Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LocusT

Która mnie przytuli?D

Polecane posty

Gość zawsze do usług
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flat pearl
Obcych nie tulę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieplutki przytulasek
wędruje do Ciebie:) miło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieplutki przytulasek
to cieszę się bardzo :) to masz jeszcze jednego na dobranoc --> przytulasek dla Ciebie - taki specjal edition:D ja mykam spać:) słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Ja cię nie przytule. Nie wierzę w poprawę nastroju po wirtualnym przytulaniu i nie mam zamiaru obściskiwać monitora. Natomiast wierzę w tzw. dobre słowo, i w to, że ono może wirtualnie poprawić nastrój. Więc, śpij dobrze a jutro niech ci się przydarzy coś miłego w realnym życiu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
ciągle piszesz na pomarańczowo - masz jakiś stały nick - czy różne pomarańczki to twoje dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Mam jeden czarny, który teraz jest używany bardzo rzadko. A ten lubię, tak mi został w sugestiach i sobie go często wybieram. :) Jest na tyle bzdurny, że nikt mi go nie zahasłuje, a jeśli nawet... mam w sugestiach kilka innych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Aha, inne pomarańczki tu na tym topiku to nie ja. Ja raczej stale pod tym i pod jeszcze jednym też pomarańczowym. Czarny okazjonalnie jak już napisalam. Chyba wyspowiadalam się wystarczajaco? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieplutki przytulasek
dzień dobry :) ufff, znalazłam temat :) do "a dlaczego zaraz" --> dla mnie taki wirtualne przytulenie, to właśnie rodzaj dobrego słowa, przecież to oczywiste, że na żywo nikt by się nie przytulił a jak zauważyła - na autora podziałało, zrobiło mu się troszkę miło, a przecież o to właśnie chodziło:) mnie taki przytulasek nic nie kosztuje, więc dam jeszcze jednego - tak na dobry dzień (gorący przytulasek dla LocusT) Autorze, a może powiedz dlaczego tak potrzebujesz przytulenia, że aż na forum się o to zwracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×