Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaulinaWWW

Co można napisać na nagrobku dziecka?

Polecane posty

Gość Ania J
louitg Dziekuje bogu że cię nie znam .Nie pisz na tematy które cie przerastają .Nie obrażaj dzieci a tym bardziej zmarłych .Nie masz pewnie dzieci a jak kiedyś będziesz mieć to zobaczysz .Nie mogłam napisać córeczce tego co chciałam napisałam ,,Pamięć jest ważniejsza od słów''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona88
My już mamy zamówiony pomniczek dla małej. Za dwa tygodnie mają zacząć. My wybraliśmy taki wierszyk "Śpij Natalko, śpij Córeczko Ty bielusie masz łóżeczko. Z piór Anielskich poduszeczkę. Z chmur na niebie kołdereczke" chyba , że się nie zmieści to bedzie taki "Pana Boga pokochałaś, Aniołkiem się stałaś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na grobie synka
napisaliśmy "zniknąłeś nam z oczu lecz z serc naszych nigdy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka z Belgii
MAtko Boska..Nawet nie wiem co napisać! Poryczałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uihruhyyfgyriuyiuryiueyue
nie piszcie na grobie że zostawiłaś smutek twojego dziecko tego nie chce on chce żeby byliście szczęśliwi ono już jest w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurek
ulcia, a co to się stało, że w 10 godzin niemowlaczek zmarł ? dostaliście jakieś wyjaśnienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalona oraz zalamana ,dlaczego wasze dzidziusie nie zyja ??? co.sie stalo ??ja jestem w ciazy ,mam depresje ciazowa wciaz placze itd caly czas wydaje mi sie ,ze moje dziecko.urodzi sie bardzo chore ,albo umrze ..nie moge spac ,jesc i ciagle placze...strasznie wam wspolcczuje poplakalam sie strasznie czytajac wszystkie wpisy :'(:'(:'(:'(:'(:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reichel
Mi też zmarła córeczka miała 12 dni. amandaa155 nie płacz ni myśl co przyniesie los bedziesz miec, ciesz sie ze jesteś w ciąży i nie bój sie, ja tez sie bałam i teraz ide na cmentarz , zazdroszcze ci ze jestes w ciąży, ja musze czekac na kolejne dziecko...CIESZ sie i nie czytaj o takich tragediach zycze ci szczesliwego rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA TEZ pożegnalam swojego aniołka rok temu-do tej pory nie moge dojsc do siebie,nie wrocilam do pracy, bo nie potrafie, w domu balagan-nie umiem,albo nie chce wrocic do normalnosci.Całe dnie chodze i placze.... Leczylam sie dwa miesiace psychiatrycznie ale nie pomoglo..... Nie wiem co dalej ze mna bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffg
"Dla świata byłaś tylko dzieckiem, dla nas - całym światem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bycvgy
Tyś dał, Tyś wziął, Twoja jest wola i Twoja jest moc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAniołka
Witam wszystkie mamy Aniołków, też straciłam córeczkę, 05.03.2012, Maja, 17 dni dzieliło nas od szczęścia. Też właśnie szukam napisu na grobek. Ale nie umię się zdecydować, taki napis i tak nie wyrazi w pełni tego co czuliśmy, i co czujemy.. ale chcę coś napisac.. Tylko nie wiem co.. Ciężko mi tak jak wam wszystkim! Całuję was bardzo! Bóg da nam szczęście ! wierzę w to i modlę się o to każdego dnia! Trzymajcie się ciepło! Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1801
witam ja dałam dla swojego synusia taki napis: Zanim się urodziłeś już Cię pragnęliśmy, Zanim się urodziłeś już Cię pokochaliśmy. Dla świata byłeś tyko dzieckiem- dla nas całym światem. mam nadzieję że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona88
amandaa155 moja córeczka urodziła się z wytrzewieniem jelit, operacja się udała ale później wdała się Sepsa i niestety mała nie dała rady. Wczoraj minęło 7 miesięcy jak jej nie mam z Nami. A Nasz Aniołek już ma pomniczek postawiony i ma taki wierszyk "Spij Natalko, śpij Córeczko. Ty bielusie masz łóżeczko. Z piór Anielskich poduszeczkę. Z chmur na niebie kołdereczke" Jeśli chcecie zobaczyć pomnik dajcie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reichel
dziewczyny prosze wyslijcie mi zdjecia pomniczków zupełnie nie mam pomysłu a jak juz cos wymysle to okazuje sie ze jest problem chciałam zrobic na pomniczku małe stupki dwie zamiast róży ale oczywiscie problem chciałam rzezbe anioła -problem co nie wymysle to problem- a ja bym chciała zeby pomniczek mojej córeczki był wyjatkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamelka123
Tydzien temu minal rok jak pochowalam syna.Pomnik juz stoi-projekt wspolny-ja z tesciowa i szwagierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu synusiowi kochanemu napisałam SERCU TAK BLISKO A DŁONIĄ TAK DALEKO tez szukałam odpowiedniego wierszyka zamiast kupować wyprawke Ja kupowałam nagrobek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone pola
Dziewczyny, Nie potrafie wyrazic smutku i zalu jakie czuje czytajac Wasze slowa... Niech Bog bedzie z Wami, badzcie silne, dzielne, zycze Wam z calego serca... xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona88
goksi wiem co czułaś. Przez to samo przechodziłam. Zamiast wybierać wózek, łóżeczko to wybierałam trumienkę dla małej z płaczem. Tak to całą wyprawkę już miałam i codziennie oglądałam te ciuszki. Teraz te rzeczy czekają na drugiego dzidziusia :) reichel podaj maila to Ci wyślę jaki mamy pomniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpiA_1212
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać bylibyśmy razem.. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrria
witam dawno nikt nie odwiedzal tej strony jestem matka ,która stracila dziecko córeczkę również szukałam napisu na pomniczek iwszystkie są piekne cięzko wybrac chciałam napisać zwyczajnie 'BÓG SIĘ MAMO NIE POMYLIŁ;POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusia.87
ja piernicze ja nawet sobie nie wyobrazam takiej sytuacji zeby mogło zabraknac mojego 2 letniego kacperka ja umarłam bym razem z nim ja juz mi łzy płyną,ale napisz coś z serca to co czułaś do niego itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmUUUUtnoooMi
"Wszystko co najdroższe,w tym grobie się mieści. Śmierć wszystko zabrała,nie wzięła boleści..." Współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrria
tyle by się chciało napisać ale to co czuje tego nie mozna opisać miałam żal do Boga że tak potwornie skrzywdził moją córeczke odebrał jej wszystko a na koniec zabrał nam Majeczkę ciągle zadawałam pytania dlaczego nikt nie umiał mi odpowiedziec aż któregos dnia usłyszałam piosenkę Hani ;BÓG SIĘ MAMO NIE POMYLIŁ' pamjetam jak potwornie płakałam krzyczałam ,zrozumiałam dlaczego 'teraz dziękuje Bogu że dał nam Majeczkę choc na chwilke,chodzę codziennie na cmentarz wiem że mój Aniolek jest teraz szczęśliwy nic ja nie boli moze chodzić bawic sie śmiac sie i napewno nas widzi gdy zyła nie mogla sie cieszyć z tego bardzo za nią tesknie i niema dnia zebym nie płakała , my matki musimy nauczyć sie żyć z tym bólem .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej Córeczki jest napis "BYŁAM WASZĄ MIŁOŚCIĄ, JESTEM BOGA WŁASNOŚCIĄ" Zuzia- nasze serce uniesione ku Niebu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjkweydww
"Zabrakło aniołków w niebie, Bog zabrał Natalko Ciebie. A Tatusiowi Mamusi rodzeństwu smutno jest żyć bez Ciebie .. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mnbvcxdfghjk
Z miłości zrodzone miłością zostanie....tak to wygląda u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×