Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Gość fbfdbdfbfdb
WWW.PROMAILS.COM Międzynarodowego mile widziane Płatne maile o wartości 50 dolarów! $ 250 dolarów bonus. 25 dolarów za każdy, kto podpisze się pod Ciebie. Będziesz otrzymywać 30% dochodów z pracy skierowanie będzie dopisywane do konta automatycznie. . Minimum wypłaty za darmo członków jest 10.000 dolarów realne i szybkie wypłaty na koncie - na ogół w ciągu 48h po płatności wniosku. Gwarantujemy, że wszyscy członkowie będą otrzymywać wypłaty po zebrać wystarczająco dużo pieniędzy na koncie. Wypłat dokonywanych przez: PayPal, Moneybookers, Liberty Reserve, Alertpay, WesterUnion, e-gold, c-gold, Check. Możesz rozbudować swoją uwagę i zarobić więcej, szybciej, wszystkie wypłaty będą natychmiastowe. PO PIERWSZYM DNIU NA TEJ STRONIE ZAROBILEM OK 600$ POLECAM!!! REJESTRUJCIE SIĘ Z LINKU: http://www.promails.org/pages/index.php?refid=krycha5298 LUB W RUBRYCE ''REFFERALS'' WPISZCIE: krycha5298

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ tu cicho jak nigdy, ale rozumiem piątek -tygodnia koniec i początek :) tym co balują życzę udanej zabawy i opowiedzcie wszystko jutro, a tym co słodko śpią pięknych i kolorowych snów buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak se mata baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tym co pracują żeby wam praca lekką i przyjemna była :) co słychać kochana co porabiasz tak późno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kończę pracę dyplomową, za 6 godzin ma siez naleźć w rękach mojego cudownego promotora...czuje jak mi czas ucieka, a tu jeszcze sporo do zrobienia i zamiast się wyspać, to się teraz użeram z pisaniem a juto idę na wesele...ciekawe, do której godziny wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kochana nie przeszkadzam, musisz byc jutro świerzynkai wypoczęta więc skończ szybko pracę i idź się wyspać. Swoją drogą chciałabym spać trochę mniej (nie tylko godzin co ty bo bym chodziła jak zombi :) - nie wiem jak ty dajesz radę) zrobiłabym o wiele więcej i ciągle coś dokładam na później. Miłych snów ja też uciekam, jutro ciężki dzień ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety przez najbliższe 6 godzin nie będzie czasu na spanie... potem szkoła, fryzjer, kosmetyczka ale jak już się pozbędę tego wrzodu ( w sensie pracy :) ) to nawet mi na tym weselu nie straszne :) nigdy nie przeszkadzasz :) Spij Słodziutko papa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani. ja wczoraj zabalowalam tak, ze nie pamietam drogi do domu. wiem tylko ze w taksowce zasnelam na kolanach kumpla:) a teraz siedze u przyjaciol. bede w domu jutro, wiec na pewno bede jutro pisac.pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez lubie Queen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poklika ktos ze mna
bo mi sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale chyba
wszyscy poszli spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem na diecie
i chyba zaraz padne z glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, melduję się na bazie;) pozdrawiam was, dajcie znac czy dzis bedziecie, ja jestem w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mżonka. ja bylam na imprezie w piatek i wspolni znajomi powiedzieli ze moze moj były bedzie z laska, ale na szczescie go nie bylo:/ a tak poza tym to weekend przebalowany, teraz odpoczywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jedną nockę pod kołderka z mzonkiem poszalałam :-p niestety dziś niedziela i on właśnie pakuje się do pracy bo nad ranem jedzie:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun ... czasem taki mżonek potrafi być wrzodem na doopie:-( ale generalnie jest cuuuuuuudooooooownyyyyyyyy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczęta, weekend się kończy.... już mi źle jak pomyślę, że jutro poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×