Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

ja z wlkp:) napisze do ciebie maila jutro i sie zgadamy dokladnie:) ooo, to swieta juz niedlugo, czas leci jak szalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo przyjedzie ciężarówka coca coli i będą święta, potem wpadnie kevin sam w domu i dopełni się polska świąteczna tradycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhah, dokladnie dobra ja musze spadac spac bo jutro pobudka rano:) życz mi tego snu fajnego..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonelka :) U mnie nic nowego, czuję jak więdnę :D A mnie się spać chce, o dziwo, tylko jakoś nie udaje mi się zasnąć :D A co u ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w porządku, jak zawsze...tylko chamy nie grzeją i marznę...ale mam wino żeby się ogrzewać wewnętrznie :) Skoro chcesz spać to szybko do łóżka i zamykaj oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nie grzeją :O I nawet wina nie mam. Co za podły świat. Gdyby pomagało takie położenie się do łóżka i zamknięcie oczu, to pewnie obie byśmy już dawno spały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, pozostaje nam kafe :) Jak minął weekend? Ja gdzieś w końcu wyszłam, ale to już wcześniej opisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomaga nic na sen, a przynajmniej nie w ilościach, które mój organizm by strawił :D Weekend... Hm, pomijając, że połowę przeleżałam, albo przesiedziałam z książkami, to odwiedził mnie mój TŻ. Jak zwykle nic konkretnego nie ustaliliśmy, ale przynajmniej się widzieliśmy :D Aa, że też ja się tak, głupia, męczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo ! Ja o cyckach nie dyskutuję, bo mnie moje wkur... ale daj link to sobie poczytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczki już dawno grzecznie śpią ... palic już nie mam co, wszystko poszło z dymem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje są zupełnie odwrotne niż poruszane na tamtym topicu, chętnie bym się pozbyła połowy objętości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo, porozmawiajmy o tzytzkach, uwielbiam rozmowy na ten temat :D A serio, to nie rozumiem, jakie można z nimi mieć problemy, prócz poważnych zdrowotnych i kompleksów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, będziemy rozmawiać o cyckach... Jaki problem? Z bielizną...Nie dość, że cięzko kupić większy rozmiar to jeszcze cena rośnie razem z rozmiarem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, słynny podatek od curves :D Ja jeszcze nie wypadam ze średniego standartu (właśnie, że będę tak pisać!) ale jedna osoba z mojego najbliższego otoczenia już tak. Wiadomo, że ja mam łatwiej niż ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PWP - rozumiem, wszystko rozumiem. Zdarza mi się użyć niewłaściwych słów, po prostu. Od kiedy własnymi się nie przejmuję, optymistycznie próbuję zarazić tym innych :) Ale owszem, to zabawne. Ja to nazywam u siebie kompleksem włosów - mam proste, a przez prawie całe życie chciałam mieć loki. Biusty, nosy, wzrost, kolor oczu... Szkoda, że się ludzie nie moga między sobą wymieniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×