Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

no właśnie, to mnie w ludziach najbardziej dobija... wiem, że zmiany czasem przybierają rozmiar rewolucji, ale i tak uważam że warto , po burzy zawsze przychodzi słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo uzależniona jestem rano kawa i informacyjny chanel jakiś koniecznie a teraz nie mam telewizora bo został z byłym i czuję się taka niedoinformowana i zostały mi info na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie zawsze trzeba brać życie za rogi a potem ono zabierze kłody spod nóg. A propos trwania w związku czekając na nie wiadomo co, to tak teraz sobie pomyślałam ze taki własnie był mój związek. Próbowałam ze wszystkich sił jakoś to naprawić ale w środku tak na prawdę czułam że to ni wyjdzie i tak okłamywałam sama siebie, że będzie dobrze. Ale chyba każdy związek zasłużył na próby ratowania co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo wiem że za czasów mojej bytności w szkole quebec był frankofoński ale mówiono ze może to ulec zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam praktycznie mowia tylko po francusku,straszne snoby.... po mojej stronie raczej tylko angielski ale jezeli starasz sie o prace w sektorze podlegajacym pod rzad to musisz znac praktycznie 2 perfekt......jolka,jolka pamietasz ....lalalalalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już powoli zasypiam nie jestem dzisiaj twardzielem zeby siedzieć do rana :( przepraszam Kochani. życzę wam miłej i owocnej w tematy nocy a jutro przeczytam co tu naskrobiecie :) ściskam was wszytskich mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szkole uczyli mnie różnych pierdół generalnie jestem dwujezyczna do dwujezycznej szkoły chodziłam a geografii i historii nienawidziłam jak zup mlecznych:-p stad moje braki w tych dziedzinach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie dzisiaj macie nastroje? Bo ja stwierdziłam, że jeśli nie zacznę chyba brać jakichś tablet nasennych, to zdecydowanie ta bezsenność mi zaszkodzi :) i to oczywiście wprawiło mnie w nastrój niezbyt ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×