Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

syska87

Prezent dla taty - zegarek?

Polecane posty

Gość fdfe
Po prostu zajdź pod adres www.overmax.eu, a znajdziesz całkiem sporo zegarków. Przede wszystkim mogę polecić zegarek multimedialny Touch 1.1 - moim zdaniem będziesz zadowolony jeżeli kupisz ten model, ale inne też są OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może telefon? Ja swojemu zamierzam kupić właśnie smartfona, więc jak też się zdecydujesz to zobacz koniecznie na stronę www.taniekomy.pl i kupuj tam bo jest tanio i się opłaca bardziej niż w stacjonarnym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zegarek jest fajnym pomysłem, ale dla mnie odrobinę zbyt klasycznym. Jeśli mogę podpowiedzieć to ja swojemu ojcu wyprawiłem urodziny na łodzi podczas wyprawy na połów dorsza po morzu bałtyckim. Jako, że jest on zapalonym wędkarzem to dla niego był to absolutny strzał w dziesiątkę. Taki rejs jest bardzo łatwo załatwić - sam nie miałem z tym problemu po szybkim kontakcie z www.kolobrzeg.wedkarstwo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś związanego z wędkarstwem jest dobrym pomysłem o ile to jego hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze zegarek to spoko pomysl, fajny sklep z zegarkami: www.e-zegarki.pl mysle ze znajdziesz tam cos odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również uważam,że zegarek to zdecydowanie najlepszy pomysł na prezent,fajne modele znajdziesz na Perios.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tissot są świetne zegarki. Tylko niestety trzeba za nie dać trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetne zegarki mają w sklepie http://www.zegarki24.pl/, kupowałam już tam parę razy i polecam. Szwajcarska marka za przystępna cenę, a modele piękne, na pewno znajdziesz odpowiedni prezent dla taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym roku na dzień taty poszłam w strone jego pasjii a nie prezentów typowych jak zegarek czy perfumy:) Mój tata to wędkarz od urodzenia więc na jego święto zamówiłam mu na http://www.total-care.pl/ produkty do wędkowania. Dzisiaj mu to dam i napisze później jaka była reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relata
Na total care mają też super jakosći chemię samochodową, więc jeżeli ma swoje ukochane 4 kółka, to prezent też może isc w tę stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkaaa00
Ja swojemu tacie na ostatnie urodziny wykupiłam pakiet masaży :) Tata ma bardzo stresującą pracę, wiem ile nerwów go to na co dzień kosztuje. Dlatego tak bardzo chciałam kupić mu coś, co pomoże mu się trochę zrelaksować i wypocząć. Kupowałam w Samui Spa w Warszawie i bardzo pozytywnie zaskoczyli mnie ceną oraz podejściem do klienta. Tata bardzo zadowolony, więc serdecznie polecam taki pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aztorin, Albert Riele - to są świetne marki zegarków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że zegarek dla taty to swietny prezent. Przyjrzyj się ofercie www.modny-zegarek.net. Mają duży wybór, w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zastanawiałaś się nad czymś do ubrania? Z doświadczenia wiemy, że najlepszy prezent to prezent praktyczny. Szczególnie jeżeli chodzi o mężczyznę. Wiadomo jak oni sami chętnie chodzą na zakupy.. :) Dlatego, my jako internetowy sklep z odzieżą męską polecamy się w 100%! Jesteśmy Ombre.pl i o modzie męskiej wiemy wszystko! Więc jeżeli poszukiwane będą tego typu produkty, to śmiało wpadajcie do nas na rozeznanie. Jesteśmy tutaj -> www.Ombre.pl :) W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyxa123
mój też myślał nad zegarkiem ale bardzo mu się spodobały smartwatche więc wypatrzyłam mu całkiem fajnego w Teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbliża się Dzień Ojca więc mój tata dostanie koszulkę woolmed, gdyż od niedawna narzeka na kręgosłup. Czytałam, że wełna owcza ma działanie prozdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaliss
Mój tata zamiast zwykłego zegarka dostał smartwatcha i jest bardzo zadowolony, a kupiłam go całkiem niedawno w Teletorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bessy11
W sumie smartwatch to też sensowna opcja. Sama rozważam też kupno takiego, ostatnio nawet przeglądałam takie w Teletorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenulek
Smartwatch fajna opcja, chyba coś zacznę szukać dla ojca na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiliano
Mój tato zamiast zwykłego zegarka zdecydował się na smartwatcha. Ostatecznie kupiliśmy mu model z Teletorium i to był strzał w dziesiątkę, smartwatch naprawdę się u niego dobrze sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shanila
Ja Tacie na święta kupiłam już właśnie zegarek na prezent :) męski, stylowy, elegancki marki Daniel Wellington. W sklepie e-zegarek.pl jest spory wybór zegarków jakbyscie nie wiedzieli gdzie kupic w internecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×