Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Z taką wymianą to byłoby ciekawe :) Też chciałam mieć kręcone włosy i jeszcze najlepiej rude :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A "moje" wymarzone loki były brązowawe, z rudawą poświatą. Jako osobnica w pełni dorosła i odpowiedzialna za siebie zafundowałam sobie ww. Efekt mało nie wywołał apokalipsy, jak sądzę. Teraz mam klasyczne, popielatoblond włosy, proste jak drut - i w takich wyglądam chyba najlepiej (noo, może czasem się daję skusić na jakiś ładny, chłodny brązik :D ) W ogóle jakoś uznałam ostatnio, że nie ma we mnie nic, co chciałabym jakoś zmieniać. Szkoda, że tak późno to zauważyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdania, że najlepiej człowiekowi w tym w co został naturalnie obdarzony, dlatego nawet włosy mam w naturalnym kolorze blond :) tylko cycki mogłyby być lżejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonella - podejrzewam, że ciebie czasem denerwują, ale pewnie wiele osób byłoby odmiennego zdania :D Widać takie miały być. PWN - nie mam pojęcia :D chyba nikt. Swoją drogą to rozsądne, bo wysyłanie własnych zdjęć (zwłaszcza na kafeterię) jakoś kojarzy mi się z głupotą... Dziewiętnastolatka - i będzie tak jak ze mną - pogodzi się ze swoim ciałem później, ale co się teraz umęczy, to jej, niestety. Sądzę, że każdy miał jakieś problemy dotyczące własnego wyglądu w tym wieku (telewizja i photoshop teraz dokładają jeszcze mocniej niż kiedyś :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupa, zaśnij wreszcie i śpij dobrze 🖐️ ja niczym Chuck Norris będę pilnowała porządku na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi si, że teraz dorastanie to cięzki kawałek chleba...Patrze codziennie na mlodziez i widze, jak internet przewraca im w glowach...Kiedyś było lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanie nie jest dla mnie...zdążyłam się już 200 razy przekręcić z boku na bok i wciąż nie mogę zasnąć...litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Dzień dobry w ten upiorny, ale piękny dzień. Upiorne piersi macie, nonnell? Tak,tak... nie znam się. Miłego, upiornego dzionka życzę sobie, a wam samej radości i słodkości na nadchodzący tydzień! Moje... też są za duże! Ale to upiorne!!! Mam sposób na zmniejszenie. Mykam, bo się teraz z upiornościami borykam... myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienko na wiecznym haju....och jak mi się wielce podoba takie określenie :) W porządeczku, haj trwa i za godzinkę do pracy trzeba wychodzić :) A co u Cię Upiorzysto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiornie się czuję! więc wszystko jest OK. Ty? Brak Ci ...Go? Upiornie nie dawałby Tobie zasnąć... Miałby Ciebie, tylko dla siebie! A tak mamy Ciebie wszyscy... Bez obrazy, upiorny tak ma. Ja się cieszę, że tu jesteś! A teraz idź do pracy i daj Siebie innym! Niech wiedzą co stracą, gdy wrócisz do nas! myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorna Ty... Piękna Ty !!! Upiornie Cię podziwiam. Albo śpisz jak pies, gdzie popadnie? Albo upiorny ... Albo... biedny ON. Ty zawsze możesz... Jesteś upiornie gotowa.... Do miłego! myk,myk... Co u amerykusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerykanus się nie odzywa t tym samym wzbudza strach na forum...Nikt nie wie co się dzieje.... A jak On jest w pobliżu to nie trwonię czasu na spanie....no bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×