Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i co wy na to powiecie

Żona starsza 4 lata - czy to waszym zdaniem normalne?

Polecane posty

Gość i co wy na to powiecie

Mam 4 lata starszą żonę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. Zauważyliśmy jednak że nie wszyscy ludzie w naszym kraju są tolerancyjni wobec związków w których kobieta jest starsza od mężczyzny. Ciekawią nas przyczyny takiego stanu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek............
Przyczyna takiego stanu rzeczy jest bardzo prosta. Nasze społeczeństwo jest primitywne, nietolerancyjne i prostackie. Ludzie interesują się najpierw innymi, a potem dopiero sobą - cecha ludzi ze wsi (nie mam nic do wieśniaków - sam jestem ze wsi ;)). Jak zagranicą jesteś w jakimś miejscu gdzie każdy podziwia zabytki itp. a są ludzie którzy się gapią na innych ludzi częsciej niż na zabytki to na 90% to Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak było jest ibędzie dobrze mają ci w duzych miastach-nie zwraca się zbyt uwagi. ja mieszkam w malym miasteczku i ploty leca, że hejj, bo ja mam 18 lat starszego facetaa mo brat 11lat starsza zone a siostra 4 lata mlodszego chlopaka ciagle są glupie usmieszki i ironia, dobrze, ze nie mamy wiecej rodzenstwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikia
cztery lata różnicy to jeszcze nie tak dużo. Niestety nie mamy tolerancyjnego społeczeństwa. Może utarło sie tak, że to mężczyzna powinien być głową rodziny - zarabiać najwięcej, być zawsze z przodu, a co za tym wszystkim idzie być starszym od kobiety, bardziej doświadczonym. Bo jak kobieta jest starsza, to nagle wszyscy się zastanawiają "ale jak to tak? Ona starsza? Co z tym mężczyzną jest nie tak? Potrzebuje opiekunki?". Tak to jest niestety :( Ja mam 26 lat i nie miałabym oporów przed byciem z mężczyzną, który jest ode mnie 4 lata młodszy, pod warunkiem, że miałby fajny charakter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaszkowata
to sie zdziwilam ;p bo moja mama jest starsza od taty o 4 lata :D i nigdy nie slyszalam zeby ktos to komentowal a rodizce maja juz po 50 :) moze dlatego ze sami sie z tego smieja bo mama jak poznala tate to myslala ze w koncu ma straszego chlopaka a okazal sie najmlodszy z dotychczasowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo mala różnica
nie ma o czym mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zwiazku z bardzo mlodszym
ha, tez mi cos 4 lata roznicy, ja jestem starsza od mojego faceta o 13 lat i jest nam ze soba dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona jest ode mnie starsza o 4 lata i jest to dla nas, rodziny i przyjaciół zupełnie normalne. Z czasem ta różnica zupełnie się zaciera. Jesteśmy ze sobą ponad 20 lat. Nigdy nie spotkaliśmy się z jakimś cieniem nietolerancji w tym zakresie. A jeśli ktoś uważa że to stanowi jakiś problem, to jest to całkowicie jego problem a nie nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to normalne
Żona młodsza 15 lat co o tym sądzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaak
Bo wiadomo że jej dobrze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu chodzi o statystyczny temperament seksualny Jest on zależny od wieku i różni sie wiekowo miedzy kobietą a mężczyzną Na ogół różnica wieku gdy kobieta jest 10 lat młodsza jest dobry i wróży dotrzymanie związku do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba żertujesz...
kobieta im starsza tym bardziej temperamentna w łóżku a facet na odwrót - im starszy tym gorzej. Stąd prosty wniosek, że jeśli to byłoby kryterium tworzenia związków to kobiety powinny być min. o 10 lat starsze od swoich partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja przyjaciolka jest starsza
od jej meza o 5 lat, la od swojego o 3, inni znajomi, ona +4, sasiadka z dolu jest starsza o 8 lat! maja dwojke dzieci, roznicy w wieku nie widac u nikogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda ze jestesmy narodem nietolerancyjnym. wcale nie musimy byc wiesniakami. gdy widzimy mloda kobiete pod reke z duzo starszym mezczyzna to musi byc jej ojciec bo maz to juz nie. i odwrotnie gdy widac roznice ze kobieta jest starsza od mezczyzny a ubiewra sie jak mloda kobieta to juz jest niedopuszczalne. nie wspomne o duzej roznicy wzrostu czy kolorze skory. albo starsi ludzie z wozeczkiem w parku to musza byc dziadkowie a nie rodzice. sama nie wiem skad ta zasciankowosc skoro takich przykladow jest duzo i powinnysmy sie do tego przyzwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko gra
Oprucz tego koloru skury... nie wiem ale w tym chyba coś jest że tylko kobiety parują się z czarnuchami bo męszczyzna z czarną to zadkośc podczas gdy kobieta z asfaltem to coraz powszedniejszy niestety widok zwłaszcza po otwarciu granic.. to bardzo żle świadczy o polkach ...są po prostu Q...wa**mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, między moimi rodzicami jest 3 lata różnicy :) i się kochają do tej pory :) więc myślę że jeśli jest miłość to wiek się nie liczy :) wystarczy mieć tylko poukładane w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszytsko zależy od nas czy kochamy , jesli kochamy i jesteśmy w stanie poświęcić się dla drugiej osoby to myślę że zdanie innych mało się wtedy liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy sa bardzo nietolerancyjni. Taki ciemnogród, który uwaza, ze wszystko wie najlepiej. Oczywiście sa pozytywne wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj partner jest odemnie 5 lat mlodszy. Ja mam 26 on 21 . Dodaje mi sił ,jest ambitny I emocjonalny. Ma swietne cialo i duzo energii.Nie odczowam zadnej roznicy pod wzgledem mentalnym. Nie wyobrazam sobie zycia z kims innym. Wiek nie gra roli jesli uczucia sa szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie! ja też jestem starsza od mojego partnera, o prawie dwa lata i to mnie mobilizuje do tego żeby mu się ciągle podobać. Nie pozwolę mu na żadne skoki w bok. Ale ja coraz częściej o tym myślę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego o tym myślisz? Nie dba o Ciebie, brakuje Ci czegoś, czy po prostu taka natura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jest k..wą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsza o 10 lat bez sensu. Starszych facetów kręcą młodsze więc po co mu aseksualna mamuśka, która będzie tylko dobijać spadające libido u faceta. Spadek testosteronu i podstarzała kobieta to recepta na rozpad związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moherowy  Ninja
Prezydent Kaczyński miał żonę 7 lat starszą i pasowali do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta tylko młodsza od faceta i to 5-10 lat i powinniście się cieszyć że polacy mało tolerancyjni i że c*****y socjal mamy bo byłby taki śmietnik jak we Francji ,Szwecji ,na wyspach i pomału w Niemczech te kraje coraz głośniej zaczynają mówić że mają dość multi-culti tylko w tv tego jeszcze nie widać ale w necie już tak i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam żone 4 lata starsza pod kazdym względem jest cudownie jestesmy 10 lat zesoba iwcale mnie niekreca starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zone starsza 4 lata i jest cudownie pod kazdym wzgledem sex to bajka i wcale mnie niekreca mlode dupcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×