Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

naznaczona, w ogole z nim nie rozmawiaj. jak bedzie chcial gadac to musisz go zbyc i tyle. psycho- no ciezko na sile sie w kims zakochac, nawet jak jest fajny ladny i kochany, to jak nie iskrzy to bez sensu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
No bez sensu, chociaż znam takie pary co za pierwszym razem nic nie iskrzyło, a jak spotkali się po jakimś czasie to niespodzianka ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Ja też, kiedyś myślałam, że im więcej facetów tym więcej się o nich wie i każdy następny związek jest latwiejszy. Teraz widze, że im więcej ich to wiem coraz mniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, dlatego ja nie chce sie wiazac z kims kto jest fajny i mi sie podoba, nie chce tezx zadnych romansow, mam to gdzies, nie bede sobie mieszac w glowie. jesli juz to tylko z kims kto jest NAPRAWDE FAJNY I NAPRAWDE MI SIE PODOBA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Tylko czasami ktoś jest fajny, a potem wychodzi z niego nie wiadomo co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WIEM... ja juz wszystkie typy przerobilam: -chama z trudnym charakterem (9 lat) - ciapka kochanego (4 miesiace) - bawidamka i niedojrzalego lawiranta (2 miesiace) -olewusa ktory "nie nadaje sie do zwiazku" ( 3 tygodnie) takze chyba mnie nic juz nie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Ja już też przerobiłam wszystko. Od psychopaty do przydupasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze najlepszy bylby taki ktory ma w sobie spokoj, jest szczesliwy sam ze soba, nie ma w sobie jakiegos gniewu i kompleksow.. wtedy dla nas tez bylby dobry. tylko ciezko znalezc kogos, kto ma w sobie taka madrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha5298
1dollarPTC Im niższa stawka tym krócej oglądasz te za 5$ trwają 25 sekund, wypłata od 5000$, bez poleconych jest się w stanie tyle uzbierać w 4 dni. gorąco polecam ZAPRASZAM: Rejestrujcie się z tego linku a bedziecie mieli same linki po 5$: http://www.1dollarptc.com/index.php?ref=krycha5298 następnie naciskacie Register i rejestrujecie się(wypełniacie dane). Gorąco polecam!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Ja bym chciała mieć faceta, który nie imprezuje 6 dni w tygodniu :O Owszem, musi mieć swoich znajomych, wychodzić z nimi ale nie chlać dzień w dzień. A jakoś tacy mi się trafiali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedojrzali imprezowicze, moze sama podswiadomie takich wybierasz. ja wybieralam podwiadomie chyba takich co maja sie mna zaopiekowac, zimnych ale opiekunczych, cos na wzor ojca troche. teraz sama wiem, ze dam sobie rade i nie potrzebuje by ktos mna kierowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Ja w sumie też lubie takich zimnych, stanowczych. Tylko ten typ faceta ma to do siebie ze oni czesto są egoistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie chce byc z takim co nie umie okazywac uczuc. za zadne skarby. dobra, dokonczymy wieczorem co? bede o 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Ok, ja lece też zaraz na piwo z przyjaciółka :P dość siedzenia w domu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jakby co. bylam na rowerze na pol godziny, bo fajny, cieply wieczor. a w drodze powrotnej kupilam sobie piwko i siedze sobie i pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się mi mżonek wyprowadza do pracy:-( i jutro znów obudzę się sama w moim ogromnym łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mżonek tylko na weekendy jest? to jaki on ma zawod jesli moge spytac? ja mialam caly dzien przemyslen, na temat swojego zycia i w ogole i jakos tak dostalam mnostwo powera i nowego impulsu do dzialania.lubie to uczucie bo ostatnio bylam troche w takim jakby letargu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na weekendy, przyjeżdża w soboty jedzie w pon. przed świtem. pracuje przy torowiskach kolejowych i rzadko go widujemy. a ja w niedziele zawsze łapię doła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeeeeej, rozumiem cie, ale dobrze ze chociaz nie jestes sama, sa dzieci. poza tym taka specyfika pracy chyba. wiesz nie wiem co gorsze, czy mąż ktory siedzi non stop w domu na dupie po pracy, w kapciach i przed tv , czy taki ktorego widujemy rzadziej? dla mnie chyba to drugie. bardziej sie teskni i docenia:) bo ja mialam typa pierwszego i masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak ale jak jesteś zawsze sama musisz wszystko sama zrobić ,od obiadu do napraw w domu. doceniam go bo jest kochany,ale jak wraca to czasem mnie denerwuje jego obecność w domu. i czepia się mnie czasem bo jest mnie więcej niż mniej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie planujesz zeby isc do pracy? ehh oni zawsze sie czepiaja czegos.. tak to juz jest denerwuje cie jego obecnosc bo jestem w tygodniu przyzwyczajona ze go nie ma i wszystko robisz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym iść do normalnej pracy ale tu wszędzie daleko, przedszkole do16tej a w domu dwójka dzieci... czasem mam dość. swoich znajomych zostawiłam w rodzinnych stronach a tu ludzie czasem bywają dziwni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorne to wszystko. Nie mam nic do powiedzenia w tej problematycznej sprawie, więc myk,myk dalej. Podoba mi się powiedzonko: "Nie buduj swojego świata na facecie, to się nigdy nie zawali." Myślę że dotyczy to obojga płci. Każdy z nas musi mieć odrobinę prywatności, aby mógł z utęsknieniem wrócić do tego innego, ukochanego... świata i w nim zamieszkać. ...a dogadywanie się z tubylcami innego świata to już inna sprawa.... Upiornie pozdrawiam wszystkie upiorne i jednego od ''gwiazdozbioru Raka'' For you, sun6: http://www.youtube.com/watch?v=Ffim0CqA08g To wszystko jest upiorne, ale... http://www.youtube.com/watch?v=mwzeESMsjrM Wszystkie jesteście jakieś upiorne! Też się upiornie czuję. Ale tak ... ja mam. ...myk,myk... Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiaj z mezem na ten temat. czemu ludzie dziwni? ja bede ok 23 dopiero, musze sie zmyc teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorna ta sun6, bardziej ode mnie! Najpierw zadaje pytanie... a potem, myk,myk i '' porozmawiaj z mężem na ten temat.'' Bardzo Cię przepraszam mżonko, za sun69. Jak widać, upiorzyce też tu są. myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upiorny zaraz myk myk, po prostu bede pozniej, bo musze cos zrobic. a ty co, lepszy? wtracisz 1 zdanie i znikasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×