Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

oj tam, kazdy potrafi byc.. a my baby tez nie jestesmy idealne:) a ja jak zwykle samotnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysłów nie mam niestety... a niektórzy posądzali mnie o niedorozwój,że się wpakowałam w małżeństwo w młodym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonelka...jeśli mozna wiedzieć to ile masz lat? nie jest tu już tajemnicą,że ja mam 29:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka prawdziwa to chyba tak... wczesniej był jeden człowieczek, którego na owe czasy kochałam ale on zmarł i nie było mi dane przekonac sie czy to milosc czy szczeniackie zauroczenie... mżonek to też na początku dziecinada była:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zazdroszcze i ciesze sie ze wam sie tak ulozylo. ja tez myslalam ze bede z moja pierwsza miloscia, ale wiecej przez niego plakalam niz sie smialam. wiec musialam odejsc. tylko teraz mam schize ze nigdy juz nikogo tak nie pokocham i te glupie mysli mnie ostatnio czesto nachodza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokochasz miłością szczerą i to pewnie niedługo:-) ja jakos tak miałam,ze zawsze ktoś sie kolo mnie kręcił ale nikt poza NIM nie zdobył mojego serca:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, znowu, ciezko mi:/ i wkurza mnie to, bo cholera juz pol roku minelo, on oczywiscie ma laske, bawi sie a ja siedze sama. facetom zawsze latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun-> a może ta laska służy mu tylko do podpierania się po tym jak go kopłas w doopę:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziemy Cię trzymać byś nie upadła sun :) pół roku to nie jest jeszcze bardzo długo.... A przede wszystkim nie oglądaj się na niego, byl w Twoim życie i dobrze, ale teraz nie możesz się sugerować tym co on robi. Ma dziewczynę? Niech im się dobrze uklada, a Ty żyj własnym życiem. Masz swoje tempo i na pewno spotkasz kogoś interesującego, ale wszystko w swoim czasie- nie w czasie wyznaczonym przez postępowanie exa :) I NIE ZAŁAMYWAĆ MI SIĘ TU W NIEDZIELNE WIECZORY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe, ja tam nie wiem, nie mam z nim kontaktu. co nie zmienia faktu ze sie bawi i jest mu okej. no ale w koncu to ja go kopnelam to ma prawo sie bawic i szukac zapomnienia. strasznie mnie mecza te moje schizy chwilowe, z domu mi sie nie chce wychodzic, bo mam wrazenie ze nikt mnie nie rozumie, nawet przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem nonelka, ale to takie trudne i te moje schizy ze nigdy nikogo nie pokocham z taka intensywnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje ze nikt mnie nie rozumie i jestem w tym wszystkim kompletnie sama. wszyscy mnie pocieszaja i mowia zyj swoim zyciem, nie mysl o nim, zapomnij. ja nie mysle o nim tylko o tym ze boje sie ze nikt nie bedzie juz nigdy tak wazny dla mnie. to wszystko takie trudne. nic mnie nie cieszy juz, imprezy zadne, znajomi, nawet zatracenie sie w pracy nic nie dalo. nic mi sie nie chce jestem mloda ladna madra a czuje sie bezwartosciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun rozumiem cię doskonale tylko problem w tym,że nie wiadomo co ci poradzić, jak podtrzymac na duchu... chyba musi dla ciebie nadejśc odpowiedni moment i musisz sie przełamać a od ciebie tylko zależy kiedy to nastapi... bardzo chciałabym ci w tym wszystkim pomóc ale najzwyczajniej w świecie nie wiem jak:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dziewczyny, ze nie wiecie jak, ja sama tez nie wiem... a wszystko bylo tak dobrze juz a tarz znowu jakies doly sie zaczely jeszcze wczoraj 1 kumpel powiedzial mi sie teraz bedzie mi bardzo trudno i ze w kazdym facecie bede jego szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porównywanie na pewno nie unikniesz...przynajmniej na początku, ale może okaże się ze znajdziesz lepszy model :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×