Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

desperados cudownie smakuje i szybko działa :) tylko po powrocie prosimy sprawozdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do najbliższego sklepu mam 20km bo w okolicy wszystko zamknięte :-( a marzy mi się grzaniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, wiadomo:) nie moge sie chowac w domu przeciez, czuje ze ten czas juz minal. musze faktycznie wyjsc do ludzi, usmiechnieta i radosna, taka jaka kiedys bylam. i bede znowu taka, zobaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzonka...dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz wzgledem spuszczania....soku :P:P:P juz jestem tylko pozmywam gary......gdyz robie za gosposie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę ale tak rzadko miewam ochote na jakiekolwiek alkohole... mam pyszną nalewkę domowej produkcji ale rano o 6 muszę wsiąść w autko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmicic-> wyślij gary do mnie ja jestem gosposia na dwa etaty:-p sun.... tylko pozytywne myślenie i radość życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak mżonek zakamuflował w domku swoje piwko:-) i juz taka poszkodowana nie będę:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee fajnie macie, ja dopiero jutro;) musze isc spac niedlugo bo potem w pracy nieprzytomna gdzie kmicic? ahaaaa, gary myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem....ja zassam jutro zubrowke....pomimo ze jestem zwolennikiem szkockiej.....zreszta decyzje podejme na miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani ide spac, ale wszystko wam opisze jak bylo. dzieki za rozmowe, papa:) nie pijcie za duzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani juz jestem tylko szybko przeczytam o czym rozmowa dzisiaj i się włączam do rozmowy chyba że ktoś mnie wprowadzi w skrócie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj- po krótce;sun miała dola już jest ok i poszła spac reszta pije rózności, jedni myją gary inni juz skończyli i to by bylo na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmicic ty to strasznie nastrojowy jesteś:-p gdzie się taki chłop uchował? myślałam,że wszystkie egzemplarze wygineły:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dzięki mżonka ja własnie z pracy wróciłam i odruchowo od razu na kafe zajrzałam :) jestem tu bardziej z doskoku :( ale obowiązki niestety mnie pochałaniają najbardziej wieczorami kirdy tu na kafe życie towarzyskie kwitnie Mówicie że drinkujecie -ja dzisiaj grzeczna dziewczynka jestem przy soczku pomarańczowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×