Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

poprawiam tabelke:-) nick...............data porodu...........miasto...........wiek roxi200...........01.05.2010............J-bie ...............27 Oluuusia..........02.05.2010............Częstochowa..... 27 *campini*.........05.05.2010............Wrocław......... ...24 misia1990........05.05.2010.............Bielsko......... .....19 kirsten2...........06.05.2010.............de............ .....29 ania-białystok..07.05.2010.............Białystok........ ..25 OlciaCk...........07.05.2010............Kielce.......... ....23 iwona26............08.05.2010..........Elblag........... ......26 Justysia125.......09.05.2010...........Goręczyno........ ..25 biedroneczka...10.05.2010.............UK................ ....30 manika74.........10.05.2010............Szczecin......... ....35 natka900.........11.05.2010............Tarnowskie Góry...23 pije trampki......13.05.2010.........Wrocław.......... .....24 zieloneszkiełko...13.05.2010........Kraków.............. ..24 Margott83.......16.05.2010............Warszawa.......... 26 Tease27..........16.05.2010.............UK.............. ......27 imbirka85........17.05.2010............Lublin........... ....24 Danielita..........22.05.2010.........Gniezno........... ......23 seventy88.......23.05.2010.............Kielce........... .. 21 Nina1980.........23.05.2010............Kielce........... ...29 kasia1911.......26.05.2010............Białystok......... ..23 Dagus83..........26.05.2010............Tychy............ ..26 madziulek81.....29.05.2010............Szkocja........... ..28 Aniu bialystok-a do jakiego gina idziesz? slyszlalam dobre opinie o doktor Swiateckiej,ponoc jest naprawde konkretna babka,a do jakiego gina obecnie chodzisz ja do Andrzeja Mazurka do centrum damina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneszkiełko witamy:) dziś nie poszłam do pracy jestem chora na lenia:P, muszę sie psychocznie najeżyc:D, i byc bardziej agresywna:D niezapominajka---cherbatki owocowe odpadaja bo zawieraja hibiskusa i susz z malin na ktorego zapach już mnie odrzuca, a z kręciołów w brzuzku i na niestrawnosc próbowałam popic miętkę ale od żołądka jest mi dopiero niedobrze, a kawka tylko rano słąbiuśka z ekspresu na pół z mlekiem i cukrem, bo po ciut mocniejszej trzesą mi sie łąpy:D,a po południowej rozbolałaby mnie głowa nie wspomnę już że miałąbym białą nockę a tak to padam przed 22:),ale i tak co chwile sie wybudzam, a to kibelek, a to mąż chrapie:O, masa durnych snów, ech:O,, w poprzedniej ciazy piłam do 4mca bo potem mi włąśnie brzuch wariował a potem juz miałąm takie ciśnienie że pewnie zawału dostałabym po łyku:D, by wystarczyło że o cos rozzłościłąm sie na męża:P przed badaniem :D i lekarz dostawał zawału tak mi skakało, aż robiłąm sie czerwona:D włąśnie a co do rozstepów po vichy smarowałąm sie na brzuszku, o bokach nie pomyślałam i brzusio piękny a na bokach są,nie jakieś krechy bo koloru skóry ale są, vichy smarowałąm sie na samym początku a potem juz nivea i nic, a zaraz po porodzie leciałąm z kremami antucelulitowymi i tez resztka vichy bo gdy na początku szybko sie chudnie to żeby skóra dobrze sie że tak napisze zbierała, bo najlepiej wszystko działą na świerze blizny pomaga chociaz zblednąc, i nie narzekam troche systematycznosci:). ale to tez kwiestia genów, ale jeżeli nie spróbujesz to sie nie dowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania białystok mi też lekarz nic nie kazał a mam odklejenie na 5,4 cm ale nie krwawie wiec mysle ze wszystko ok a krwiak sie powinien sam wchłonąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale namieszałąm bez łądu i skłądu mam nadzieje że zrozumiałaś o co mi chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggdunieq
Witam, dopisuję się do listy, termin na 18 maja, byłam u gina w poniedziałek, dostałam pierwsze zdjęcie mojego bąbelka, serduszko pięknie bije ;-) pozdrawiam wszystkich! nick...............data porodu...........miasto...........wiek roxi200...........01.05.2010............J-bie ...............27 Oluuusia..........02.05.2010............Częstochowa..... 27 *campini*.........05.05.2010............Wrocław......... ...24 misia1990........05.05.2010.............Bielsko......... .....19 kirsten2...........06.05.2010.............de............ .....29 ania-białystok..07.05.2010.............Białystok........ ..25 OlciaCk...........07.05.2010............Kielce.......... ....23 iwona26............08.05.2010..........Elblag........... ......26 Justysia125.......09.05.2010...........Goręczyno........ ..25 biedroneczka...10.05.2010.............UK................ ....30 manika74.........10.05.2010............Szczecin......... ....35 natka900.........11.05.2010............Tarnowskie Góry...23 pije trampki......13.05.2010.........Wrocław.......... .....24 zieloneszkiełko...13.05.2010........Kraków.............. ..24 Margott83.......16.05.2010............Warszawa.......... 26 Tease27..........16.05.2010.............UK.............. ......27 imbirka85........17.05.2010............Lublin........... ....24 maggdunieq....18.05.2010...........Poznań...................29 Danielita..........22.05.2010.........Gniezno........... ......23 seventy88.......23.05.2010.............Kielce........... .. 21 Nina1980.........23.05.2010............Kielce........... ...29 kasia1911.......26.05.2010............Białystok......... ..23 Dagus83..........26.05.2010............Tychy............ ..26 madziulek81.....29.05.2010............Szkocja........... ..28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do madziulek81 poniewaz mi tez wychodzi termin na koniec maja, bylam wczoraj na usg i ciazy nie widac a test wyszedl pozytywny no i okresu brak, powiedz mi czy widzialas juz cos na usg? gin mowi ze moze byc po prostu za wczesnie bo owulacja sie przesunela i dlatego jeszcze nie widac, a moze byc tez inna gorsza opcja ktorej juz nie chce wspominac:( dziewczyny w ktorym tyg. widzialyscie juz pecherzyk ciazowy na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pęcherzyk ciążowy widziałam w 4 tygodniu i 1 dniu, maluszka z bijącym serduszkiem w 6 tygodniu i 4 dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggdunieq
ja mam termin na 18 maja, widziałam pęcherzyk na USG w poniedziałek tj. 21 września ;-) nie przejmuj się, na pewno wszystko będzie dobrze ;-) mnie przed badaniem lekarz ostrzegał, że może być za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Widzę że rozmowa o rozstępach - to neistety sprawa genów. Moja mama nie smarowała sie niczym a po 3 ciążach nie ma rozstępów. Ja też nie mam ani jednego a smarowałam sie zwykłym balsamem - chyba nivea ale nie pamiętam. W każdym razie nie smarowałam się jakoś regularnie po każdej kąpieli czy prysznicu, tylko wtedy jak sobie przypomniałam:) A brzuch miałam spory:P W pierwszej ciąży miałam problemy z cholestazą i z zagrozeniem przedwczesnym podrodem, mam nadzieję, że teraz będzie spokojniej. Jeśli chodzi o to co mogę jeść - muli mnie niemal po wszystkim. Nie mogę patrzeć na kawę a piłam jej dużo, po prostu mnie odrzuca. Mam za to ochotę na owoce. Herbat owocowych nie pijam bo nie lubię (wolę ziołowe). Muszę trzymać dietę wątrobową żeby nie powtórzyła się cholestaza (nie życzę nikomu;/). Mój synek dowiedział się o dzidziusiu i stwierdził że się cieszy:) Mówi do brzuszka "choć się bawić autkami, dzidziuś":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz lece do lekarza na wizyte, mam nadzieje ze bedzie widac cos weicej bo ostatnio widzialam tylko serduszko bijace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak liczycie tygodnie, od ostatniej @ czy od poczęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggdunieq
mnie lekarz policzył od poczęcia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggduniq to w ktorym tygodniu bylas jak zobaczylas pecherzyk? ja w necie wyliczylam ze od poczecia jestem ok. 2 tygodnie i 5 dni a od ost. @ 4 tyg i 3 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na początku liczył od ostatniej miesiaczki i stąd były te niepokoje o małą macicę, na ostatnim usg policzył mi od poczęcia. Wg OM 8 tydzień,5 dzień,wg usg, czyli od daty zapłodnienia 6 tydzień, 6 dzień :) A przy tak małej ciąży tydzień, czy 2 robią ooggrrromną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nola, pęcherzyk widać dopiero od 4 tygodnia, od poczęcia. Tak powiedział mi gin, u którego robiłam pierwsze usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggdunieq
pęcherzyk zobaczyłam 21 września czyli mniej więcej 5-6 tygodni od poczęcia (lekarz nie potrafił dokładnie określić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robią bo jesli patrzec na od poczecia to nic dziwnego ze nie widac na usg, a jesli od om, to juz powinno byc widac, denerwuje sie bo powiedziala ze jak nie widac w macicy tzn ze moze byc np w jajowodzie!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak od poczecia to super:) bo mam takie nerwy ze juz nie moge:( w maju stracilam dziecko, boje sie ze teraz tez cos moze byc nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nola, spokojnie, jest jeszcze bardzo wcześnie, a jak masz długie cykle to może być jeszcze troszke wcześniej. Ja była u lekarza na potwierdzenie dokładnie w 4 tyg i 1 dniu od zapłodnienia i lekarz powiedział,że jest to termin graniczny, zobaczenia czegokolwiek na usg, a niektórzy lekarze karzą czekać nawet do 6 tygodnia. Musisz uzbroić się w cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, uspokoilyscie mnie troche:) za pol godziny dzwonie po wyyniki bety, nie rozumiem tylko czemu ta gin. mnie tak nastraszyla, ja mam cykle raczej krótkie nawet 25 dniowe sie zdarzaly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nola nie marwt sie! u mnie lekarz zobaczyl ciaze jak bylam w ten poniedzialek czyli 21 a wiem ze do zaplodnienia doszlo w granicach 31-3 czyli u mnie ciaza od zaplodnienia miala 3 tyg,nie bylo widac jeszcze serduszka ale zarodek juz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki. u mnie oba testy wyszly pozytywnie.ale usg nie wykazalo ciazy. lekarz dal skierowanie na beta hCg i sprawa sie wyjasnila.Ciaza w chwili obecnej ma 4 tygodnie a malenstwo 4mm;) Test beta hCg wykonywalam w 3 tyg ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie wie ktoras wiecej na temat tego odklejenia jaja płodowego ? bo w necie to nie za wiele jest a do lekarza mam dopiero na 16 paź chyba ze ktoras jak pojdzie wczesniej to sie spyta dla mnie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to odklejenie to dość duże chyba jak na 54 mm a w sumie to mam tylko luteine dana :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia1990-ja cie nie chce kochana denerwowac,ale ty idz predzej do tego ginekologa.jesli wiedzial,ze masz odklejenie na 54mm a nie zareagowal to cos z nim nie tegez. wiem cos na temat odklejenia,gdyz kolezanka je przeszla. natomiast powiem ci,ze odklejenie jaja plodu powoduje samoistne poronienie.z przyczyn naturalnych.mozesz wtedy wydalic z organizmu czesc plodu a pozostala moze zostac.do 20tyg ciazy musisz bardzo o siebie dbac. odpukac badzmy dobrej mysli,ale ja bym predzej z tym poszla do gina. trzymam kciuki i wierze,ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielita on mi dał luteine i kazał się oszczędzać i spacerować bo w sumie do 3 mies nie jestesmy w stanie nic zrobić ale to bardzo chwalony lekarz i wydaje mi sie ze chyba by mnie nie narażał bo możliwe że to od momentu zagnieżdzania tak jest bo wtedy różne komórki pękają to nie wiem co mam robić dał mi l4 na te 4 tyg i kazał wtedy przyjść z tego co czytałam to takie coś się często dobrze kończy a ja wogóle nie plamiłam a w wiekszości przypadków się plami to ja już nic nie wiem :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristen, czyli od kiedy i jak dlugo smarowalas vichy, piersi tez? ty to taka zlosnica jestes, czy to ciaza nastraja Cie tak bojowo? :) Tak, mezowie/partnerzy beda teraz wystawieni na wielka probe hehe..Wpadla mi w rece ksiazka dla przyszlych tatusiow, napisano tam "Teraz przez najblizesze miesiace najczesciej uzywanymi slowami beda: PRZEPRASZAM< TAK KOCHANIE, MASZ RACJE< TO MOJA WINA< "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×