Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

nie musisz pracować w trakcie projektu, bo w projekcie są pieniądze na Twoje utrzymanie, nie dokładasz nawet 1 grosza :) śpij dobrze :) znów zostanę sama.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonella, ale jak mam zaczac? wiem ze to jest niby w ramach projektu ale gdzie mam sie z tym zglosic? do funacji jakichs prawda? sama nie wiem jaks ie za to zabrac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zacząć?? najłatwiej to właśnie na ngo.pl znaleźć ogłoszenie o zatwierdzonych już projektach ( w dziale szukamy wolontariusza) jesteś przed czy po 30???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz moje bezpośrednie pytanie, ale to ważne przy doborze projektu i źródeł jego finansowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, przejrze jutro pewnie setki ogloszen:) dzieki i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... cóż stanowi 26 lat w perspektywie wieczności :) u Ciebie jest teraz chyba dzień, więc jak mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprowadzilem mlodego do szkoly,zrobilem sobie zdjecia,zlozylem pare aplikacji w firmach potrzebujacych kierowcow,odebralem malego ze szkoly,poczytalem co naskrobalyscie:D i oto jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja caluteńki dziń i już częściowo noc zmarnowałam... przed telewizorem, komputerem, w kuchni robiąc wszystko tylko nie to co powinnam.....jakie to jest beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie dni bywają naprawdę przyjemne, ale nie w mojej sytuacji. Jutro mam deadline bardzo ważnego projektu, muszę napisać jeszcze kilkanaście stron i za cholerę nie mogę się za to zabrać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez te litery czasami nie wchodza albo za szybko mysle:)))) w sumie to wole czat na onecie bo szybciej.....ale tutaj tez jest ok bo mozna sie zastanowic co sie chce napisac.....bez sensu pisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety....dziwna to sprawa,niby sobie tutaj piszemy,nigdy sie nie widzielismy,jest milo i kiedy jestesmy po za domem ciagnie nas do kompa co tam inni napisali.....czy naprawde tylko tyle nam trzeba do szczescia??? czemu tak jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze byłam zaciekawiona drugim człowiekiem :) właśnie to, że się nie widzieliśmy, że się nie znamy sprawia, iż nasze potrzeby zdają się być naturalne i prawdziwe. te wszystkie porady, wzajemnie udzielane wsparcie- jesteśmy trochę empatyczni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może... może ludzie, których mamy dookoła nie stanowią już dla nas żadnej tajemnicy i dlatego tak miło poznaje się nowych ludzi...nawet wirtualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie ja raczej nie zastanawiam sie czy jestescie ladne i zgrabne.....dla mnie kazda kobieta jest ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×