Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

dzieki za odpowiedz, bylam ciekawa czy to prawda faktycznie.bo wiele razy o tym slyszalam. co jadles na sniadanko? ja zaraz kolacje bede robic w ogole co slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie mialem bez sensu....jajecznica:( jajka w tej chwili sa dla mnie nie wskazane:P no ale mlody sobie zarzyczyl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajecznica super:) a ja zaraz kolacyjke pyszna robie i bede przed 22 jakos bedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby tak można było połączyć zobowiązania zawodowe z kafeterią.... w ogóle bym nie spała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorne to wszystko! Oj, upiorne. I pomyśleć, że chcę być upiorem z innego upiornego Upiórlendu? A. Kmicic Idiota??? Ty upiornie ją kochałeś!!! Ona Ciebie też, upiorzyca jedna. Zrobiła upiorny błąd... Niektóre upiory tak mają. Upiorna ta miłość, nas wszystkich upiorów. Ale, jednak upiorna. UPIORZYCE!!! Przyznać się! Która w necie rozsyła upiorne wirusy? Co ??? No dalej!!! Myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba trzymać statystykę, kolejne tysiące łatwo przyjdą :) jakie macie plany na dzisiejszy wieczór czy poranek, czy jakakolwiek tam u Was pora panuje obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upiorny przyznaję się do tych wirusów zwłaszcza do grypy;-) a Ty już mykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie ma kto otulać..... to raczej ja muszę bo młodsza na kolana mi wskoczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
...myk,myK. O!!! Złapałem upiorzycę! A skąd wiesz mżonka, że ten wirus to upiorna grypa się nazywa? Upiornie winna się stałaś. I choć to nie ten program, to MAMY CIĘ!!!! Upiornie łatwo mi to poszło! A Kmicic upiorne gratulacyje!!! Dlaczego tu mu, się udało. Upiorca jeden. Cukru nie używam bo ma upiorne kaloryje i psy liżą. O co wam chodzi, z tym cukrem? cukrem PUDREM.......w mordę.... Upiorne, ale jednak upiorne. Upiornie pozdrawiam i ...myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ktoś musi.... właśnie gadamy .... więc proszę się nie śmiać z cudzego nieszczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zapraszamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrza i ogrodu ... Meble, lampy, lampiony, ceramika, tagine, bizuteria, galanteria skorzana ... Energia wyplywajaca z rak marokanskich rzemieslnikow ... arabski klimat ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×