Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

nonella - nie wiem, czemu, ale całkiem nieźle :) żadnych rewelacji, ale jakoś mam dobry humor :) . Aaa, i kupiłam wreszcie coś na sen, własnie testuję, czy zadziała :) A u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lek :) nie sen-nie spisz przez 30-40 godzin to potem zasypiasz wszędzie gdzie się da :) mnie się to dzisiaj przydarzyło 4 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonella - ale jak już zaczęłam dobijać do 2 x 24 h to dałam spokój :/ Pierwszy wolny - koszmarny temat! Chyba wrócę, jak doczytam do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorne to, byłem tu, a jednak mnie tu nie było! Upiorny to zamęt... Upiornie wszystkich pozdro w ten pikny, slonkowy dień! A. Kmicica tu, to jak na lekarstwo. Czego cykasz? Za internet nie zapłaciłeś? Myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiornie wyspani... Gdzie jesteście? Myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie dzis nie chce nic i leze. chociaz rano troche sprzatalam. ale w koncu od czego wolne jest. rzuccie jakis temat na dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun a co poza leżeniem? bo ja drugi dzień w nowej pracy:-) a temat na dziś to powinien jakiś lekki być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekki temat ? ok:) to ja krotko po rozstaniu mialam kilku adoratorow, najpierw z 1 sie umawialam, ale on cos tam do swej bylej mial, to skonczylam, potem z 2 i 3. a pozniej stwierdzilam ze mam dosc facetow, lepiej pobyc samej i odpoczac i przez 3 miesiace nic. a teraz znowu sie pojawilo trzech- jeden mnie w piatek zabiera na obiad, drugi za tydzien sie chce umowic (znam go z podstawowki, notabene bardzo przystojny facet hehhe), a trzeci sie nagle odezwal (poznalam go na imprezie kilka miesiecy temu). smiesznie na maxa, moze zaczne znowu wychodzic i sie umawiac, w sumie co szkodzi sie spotkac z kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
sun6 dostała upiornego wiatru w żagle. Sun6 się cieszy, "wiatr wieje" a my zobaczymy co się z tym wszystkim dzieje. Upiorny się cieszy gdy sun6 blaskiem radości świeci! myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upiorny tyś kochany facet jest. ale czemu zawsze myk myk i uciekasz? twoja opinia bardzo mi pomogla i od wczoraj nie mysle o tym co bylo, zycie toczy sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
O, Radosna i słoneczna! ...ale upiorzyca! Z upiorem piszę ponownie: Mykać lubię, ale zawsze wracam do miłych dam/upiorzyc. Wczoraj to upiorny w nocy był, ale nie ja! Mojej opinii tu nie było, to nasza, Kafeteriuszy! Umawiaj się jak najwięcej, abyś miała upiornie w czym wybierać. myk,myk... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale twoja mi jakos najbardziej zapadla w pamiec, moze dlatego , ze to meska opinia. piszcie co u was lepiej, mzonka jak w nnowej pracy? no zobaczymy, ja tam tych randek powaznie nie traktuję, ot spotkac sie i pogadac, ale przynajmniej zaczne zyc jak normalny czlowiek widac potrzebny byl czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun może rzeczywiście sie uda... a nie mówiłam,że w poznaniu są przystojniaki???:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mżonka, 2 jest z poznania a jeden z torunia. jeden to taki znajomy bardziej, traktuje go jak kumpla. drugi to ten przystojny ale z 10 lat go nie widzialam, nie wiem jaki jest teraz, wiec..zobaczymy:) a trzeci z torunia, poznalam go na imprezie jakis czas emu jak juz pisalam, jest po rozwodzie i ma synka. zreszta jak juz mowilam, na razie i tak nie mysle o niczym powaznym, na sile niczego nie chce, samo przyjdzie. przeciez to sie czuje , nie?:) ale pospotykac sie mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Taaaak, czas goi upiorności. Sun6 Ty lubisz jeść? Czy te trzy miesiące nie zaszkodziły słoneczku? Pytam grzecznościowo, choć upiornie to brzmi! Ja, w upiornościach swych, zjadłbym konia... ba, a nawet całe słońce! Taki mam wtedy upiorny apetyt. ...up,up,upiorne to wszystko. Upiorny, a nie "kochany." Bo się rozkleję... Mżonka? myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie jesc ale nie mam tendencji do tycia, z natury jestem drobna i mała:) hehhe a do tego po rozstaniu schudlam przez stres 6 kilo i trzymam ta wage wiec jest ok. no to mzonka lekka praca i dobrze:) upiorny a zdradz nam cos o swojej dzieczynie, bo mniemam ze posiadasz takową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca lekka (pranie,sprzątanie,gotowanie) w 3 godziny jestem odrobiona ale musiałam poznać obsługę różnych urządzeń np. suszarki bębnowej, pralkosuszarki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×