Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

mam nadzieję że ani żadna bakteria ani wirus nie rozłoży mnie na łopatki, niedługo urlop muszę być pełna sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że gustujesz w nastrojowych utworach... gotujesz ,zmywasz i czego ta twoja kobieta od ciebie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam wam powiem....jak zajdzie potrzeba :))) prosze nie slodzic bo ja jestem maczo i kobiety mi nie wybacza:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie chce mi się wierzyć że ty taki maczo jesteś, mysłę że porządny i czuły z ciebie facet. No własnie co ta twoja chce od ciebie?? A jaka to potrzeba musi zajść żebyś powiedział gdzie jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myślicie komu jest łatwiej pozbierać się po zakończeniu związku, czy nie ma może reguły. Pewnie zależy to od powodu rozstania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzonka....no wlasnie!!!:P ja z tego tajemnicy nigdy nie robilem.... miasto nastepnej zimowej olimpiady :D juz za 160 iles tam dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie...nastrój upłynniłam w alkoholu czuję się dobrze, tylko mam pewne zaległości zawodowe, które muszę nadrobić...a wena się nie pojawia ...;/ upiorny to jak zwykle zjawi sie w najmniej spodziewanym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tajemnicy nie robi a ciemna baba z zadupia musi w google wklepa zeby sie dowiedziec gdzie będzie olimpiada:-p:-p:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można bo nie kazdy dązy do tego samego,np ty myślisz o przyszłości a on o niej nie chce słuchać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być tak, że po 20 latach wspolnego pożycie nie bedzie człowiek wystarczająco zaangażowany licząc, że w życiu przyjdzie coś lepszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak jestem w polsce, to tylko zmieniam fakty na wiadomości :) i wszystkie inne serwisy informacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonelka ale nie przeraża cie to że ludzie potrafią tkwić w związku kilka (naście) lat licząc że przyjdzie coś lepszego, że z czasem to się skończy śmiercią naturalną i trwają w takich związkach marnując życie swoje i drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×