Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zab-kaa

test pozytywny, a teraz krwawienie

Polecane posty

Gość zab-kaa

spózniał mi sie okres od jakis dwóch tygodni bolało mnie podbrzusze i piersi czułam sie strasznie zmęczona miałam mdłosci i od trzech dni wymiotowałam jakby nie było objawy ciąży wiec postanowiłam zrobic test... przedwczoraj w nocy zrobiłam i wyszedł pozytywnie rano zrobiłam drugi i niestety wynik był juz negatywny dzis zrobiłam jeszcze jeden i tez wyszedł negatywnie i do tego dzisiaj zauwazyłam mocno brązowe plamienie i strasznie boli mnie podbrzusze.Juz sama nie wiem co mam myslec :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do szpitala niech ci zrobia batanie beta hcg, 100% wynik, a w razie problemow zostaniesz na oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexxxxxxxxxxxsssssssssssssssss
to trzeba było się nie ruchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy nie daja 100% pewnosci, ja zrobilam 3 testy i wychodzily negatywnie a w ciazy jestem. a to krwawienie to nie musi byc wcale okres, czesto do trzech tygodni po zaplodnieniu dochodzi do krwawienia ale nie jest to nic alarmujacego. idz do lekarza, zrob badania i bedziesz wiedziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku ciazy tez plemilam do tego bolal mnie brzuch o tak do....27 tyg z przerwami radze isc na badanie krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretrt
Może twojemu organizmowi nie spodobała się ciąża. Nie ma sensu walczyć bo coś mogło być z tą ciążą bardzo nie w porządku. Mogły to być zresztą jakieś inne zaburzenia hormonalne, pomyłka organizmu np z pustym jajem płodowym itp. Nie martw się, to zupełnie normalne. Innym razem będzie tak jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretrt
Test z krwi... Niby jest dobry ale np mi lekarka zaleciła zrobić go dopiero w dziewiątym czy dziesiątym tygodniu ciąży żeby wynik był jednoznaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×