Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mambaka

......

Polecane posty

Gość mambaka

dziewczynki!kochałąm się w 13 dniu cyklu, tydzień po zaczęłam odczuwac bóle podbrzusza... jak myślicie, co to może oznaczać... ??????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna_poznań
w zależności od długości cyklu owulacja przypada na ok.10-18 dzień cyklu. Jeśli uprawiałaś seks bez zabezpieczenia to może być problem. Transport zarodka przez jajowód trwa ok.3 dni. Po dotarciu zarodka do macicy następuje zagnieżdżenie, któremu może towarzyszyć delikatne plamienie oraz ból podbrzusza. proponuję wykonać badanie krwi betaHCG, lub chociaż zwykły test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mambaka
kochana!dałaś mi nadzieję!!!!!!!!!!!!!!!juz kilka m-cy staramy sie o dziecko.. i nic..... od dwóch cykli zażywam duphaston - może wreszcie...??????????????????????? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna_poznań
cieszę się, jednak nie chciałabym nosić takiej odpowiedzialności. Napisałam tylko jak wygląda to z punktu medycznego. W dniu spodziewanej miesiączki wykonaj test ciążowy. No w zależności w którym dniu cyklu teraz jestes i ile minęło od tamtej sytuacji. mogłabys od razu zglosić się na badanie z krwii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mambaka
wiem, wiem... trudna rada.. trzeba czekać i tyle..... :(( dziś jestem w 20 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna_poznań
nie stresuj się;) może akurat się udało. Czekaj ze spokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×