowe to tez mozecie podrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaewusialat44
wszystko na allegro.jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży wybór słodkich dekoracji jest z Dr. Oetkera - listki, ażurki, serduszka, literki i cyferki z czekolady, stokrotki i różyczki z opłatka (kolorowe, białe, brązowe), lukry, polewy, posypki, pisaczki cukrowe - jest tego cała masa i dostępne na pewno w niejednym hipermarkecie. U mnie w kauflandzie jest tego cały regał do wyboru do koloru. http://www.oetker.pl/016bcd78b9bfe6e4064eb585f2dc6758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
w sklepach takich malych czesto sie zdarza,cukiernie...najwiekszy wybor oczywiscie w hurtowni piekarniczo cukierniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj do sklepu internetowego Godan - tam znajdziesz dużo dekoracji cukierniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.dlasmaku.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszytko kupuje w Pruszkowie, tam jest moja mekka ;) hurtownia Sempre bądź przez net na ich stronie www.cukieteria.pl, maja masy cukrowe, dekoracje, czekolady do fontann , akcesoria do tortów...totalnie wszytko, zostawiam tam pół pensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Górecka
A ja polecam www.pudercukier.pl Fajny wybór, dużo niespotykanych rzeczy i miły kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Górecka
Odbierałam osobiście w Szczecinie (dokładnie w Mierzynie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoracje cukiernicze Łódź

Ja polecam pewną dziewczynę z okolic Łodzi, która sama wykonuje różne dekoracje z masy cukrowej do tortów artystycznych. Kupiłam niedawno od niej figurki na tort z kucykami ponny i ciuchcię z Bajki Tomek i przyjaciele - używane z tortów jej dzieci, ale były śliczne i pyszne. Pewnie na życzenie zrobiłaby nowe skoro stworzyła takie cuda. Warto zapytać. Nie pamiętam jej imienia, ale mam numer tel.: 799..302..799. Kupowałam wysyłkowo - dotarły w całości, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×