Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

no to inaczej zapytam, długo byłaś? jeśli Ci się uda wyjedź na wschód, od razu się przekonasz że Polska to wysoko rozwinięty kraj europejski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonella - jak najbardziej, zwłaszcza wysokie rozwinięcie mi odpowiada :) Co to za miejsce, gdzie nie ma transportu miejskiego w nocy ? U mnie w domu (w pl, w pl) jest! No czyli że się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby się przekonać, że w Polsce jest lepiej??? wystarczy, ze dotrzesz do przejścia granicznego na bIałorusi albo Ukrainie i już wiesz ze to inny świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nonella, ale jeśli o mnie chodzi, to ja od zawsze żyłam i żyję w przekonaniu, że w Polsce jest lepiej :) Taka śmieszna patriotka ze mnie. I z każdej podróży biegiem, biegiem, byle do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszy mnie Twoja postawa :) a gdzie mieszkasz w Polsce, jeśli można wiedzieć oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkich namierzę :) Kmicic zaginął gdzieś w akcji, ale już wiem, ze w Kanadzie, Ciebie też znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich nonnelka jak ty tak możesz wogule nie spać, jesteś na kafe w środku nocy i o siódmej rano i po południu :) ile godzin dziennie sypiasz??? Widzę że mieliście tu niezłą imprezę wieczorem "żeś ta se popyly" do rana :) i to cysternami he he Fajowo że na tym kafe sa tacy spoko ludzie do pogadania ściskam was mocno Słoneczka moje :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj naznaczona :) ze spaniem mi nie po drodze, chyba zyję w myśl: wyspisz się po śmierci :) wczoraj to tu byl niezły balet, dotalam od zupy cysternę jacka danielsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×