Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinaaaaaaaa

e-sklepy

Polecane posty

ja zdecydowanie polecam asos.com, przesyłka w prwadzie troche kosztuje bo to nie polski sklep, ale ubrania, naprawde spoko, a z polskich to do glowy mi przychodzi eberry.pl większosc rzeczy maja w pojedynczych sztukach, od projektantow, ostatnio wlasnie zamawialam bluze i wszystko bylo ok. a bluza.... szaał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.sklep-dziupla.pl
Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotka666
Polecam sklepik www.strefarw.pl, jeśli potrzebujesz coś oryginalnego, dużo handmade, od prezentu po ciuszki, polecam już kupowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainny
Odkryłam fany sklep z torebkami www.torbi.pl. Na prawdę szał. Mają ciekawe modele, gustowne, a nie takie jak na bazarach. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o zakupy- to allegro, ale trzeba wiedzieć u kogo kupowac, bo raz mi się zdarzyło że na torebkę czekałam pół roku!!! było to dość kłopotliwe- upominać się o nią. jeśli chodzi o aktówki, torebki, które noszę do pracy to wybieram raczej klasyczne, dlatego od jakieś czasu zaopatruję się tu http://swiatdodatkow.istore.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veeronia
jeśli jesteście zainteresowani kupnem fajnych ciuszków to zapraszam na gg 7231465 prześlę link do ubrań nowych DO kwoty 30zł sprzedaje na wielu portalach i zakładam sklep internetowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-sklepy, ogólnie trzeba z nimi uważać, jeśli chodzi o rozmiary to ciuch czy buty lepiej przymierzyć gdzies w sklepie stacjonarnym zanim się zamówi w internetowym (jeżeli istnieje taka mozliwość). Ja ostatnio zamawiałam ciuchy sportowe dla męża w rawasport.pl a zestaw podróżniczy na urlop ostatnio w swiecie dodatkow. też sklep internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fajna ta karmelowa torebka! Aczkolwiek moim zdaniem, torebka powinna być jednak troszkę większa! W taką małą mieści się praktycznie tylko telefon i klucze, portfel pod warunkiem, że ktoś ma nieduży... a ja wolę jak do torebki na co dzień można włożyć jeszcze jakąś mini kosmetyczkę czy książkę do czytania w autobusie. Ale widziałam całkiem fajne torebki w tym sklepie, który podlinkowałaś :) z pewnością będę tam zaglądać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxete88890
Polecam sklep www.soyelle.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_bak
polecam sklep z biżuterią www.bizuteriada.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgyghbvncfjhgf
Hej :) Ja mam 18 lat i ubieram się tak w miejskim stylu, ale lubię mieć coś bardziej oryginalnego niż koleżanki, wyłapuję też to, co mi się podoba z popularnych blogów modowych. Ostatnio kupuję najczęściej na http://www.vintageshop.pl/ Mają szczególnie fajne dodatki: okulary zerówki, torebki (ostatnio kupiłam torbę-teczkę Cambridge Satchel Bag :) :) :) piękna jest!!!!! :)) biżuterię, buty, czapki. Przesyłka zawsze przychodzi szybciutko, i jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby coś się nie zgadzało, a zamawiałam tak już chyba z 15-20 razy. Czasem jak nie jestem czegoś pewna to piszę maila albo dzwonię, panie są bardzo miłe i dokładnie opisują rzeczy. Odnośnie zagranicznych sklepów, to zamawiam z asosa i z top shopu, ale tam się dłużej czeka na przesyłkę i i drożej jest. Ciuchy i dodatki świetne i niepowtarzalne, bardzo dobrej jakości, tylko płacić trzeba kartą kredytową, więc musze się do mamy uśmiechać jak robie te zakupy, bo nie mam jeszcze swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisia4656
Zależy czego ktoś szuka. Ja kupuję głównie odzież sportową. Kupowałam już w różnych sklepach, często maiłam problemy np. z wymiarami, bo wiadomo, bez mierzenia to gorzej, a szczególnie takie turystyczne kurtki czy polary - muszą dobrze leżeć. W końcu trafiłam do sklepu, w którym już moja jedna koleżanka się zaopatruje (głównie w ciuszki fitness): http://www.asport.pl/k/1/odziez/ Jak jest jakiś problem typu rozmiar, czas wysyłki, to miłe panie konsultantki zawsze dobrze doradzą, naprawdę polecam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawowowowow
tutaj spory wybór www.showup.tv/pp/apocominick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonstone
Polecam www.moonstone.com.pl , sklep z biżuterią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonstone
www.moonstone.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annna83
Polecam sklep z fajną bizuterią www.brillan.pl Maja boskie bransoletki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAsiA 899
Jeżeli chodzi o e-sklepy,to polecam także www.ButyJana.pl mają szeroki wybór obuwia sportowego w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×