Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Witam ponownie wszystkie majowki:) Jakie bierzecie witaminy w tym momencie, bralyscie przed zajciem w ciaze kwas foliowy? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina1980
ja tylko kwas foliowy :))) przed ciążą i teraz w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............data porodu...........miasto...........wiek roxi200...........01.05.2010............J-bie ...............27 Oluuusia..........02.05.2010............Częstochowa..... 27 misia1990........05.05.2010.............Bielsko..............19 kirsten2...........06.05.2010.............de............ .....29 ania-białystok..07.05.2010.............Białystok........ ..25 OlciaCk...........07.05.2010............Kielce.......... ....23 iwona26............08.05.2010..........Elblag........... ......26 Justysia125.......09.05.2010...........Goręczyno........ ..25 natka900.........11.05.2010............Tarnowskie Góry...23 Margott83.......16.05.2010............Warszawa.......... 26 Tease27..........16.05.2010.............UK.............. ......27 imbirka85........17.05.2010............Lublin........... ....24 seventy88.......23.05.2010.............Kielce........... .. 21 Nina1980.........23.05.2010............Kielce........... ...29 kasia1911.......24.05.2010............Białystok......... ..23 Dagus83..........26.05.2010............Tychy............ ..26 madziulek81.....29.05.2010............Szkocja........... ..28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam brać jak się tylko dowiedziałam choć planowane było :P feminatal metafolin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dowiedzialam sie dopiero w tym tyg, nie bralam wczesniej kwasu foliwego dopiero teraz zaczelam, mam nadzieje, ze nie jest za pozno. Macie ochote na jedzenie? Nie moge znalezc potrawy, ktora by mi smakowala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott83
Ja biorę kwas foliowy metafolin800, podobno lepiej przyswajalny przez organizm, poza tym owoce i warzywa :) Gin powiedział,że teraz mamy modę na witaminy a powinno brać się tylko kwas foliowy a całą resztę w jedzeniu dzidzi dostarczać, chyba coś w tym jest... Dziś mam juz 2 usg, pierwse miałam na potwierzdenie ciaży, był tylko pęcherzyk, robiła niedawno bete i tam wyszło 7-tydzień, takze pewnie zobaczę już moje maleństwo. Trochę się boję, bo moja gin stwierdziła małą macicę i stąd to usg.... Co prawda kazała się nie denerwować, bo być może taka już moja uroda,ale mimo wszystko mam stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu bialystok,z jakiego osiedla jestes? moze kiedys uda nam sie spotkac:-) wkoncu w tym samym miesiacu uroda sie nasze bobsaki,fajnie ze tu jestes:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny nie panikujmy, że zarodki małe, macica mała, to są początki i się wszystko wkrótce unormuje, terminy porodów też pewnie sie przesuną:) Myśleć mi tu pozytywnie:D Też mam jeszcze małą macicę, mały zarodek, terminu jeszcze od lekarza nie mam, kartę założy mi dopiero za dwa tyg. Mi skierowania na hiv nie dał, mam morfologie , ogólny mocz, toxo, WR, glukozę. Później pewnie dostanę więcej dziwnych badań z racji mojego wieku. A dziś korzystam z pierwszego dnia zwolnienia, nie robię nic, o słodkie lenistwo:D Sielankę psuje jedynie choroba mojej córeczki, ma zapalenie gardła i od wczoraj walczę z upierdliwie nawracającą gorączką:( Co do szpitala nie mam problemu, bo rodziłam dwoje moich dzieci w tym samym i bardzo sobie chwalę, teraz moim ginem jest ordynator tego oddziału, oczywiście państwowo. Wyniki i tak niektóre są płatne. W moim szpitalu po porodzie mamusie z dzieckiem mają pojedyncze pokoiki, jedynie łazienka na korytarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a folik dopiero zaczęłam brać, lekarz mi kazał, witaminy powiedział, że zaleci później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wam tez nic nie smakuje, kurcze od 2 godzin probuje wmusic w siebie cokolwiek i nic nie moge, jedyne co to maslanke pije :) a przeciez powinnam teraz dostarczac malenstwu skladnikow, ale naprawde nie moge sie zmusic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też lekarz powiedział, że witaminy to później, bo na takim stadium zarodek nic z tego nie czerpie, dopiero później bierze więcej z organizmu matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic na chama:-) nie masz ochoty to nie jedz:-) ja tez w 1 ciazy na poczatku malo jadlam za to potem nadrobilam i przytylam az 23 kg noi stracilam je bardzo szybko:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, że bolą piersi, ale tylko wieczorami i że spać mi się chcę, to nie mam żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dziewczynki jeść nie moge wszystko beeee nie dobre jedynie owoce moge jeść normalnie ale staram się cos wmuszać bo czuje głód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mogę jeść wszystko i dużo, aż do wymiotów z przejedzenia. musze się pilnować, bo za dużo przytyję:D Piersi mnie bolą non stop i śpie ciągle podobnie jak Everlast:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie piersi też bolą cały czas i musze spać w sportowych stanikach bo inaczej się rozjeżdżają i bola :P a spać moge po 14 godzin a najgorsze że na wesele idę a o 20 to ja już śpie na stojąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jak jest mi niedobrze, to tylko z tego powodu, że się przejadłam :P Ale jak jestem w pracy to nie jem tyle, bo nie mam kiedy, a że miałam parę dni wolnego, dziś ostatni to sobie używam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 1911-Nowe Miasto ;) Dziewczyny kiedy bedziecie stosować kremy na rozstępy? To trzeba już zaczynać, czy jak zaczniemy się "powiększać"? Mamusie możecie coś polecić z kremów? (na piersi,brzuch, uda..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............data porodu...........miasto...........wiek roxi200...........01.05.2010............J-bie ...............27 Oluuusia..........02.05.2010............Częstochowa..... 27 misia1990........05.05.2010.............Bielsko......... .....19 kirsten2...........06.05.2010.............de............ .....29 ania-białystok..07.05.2010.............Białystok........ ..25 OlciaCk...........07.05.2010............Kielce.......... ....23 iwona26............08.05.2010..........Elblag........... ......26 Justysia125.......09.05.2010...........Goręczyno........ ..25 natka900.........11.05.2010............Tarnowskie Góry...23 Margott83.......16.05.2010............Warszawa.......... 26 Tease27..........16.05.2010.............UK.............. ......27 imbirka85........17.05.2010............Lublin........... ....24 seventy88.......23.05.2010.............Kielce........... .. 21 Nina1980.........23.05.2010............Kielce........... ...29 kasia1911.......24.05.2010............Białystok......... ..23 Dagus83..........26.05.2010............Tychy............ ..26 madziulek81.....29.05.2010............Szkocja........... ..28 biedroneczka...10.05.2010.............UK....................30 Oj widze, ze zdecydowanie najstarsza jestem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania-białystok - ja rozglądałam się za kremami specjalnie dla kobiet w ciąży, ale trafiałam tylko na takie , gdzie pisały stosować od 4 miesiąca, więc póki co odpuściłam tylko dobry krem nawilżający... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott83
nick...............data porodu...........miasto...........wiek roxi200...........01.05.2010............J-bie ...............27 Oluuusia..........02.05.2010............Częstochowa..... 27 misia1990........05.05.2010.............Bielsko......... .....19 kirsten2...........06.05.2010.............de............ .....29 ania-białystok..07.05.2010.............Białystok........ ..25 OlciaCk...........07.05.2010............Kielce.......... ....23 iwona26............08.05.2010..........Elblag........... ......26 Justysia125.......09.05.2010...........Goręczyno........ ..25 biedroneczka...10.05.2010.............UK................ ....30 natka900.........11.05.2010............Tarnowskie Góry...23 Margott83.......16.05.2010............Warszawa.......... 26 Tease27..........16.05.2010.............UK.............. ......27 imbirka85........17.05.2010............Lublin........... ....24 seventy88.......23.05.2010.............Kielce........... .. 21 Nina1980.........23.05.2010............Kielce........... ...29 kasia1911.......24.05.2010............Białystok......... ..23 Dagus83..........26.05.2010............Tychy............ ..26 madziulek81.....29.05.2010............Szkocja........... ..28 Biedroneczka - uporządkowałam Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) na wymioty- podobno dobra coca cola w małej ilosci zmieszać z solonym paluszakmi,pomaga :) Ja biore Feminatal N . Kurde tyle was tutaj ze ja niewiem czy dam rade.Byłam na forum dwie kreski na tescie-kwiecien2007 i było nas tam o wiele mniej :) niestety topik nie przetrwal,bo pomarańcze chcialy nas zjeść :) Ale kontakt utrzymujemy :) Ja też po wizycie,lekarz potwierdził ciąże.Mam usg za miesiąc i wizyte tez bo wszystko w porządku.Ale śmieszne zdjątko mam :) TAkie małe ufo i już serduszko bije :) Zycze wszystkim milego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott83
Everlast, ja znalazłam jeden krem, gdzie jest napisane,że można stosować już od 1 miesiąca, dostaniesz go w rossmanie, taka fioletowa tubka, chyba BabyDream,czy jakoś tak. Ładnie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnosnie tematu jedzenia - ja tez mam dziwnie z tym, co mi smakuje. Bardzo duzo rzeczy nie tkne nawet, bo mi zle pachna albo na sama mysl np o kurczaku - filecie jest mi niedobrze. Ogolnie czuje sie dosc slabo, mam dosc mocne mdlosci od rana do poludnia, wieczorem zasypiam zaraz po kolacji czyli przed 20 i tak wyglada moje zycie teraz :) Z pracy jednego dnia sie zwolinilam, bo tak mi slabo bylo. Ale w UK nie ma czegos takeigo jak L4, wiec do pracy raczej chodzic musze, choc chetnie bym wiecej odpoczela. Ja wizyte na drugie usg mam w piatek na potwierdzenie, czy na pewno w jaju jest zarodek i czy serducho bije. Pozdrawiam wszystkie majowki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margott! Dziekuje za uporzadkowanie :) Tutaj w UK jest dobry krem na rozstepny i blizny itp nazywa sie BIOOIL - mozna go kupic w 'bootsach'. Jesli macie kogos kto moze go przywiezc z UK bardzo polecam. Wiele moich znajomych korzystalo od konca 3 miesiaca i byly zadowolone. Wczesniej chyba wlasnie zwykly balsem powinien wystarczac, bo skora sie tak szybko nie rozciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margott83 - a z jakiej firmy jest ten krem? Rossmana? Bo właśnie w tym sklepie oglądałam kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.milo mi dolaczyc do grona majowek 2010;) czy jest tu jakas mama w pierwszym trymestrze? mam dziwna dolegliwosc ktora mialam rowniez w pierwszym trymestrze i strasznie mi to przeszkadza we snie. codziennie boli mnie reka na wysokosci lokiec-ramie.jest to prawa reka. czy ktoras z was kobietki miala cos podobnego?bol jest dokuczliwy porownac mozna do skurczow miesni lub zbitej reki.zawsze mezowi tlumacze ze czuje sie jakby mi ktos mlotkiem nawalil. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz poprawiam bledy hihi.boli mnie lewa reka.i ten sam problem mialam w pierwszej ciazy z poprzednim dzieciaczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×