Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zonka gupiego faceta

Wczoraj Moj maz zrobil nabardziej niewybaczalna rzecz! Zaczelo sie od tego ze ch

Polecane posty

Gość Zonka gupiego faceta

chcialam sie kochac i ladnie sie ubralam, wypachnilam i hyc do lozka. On ogladal jakis film. No to ja mrucze, ociram sie a on nic. Wreszcie po 20 minutach wkurwiona mowie mu ze chce sexu na co on "Acha" i zachal mi walic palcowe nawet ni patrzac sie na mnie!!!! Potem powiedzial niby w zartach ze jak to nie wystarczy to moze mi wsadzic PILOTA i niby udawal ze to robi. Spedzilam noc w pokoju goscinnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffewfer
"Bo w tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało naraz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre było
nieźle mnie rozbawiłas:).Skąd ja to znam hehe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre było
Jaka kara? Magdusia co ty?nikogo do seksu nie zmusisz;) do autorki zrób mu szlaban na kilka dni;),podpuszczaj go,ale zero seksu,u mnie podziałało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babe się ma cały czas
a dobry film puszczają rzadko, też bym wybrał telewizor niż ileś tam kilo naburmuszonego mięsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi sie nigdy nie zdazylo odmowic kobiecie. ochoty nie mam tylko w ciezkiej chorobie wiec Moja wie ze jak sexsu odmowie to trzeba do szpitala jechac bom ciezko chory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja propozycja jest taka - olej męża, a jak chcesz seksu to zgłoś się do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionaaaa
ja też proponuje celibat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje zacisnąć zęby i zakup wibratora, bo następną noc nie spędzisz w "pokoju gościnnym" a za bramą jak Ci się wydawało własnego domu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek......................
Zonka gupiego faceta chcialam sie kochac i ladnie sie ubralam, wypachnilam i hyc do lozka. On ogladal jakis film. No to ja mrucze, ociram sie a on nic. Wreszcie po 20 minutach wk**wiona mowie mu ze chce sexu na co on "Acha" i zachal mi walic palcowe nawet ni patrzac sie na mnie!!!! Potem powiedzial niby w zartach ze jak to nie wystarczy to moze mi wsadzic PILOTA i niby udawal ze to robi. Spedzilam noc w pokoju goscinnym... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx I co wielkiego wielu facetów znaczna nas wiekszosc ma to na codzien tylko w odwrotnej roli m to wy kobiety jestescie tymi wlasnie facetami, tyle ze wy dyskretniej nas w huja ladujecie to boli was glowa. to nie macie ochoty , a jak jzu to rozkladacie nogi a myslicie co by w kuchni zmienic .... dobrze ci tak , za nic ci sie tak nie odwdzieczył ... ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet gupi
ale na szczenście ma mondrom rzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karoolek... takie robienie sobie na złość do niczego nie prowadzi. :O Zawody w kto kogo bardziej oleje. Mąż żonę, czy żona męża. :O Kobietom wcale się nie dziwię za ich wymówki. Sam powiedz co wolałbyś usłyszeć. "Boli mnie głowa" czy " Nie mam ochoty się z Tobą dzisiaj kochać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielka Piotrusia
mały wóz, powinieneś stać w Sevre pod Paryżem jako wzór! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignorowanie i to własnej żony z powodu k.u.r.w.a. filmu :O To już nie jest obojętność to bardziej przypomina szowinistyczną manifestację. Widocznie może pozwolić sobie na takie gierki, bo najwyraźniej trzyma ją na finansowym łańcuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot w cizi
może doprowadzić do nieuwzględnienia ewentualnych reklamacji ! faktycznie gupi ten mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zapomniałem że najważniejsze w życiu człowieka jest to żeby sprzęt RTV i AGD działał bez zarzutów. :O Nie wyrzucajcie paragonów zakupu, to może uratować wasze życie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a robiąc żonie palcówkę
patrzcie jej w oczy ! tu polecam dekodery z możliwością nagrywania - po palcówce można obejrzeć stracone fragmenty filmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdyby moja żona
Tak zrobiła to bym ja tak zerżnął że dziura by ją bolała.Co za frajer. Kobieta z mokrą szparką się klei i prosi o ostre dymanko a on film ogląda PALANT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×