Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

HEJ WSZYSTKIM. setna strona yeaaaah!!:) ja dzis mialam caly dzien slodkiego lenistwa, nic oprocz kremu z groszku nie zrobilam pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sun U mnie się właśnie szykuje makaron ze szpinakiem....mniam, boskie obżarstwo :) na szczęście przed chwilą znalazłam siłownią na osiedlu, więc można w kuchni poszaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorna cisza. Myk,myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Witaj piękna upiorzyco. Jak Ci leci...? Widzę, że nie śpisz. Dobry znak. Myk,myk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leci bardzo dobrze, tylko dzisiaj caly dzien bylam spiaca w pracy i snulam sie jak nie wiem co.. a jutro ide na 7:/, ale cóz, wazne ze koniec tygodnia!! w piatek ide na zajebista impreze , juz sie nie moge doczekac, urodziny przyjaciol, gdzie beda wszyscy jeszczez czasow liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorny Ci zazdrości. Ja muszę upiornie pracować. Takie spotkania dają niesamowite wspomnienia! Upiornie uważaj... Możesz się rozkleić, albo umrzeć ze śmiechu... Czego Tobie życzę w umiarkowanych ilościach. Więc do boju!!! myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze bedzie upiornie super i pewnie nie raz sie poplacze ze smiechu;) a ty nie pracuj tyle! zycie to nie tylko praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
To wspaniałe, móc pracować wtedy kiedy się chce... Ale w sobotę i niedzielę? Upiorna praca ma, ale jednak... Ubierzesz się w... seksi, powabnie, skromnie czy elegancko i ładnie? myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze sexi i jednoczesnie skromnie;) choc, nooo, nie przesadzajmy z ta skromnoscia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Tak,tak. Takie was lubimy Trochę upiorności nie zaszkodzi. Może spotkać szkolną miłość? myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej niemozliwe, w liceum sie w nikim nie kochalam, gdyz juz wtedy mialam chlopaka, ktory dzis jest moim slynnym "bylym" od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiornie przesadziłem? Upiorny jestem, Myk,myk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe, akurat thong song, no raczej w stringach nie wyskocze;) uciekam na razie, moze zawitam pozniej troszke, tak za godzinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Bałem się, że poszłaś sobie. Życzę Tobie.... Zabawy do upiornego rana, a od samego rana... Poprawiny! Ja muszę Myk,myk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
O! Nie, nie. O! Tak,tak... Właśnie tak! myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi drodzy :) Właśnie wróciłam do domu po calonocnej i calodziennej alkoholizacji w damskim towarzystwie :) Gdzie się chowacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja o dziwo dobrze :) Nic nie boli, nic nie strzyka... Wczoraj rozmawialysmy z dziewczynami przy winie do bladego switu i konkluzja wiczoru byla taka: czego oczy nie widza, tego sercu nie zal... Zielone swiatlo dla szalenstwa na jutrzejszej imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś w tym jest...nie żal nam tego co odległe ... a czasem należy nam się odrobina szaleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś podobnych dylematów nie mam... ja dość prosty mechanizm jestem mimoże nikomu jeszcze nie udało się mnie poznać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dylemat pojawił się wczoraj, gdy zaczęłyśmy rozmowę o facetach...przez nich zło całego świata... wychodzi na to, że seks dla przyjemności, bez zobowiązań, z facetem ktorego znam 20 minut jest spoko, do momentu kiedy nie zacznę się spowiadać swojemu facetowi, z tego co robię, gdy on grzecznie śpi w innym łóżku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i 101 ggratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×