Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinaaaaaaaa

e-sklepy

Polecane posty

Gość rybka-plum
ja już chyba w necie robię zakupy wszelkiego rodzaju. i tak natknęłam się na fajne miejsce - internetowy sklep nife. ładne ubrania w ludzkich cenach. nie wiem jak długo mają te swoje promocje, ale na pewno warto do nich zapukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ostatnio zaciekawił klub zakupowy stilago, szczególnie podoba mi się w nim to, że można tam znaleźć rzeczy, które nie są dostępne powszechnie w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.ekrawat.pl Oprócz krawatów i porad jak go wiązać, mnóstwo fajnych spinek do mankietów, koszule i rewelacyjne bluzy. Niskie ceny, świetna jakość. Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele fajnych sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą ubrań. Chociaż na pewno każdy ma swoje, sprawdzone - z których usług zawsze korzysta. Ja zazwyczaj kupuję ubrania w sklepie leStyle (www.lestyle.pl). Sklep ma naprawdę szeroki wybór towarów. W zasadzie można kupić tam wszystko, od płaszczy po rajstopy :) Ja ostatnio zamawiałam sobie strój kąpielowy. Wiadomo zbliż się lato, więc pora o tym pomyśleć :) Wybrałam ten: http://lestyle.pl/product.php?id_product=4626 Co o nim myślicie? Mi się podoba, no i co najlepsze w komplecie są zarówno figi jak i stringi. A co do spraw technicznych, to sklep godny polecenia - szybka wysyłka, towar dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylove.pl
zapraszam do naszego nowego sklepu z okularami - brylove.pl każdy model 39zł przesyłka gratis okulary mają atesty i filtry Made in London http://www.brylove.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litka6739
kurcze podajecie same badziwiaskie strony nie znacie jakiegos ekskluzywnego butiku internetowego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam www.syntia.pl Sklep z bielizną w przystępnych cenach. Sprawdzony i pewny sklep, ja kilkakrotnie robiłam już u nich zakupy. Zawsze wszystko w najlepszym porządku, szybka wysyłka, profesjonalna obsługa. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaszak
Hej, polecam fajny,nowy sklep internetowy z ciekawą odzieżą i biżuterią www.lykmody.pl Mają oryginalne bluzki, często ręcznie wykańczane. Dużo szyją z jedwabiu, wełny. W Poznaniu można odebrać osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyk mody
Zapraszamy do nowego sklepu internetowego Łyk mody z ciekawymi bluzkami i sukienkami. Tworzymy niebanalne, interesujące projekty dla osób które czasami szukają czegoś innego niż oferta sieciówek. Wiele elementów wykonujemy ręcznie, haftyjemy, malujemy na jedwabiu. Mamy przystępne ceny Zapraszam na www.lykmody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka1257
Ja polecam sklep www.torbowisko.pl kupiłam tam sobie torebkę i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcode
Ciuchy nowe i z drugiej ręki : www.fashioncode.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×