Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Gość UPIORNY
Beż obrazy !!!! Upiorne to co piszesz, więc do Ciebie "maila ślij" nie zrobił... Może jak go sprawdzali... to okazało się, że to upiorny BOSS gdańskiej mafii... Cholerny ten A.Kmicic nic nie pisze... Nie przeszkadzam Ci, pracuj z upiorem na upiorna przyszłość! A widzę, że ktoś Cię podpatrywał.... Jak Wcierałaś olejki... http://www.youtube.com/watch?v=7ox2Dn4MEl0 ... a takie tam upiorne... Słońce wzeszło, radość jest. Więc cześć,sun szesć. Upiorne to, ale jednak upiorne.... Myk,myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Upiorze;) Jak tam dzionek mija? Ja zaraz sniadanie bede szykowac, od 7 na nogach a nic nie jadlam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Ja, upiorie objadłem się wczoraj, więc teraz mam post. Ale trzeba się ruszyć i popracować. Dla dobra polski wspólnej, upiornej, ale ... co szamasz szamanko? myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, jajecznice z pomidorkami:) nie przepracowuj sie , bo to szkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upiornie mam chec poznac jakiegos mezczyzne! musze wyjsc na upiorne miasto ze znajomymi gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i Boss, moze i mafii, ja nic nie wiem na ten temat..... :) 🖐️ sun kurcze, zapomnialam zjeść śniadanie....kupiekawę na mieście i będzie dobrze :) lecę ratować ukrainską oświatę ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Zdaje mi się, że zarodniki połykasz... Upiorne to. Też lubię Pracuję z upiorem i pasją... Jak przestaną płacić to ucieknę tam, gdzie zapłacą... Upiorzyco, czy wiesz co zamierasz? myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
A Ty nonell już idź popracować. Jesteś dla naszych upiornych braci jak wybawienie. Super gwiazda, super kobieta zza miedzy, wielkiego świata. Upiornie Cie o to proszę. http://www.youtube.com/watch?v=Fw8DZdC-Vv0 Sun7 jeszcze... nie pisze z pełnymi ustami. Upiornie nudzę. Narka. myk,myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem osoba kulturalna wiec najpierw zjadlam i dopiero pisze;) pozdr wszystkich, mlego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun... słyszałaś może o awariach prądu w małopolsce? chollerrka to nie mit.... we środe wyłączyli to dopiero wczoraj nas podłączyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
I dalej niema prądu.... Na szczęście upiornie wielka WIELKOPOLSKA daleko jest od mojegu Upiórlendu. myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Radość ma upiornie wielka. Mąż jest to prądu niema? Co wy robiliście bez prądu...? Ty to masz układy... myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż dopiero w sobote wrócił a prądu brakło we środę rano... z sąsiadami założyliśmy kółko wzajemnej adoracji przy ogólnie dostepnych teraz zniczach:-) oj mam ja ci układziki...;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie wiedzialam, to przerabane mieliscie. a jak tam mżonek? ja bede wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiornie radośnie musiał wyjeżdżać... Ale jest OK. Co robisz jak nie piszesz? myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiornie będę myślami z wami Nudzić was nie chcę więc będę jak będę Dzięki za zaproszenie Upiornie lubię tak... myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze jestem upiornie egoistyczna, ale co to ma znaczyc ze nikogo nie ma?!! a ja mam jutro wolne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×