Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna2626

Co na prezento do nowego domu?

Polecane posty

to lepiej kupic cos,co nie spodoba sie wlascicielom i bedzie lezec gdzies zakurzone i gleboko schowane?? To moze kwiatka kup - to jest w miare neutralne i raczej wiekszosci osobom sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabcia jakich mało
A ja tą śliczną pościel nr 1 ze ślubowiska.... piękna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nic gorszego
niż urządzanie komuś mieszkania,więc nie kupuj nic co ma związek z wystrojem wnętrza poszłabym w rzeczy praktyczne, ale tylko do kuchni porządna deska do krojenia, może komplet noży, może jakieś urządzenie elektryczne najlepiej podpytać i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-23
Ta pościel jest luksusowa. Bardzo ładna, też zastanawiam się nad jej kupnem dla siebie. Tylko nie wiem jak z jej jakością....bo kosztuje nie mało. Wiesz jaki rozmiar pościeli ma przyjaciółka ? Chodzi mi o kołdrę ? Obraz niezbyt, zestaw obiadowy taki sobie,ręczniki takie sobie musisz znać kolor łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się ucieszyła z
kompletu porządnych noży, ale to są już większe pieniądze. Pomysł z bonem z poprzedniej strony jest niezły - może to byc bon do zrealizowania w sklepie z rzeczami do domu, sami sobie pójdą i wybiorą i tak będzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pościel jest śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrazy haftowane
są paskudne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
pościel to faktycznie bardzo fajny pomysł, przydaje się w każdym domu, ostatnio dla znajomych kupiłam satynową: http://www.sklep.gianniferrara.pl/_Posciel_Satynowa__z_kolekcjii_BUGATTI_Smak_luksusu_p126.html elegancka, ładna i wiem, że będzie pasować im do pokoju..tylko właśnie musisz się dowiedzieć w jakim kolorze mają sypialnie i czy rozmiarowo będzie pasować..moim zdaniem to bardzo dobry pomysł na prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.galeria.es24.pl
obrazy strukturalne, 100% rękodzieła, nie wydruki cyfrowe z allegro, polecam, kupiłam teściom, zwariowali z wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakiś ładny/ciekawy zegar? Wiele zależy od tego jaki wystrój dominuje u obdarowywanych, ale zawsze można kupić coś gustownego. I jest to dość neutralny prezent. Może coś z oferty zegarki.com.pl ? Np. takie http://www.zegarki.com.pl/zegarki-seiko-c-93.html?osCsid=0b0407ea40bcd1d73bf9cd37cafd778f Znajdzie się coś na każdą kieszeń. Mnie osobiście bardzo się podobają niektóre modele i chciałabym je dostać w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaSamanta
Ja niedawno kupiłam dom,najlepszy pomysl to obraz strukturalny.Pościele i ręczniki to każdy kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulownia
ja bym chciala cos dostać z Almi Decor, bardziej niz z Fabryki wnętrz - ktos pisał powyżej.. w Almi sa naprawdę świetne rzeczy do domu, właśnie sie wybieranm do Galerii żeby poszukać czegoś ciekawego, no a przy okazji te niesamowite ozdoby świąteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella5
ja nie jestem za przedmiotami typu lampka, obraz, figurka, bo najczęściej to co podoba się nam nie koniecznie musi pasować do wystroju nowego domu. Natomiast popieram rzeczy praktyczne, może byc młynek do pieprzu, ręczniki czy pościel to też rozsądne propozycje. np. romantyczna pościel satynowa czerwona, albo klasyczna biała http://www.marletto.pl/satyna-bawelniana-cat-7.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pościel i komplet obiadowy jak najbardziej w porządku. Fajne w ogóle są takie rzeczy, które przydadzą się na przykład w kuchni - zestaw kieliszków, zastawa stołowa, komplet talerzy, filiżanek etc. To sa niezbędne elementy "wyposażenia" każdego domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, pościel, serwisy herbaciane, noże.. To jednak kosztowne prezenty, ja zawsze ograniczałam się do czegoś symbolicznego, np. jakaś fajna łycha cedzakowa czy coś w tym stylu, albo woreczek zapachowy do szafy. Takim drobnym, ale fajnym pomysłem może też być porządna świeca zapachowa (na zapachdomu.pl są naprawdę świetne zapachy, do tej pory nie widziałam serii Yankee Candle w zwykłym sklepie stacjonarnym) - wystarczy na długo i zapach utrzymuje się godzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to stary temat
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup coś możliwie neutralnego u nas i znajomych sprawdziło się obdarowywanie pudełeczkami z akcesoriami do wina, wszystkim się podobało i przydaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak, zestaw do wina :) mam takie trzy, eleganckie pudełka z pizdrykami wino zamykamy z powrotem korkiem, a otwieramy korkociągiem przy scyzoryku M., bo zawsze jest pod ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym kupiła jakiś szybkowar albo parowar to na nowe mieszkanie jest super, albojesli masz fundusze to fajny ekspres myślę, że z takich prezentów ludzie się najbardziej cieszą widziałam fajne parowary w sklepie internetowym medialux.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaxyz
Obraz straszny,pościel? A co jak używają dwóch kompletów naraz? Osobiście wolałabym dostać coś do kuchni, typu nóż,deska ekspres do kawy czy jakąś pierdółkę typu minutnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezent, prezent
ewa33 moze ty lublisz nawalic sie winkiem a inni degustuja u mnie zestaw do wina tez sie sprawdza, po studiach juz nie wypada otwierac wina scyzorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie zestaw do wina
Zestaw do wina zawsze się sprawdzi, pod warunkiem, że nie zostaniemy nimi zasypani :) Moja znajoma na parapetówę dostała z 5! Ja sama mam w domu ze 3 takie podstawowe: nożyk, otwieracz, nalewak, termometr, zatyczka. Dlatego jak mam kupić prezent i ma być do wina to kupuję pompkę próżniową z próżniowymi korkami - rzadko kto wpada na taki pomysł, więc nie ryzykuję powtarzania prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretka-31
Czerwonamaszyna.pl tam są super pomysły na prezent - na przykład korki do butelek czy zestaw desek do krojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie zestaw do wina
Teraz zbieram się do zakupu karafki do dekantowania wina, chyba kupię mężowi na gwiazdkę, bo coś nikt nigdy nie wpadł na to, aby nas nią obdarować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×