Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość papierkowo

NA ZAKONCZENIE STAZU Z UP

Polecane posty

Gość papierkowo

co i od kogo sie dostaje po skonczeniu stazu? czy musze o cos prosic pracodawce czy po prostu ostatniego dnia ide do UP i oni mi dadza jakies zaswiadczenie czy moze wysylaja poczta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostajesz z UP o ile sie nie myle formularze jakies do wypelnienia o tym co roblo sie na stazu wypelnia tez cos osoba ktorej podlegasz na stazu wystawia Ci tez opinie pozniej z tym idziesz do UP i oni Ci jezcze daja papierek o zakonczeniu stazu czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierkowo
dzięki Setunia :) a może ktoś pamięta na bieżąco? bo ja już niedlugo koncze i w sumie 2 ostatnie dni to beda te ostatnie wolne, to czy mam to zalatwiac ostatniego dnia, bedac na stazu, czy juz po zakonczeniu znou bede musiala sie tluc i do zakldau pracu i to UP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajjajajjajjjajjajja
powinnaś przed zakończeniem stażu pójść do pup żeby Ci dali formularze do wypełnienia tj. sprawozdanie (wypełniasz sama ale podpisuje się też pracodawca) i opinia (do powinien wypełnić pracodawca) i to zanosisz do pup razem z listą obecności. Jeżeli Cię zatrudnia to dostajesz w up skierowanie, które zanosisz do pracodawcy i on podpisuje i odsyła do pupu a jeżeli Cię nie zatrudniają to też dostajesz takie skierowanie ale pracodawca podaje powód dlaczego nie przyjmie i to też odsyła do pupu. Coś tam w pupie chyba jeszcze każą podpisać i umawiają kiedy masz się u nich pojawić (jeśli Cię nie zatrudniają) a jeśli Cię przyjmują w tej firmie to musisz się wyrejestrować z klubu bezrobotnych - wtedy też musisz taki papierek wypełnić. Zaświadczenie o odbyciu stażu dostajesz pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierkowo
dziękuję bardzo za odpowiedź. tylko zastanawiam się, czy listę w połowie miesiąca będę musiała odbić, bo to akurat tak wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×