Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

syska87

Prezent dla taty - zegarek?

Polecane posty

jakby ktoś nie mógł się zdecydować na zegarek to ja w tym roku kupuję alkomat dla taty może ktoś wykorzysta mój pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym też poleciła zmiast zegarka smartwatcha, w sferisie widziałam fajne promocje nawet, ale dla taty to nie wiem czy jest aż tak nowozesny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do takiego zegarka polecam też dobrać markową, modną koszule dla taty, szeroki wybór znajdziesz na www.KoszuleVictorio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minira
Smartwatch fajny pomysł na prezent, sama szukam czegoś ciekawego dla męża na gwiazdkę, macie coś sprawdzonego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zegarek? To duży wydatek i możesz nie trafić, jak dla mnie za duze ryzyko :/ Ja swojemu w tym roku kupuje skórzany pasek z wojasa, bo to jego ulubiona marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosiaa
smartwatch jak dla mnie to super prezent ale dla bliskiej osoby bo wiadomo drogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrym pomysłem na prezent dla taty będzie też skórzany portfel, tylko jakiejś porządnej marki, hmmm, może Wojas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupuje zegarki na aliexpress i są naprawde spoko, ale wiadomo troche się czeka :D Fajnym prezentem może być też portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonkabiedronka89
Ja dalam kiedys chlopakowi zegarek Jordan Kerr - sprawdza sie po dzis dzien ;) Robert byl zachwycony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym proponowała smartacha :) Bardzo fajnym zegarkiem byłby Xiaomi Amazfit. Można go kupić w granicach 500-600 zł + dokupić sobie bransoletkę żeby był również elegancki na gearbescie za ok 20 zł. Inną opcją byłby np gearfit 2 pro https://www.sferis.pl/smartwatch-samsung-gear-fit2-pro-l-sm-r365nzrarom-p527000 do niego również występują bransoletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria9000
Smartwatch to wg mnie prezent idealny, tym bardziej, ze na bestcena.pl mozesz go zlapac w fajnej cenie. Ja swojemu tacie na 50 urodziny kupilam smartwatcha i jest mi ogromnie milo jak widze, ze go caly czas nosi i mu sie przydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochliczka9797
Wyskakuje mi błąd na stronie i nie moge zobaczyc o jaki zegarek Ci chodzi :( Ja mojemu tacie kupilam na urodziny taki ladny, klasyczny Jordan Kerr. Nosi z dumą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isku
Zegarek to zawsze dobry pommysł - najlepiej klasyczny, bez bajerów, za to po prostu elegancki! w ten trend dobrze wpisuje sie marka miugo ;) mam od nich dwa zegarki i są cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myreek
Smartwatcha szukam dla ojca, wiek 46lat proszę o propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaRo
Ja swojemu tacie kupiłam porządny portfel od Wojasa , po wiem tak mój mąż ma od nich portfel już z 5 lat i jest jak nowy . Wiec się kierowałam tym że długo wytrzymują. Po wiem tak mój tato był zadowolony z prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprelok
Hmmm... zegarek to faktycznie bardzo fajny pomysł na prezent, ale jak dla taty to chyba bardziej pasuje elegancki niz smartwatch nie sadzicie? W sklepie e-zegarek.pl macie wiele fajnych, znanych marek polecam sobie sprawdzich oferte ja wlasnie od nich zamawialem avi-8 i jeszcze emporio armani i jestem zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinalinka
Smartwatch fajna sprawa jakiś czas temu też kupiłam ojcu na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrysiaOK22
Perfumy!! Byłam w mnóstwie sklepów i poszłam sprawdzić co mają w Pako Lorente. Nie tak duży wybór perfum, ale tak mi się spodobały, że kupiłam i ojcowi i sobie. Uwielbiam męskie perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź na stronie www.Primado.pl - ja tam kupiłam dla taty zegarek smartwatch z którego jest mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×