Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Oj dzieci, dzieci...problemy z synchronizacją...ale dobrze wiedzieć, że ktoś oprócz mnie tutaj zagląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorna grypa nie dla upiornego. Było tu upiornie, zajefajnie z wami, a jest tylkoooo u p i o r n i e e e e e. . . O! Do upiorności swych znikam... Pozdrawiam i Myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmeczyliscie sie przypadkiem tym czestym pisaniem??? czy nie za duzo imprezowania??? upiorny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja wlasnie wrocilam z pubu z przyjacilka na piwie bylam. potrzebowalam takiego wieczoru powiem wam:) kmicic co tam u ciebie, jak sytuacja??? pozdr wszystkich i zywie gleboka nadzieje ze nasz klub wsparcia nie umrze smiercia naturalna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani! czy ktos dzisiaj sie tu pojawi? fajnie by bylo, jakbysmy wznowili te nasze rozmowy, troche mi tego brakuje:) co tam u was? ja dzis mam jakis melancholijno- romantyczny nastroj i piwko popijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) nie nikaj nie znikaj co u ciebie? u mnie spokojnie, nic wiekszego sie nie dzialo, jutro zaczynam kurs, wiec troche nauki mnie czeka. zaden ciekawy facet na horyzoncie, ale moja matka namowila mnie na swoja wrozke kurde:) hehheh powiedziala mi ze samotnosc w ogole mi nie jest pisana i ze w grudniu poznam przyszlego meza. ale kto by tam wierzyl w takie bajki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja to się chyba trochę boję wróżek, on coś tam niby widzi, ale ... Ja teraz jestem w polsce na przymusowym urlopie ze względu na epidemię...W weekend był u mnie facet...niezmiennie ten sam :) Generalnie to odpoczywam teraz bardzo dużo, gotuję obiadki dla rodzinki, sprzątam :) Teraz mam słabo z netem, bo jak nie awaria to mama zza ściany krzyczy:idz już spać" więc nawet nie mogę spokojnie posiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheheh to ty sie mamy nie sluchaj, dorosla jestes:) to fajnie ze sobie odpoczywasz, pozytywnie, a kiedy tam wracasz? no ja nie wiem, raczej w takie wrozki nie wierze, ale fajnie w sumie cos takiego uslyszec. powiem wam jak sie sprawdzi, ale raczej nie licze na to hehheh:) opisala mi dokladnie jego wyglad, czym sie zajmuje i ze go nigdy wczesniej nie spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajta tylko do sklepu skocze po jeszcze 1 bro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szkołach kwarantanna jest trwa do 16.11. pewnie gdzieś w tych okolicach wrócę :) jeszcze tydzień :) pisz tu szybko, kogo ona tam zobaczyła, jak Ci go opisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ci pisze, troche mi sie smiac chce jak to pisze hhehehe:) poznam go niby w grudniu, na imprezie/zabawie/ spotkaniu towarzyskim, bedzie tam wielu moich znajomych i nieznajmomych, ale dostane zaproszenie od kogos znajkomwego i mam je koniecznie przyjac jest sam, przedtem byl z kim ale sie rozstal w dramatycznych okolicznosciach (albo smierc albo jakies dramatyczne rozstanie po prostu) i ja niby bede jego swiatelkiem i nadam sens jego zyciu. czarne wolsy niebieskie oczy wyzszy ode mnie, ma wlasna firme albo dzxialalnosc cos w tym stylu poznamy sie tam a potem on zaproponuje 2 spotkanie bo nie bedziemy mogli sie nagadac co do pracy powiedziala, ze zmiany pozytywne ale nie w tym roku, w 2010 dopiero (to tego sama sie moglam domyslic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkiem konkretne info...wszyscy faceci o czarnych włosach i niebieskich oczach stali się teraz głównym obiektem zainteresowania :) Swoją drogą nieźle by było, gdybyś faktycznie poznała kogoś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, opisala go konkretnie dosc. hahaha ale by byly jaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, nie wierze w takie rzeczy:) jak juz to tu dziala sila sugestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie mam 1 urodziny no i sylwestra hahhaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już są jakieś szanse :) Muszę zmykać, jakaś rodzinna wizyta się szykuje :) Trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanse sa wszedzie i zawsze, a ja tez jakos zawziecie nie czekam i nie szukam. zajmuje sie soba papappaa, mam nadzieje ze ktos tu sie pojawi w koncu dzis jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, milo was slyszec zupa i upiorny. ja dzis zaczelam kurs z funduszy ue, koncze w grudniu i zastanawiam sie jak zdobyc doswiadczenie w tej branzy bo wszedzie chca z doswiadczeniem:( wiec troche moj zapal zgasl.. a tak to tradycyjnie pije grzanca no i nowosc- ucze sie, ale cos mi sie nie chce za bardzo dzis namawiam wszytskich do WIEKSZEJ AKTYWNOSCI w naszej grupie wsparcia!! nie wiem czy to ta jesienna chandra tak dziala, ze nikomu nie chce sie pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×