Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

chyba to jest najlepsza metoda, jak kto woli :) mnie niezobowiązujący seks nie kojarzy się z utratą szacunku do samej siebie, pewnie gdybym była singlem nie stanowiłoby to dla mnie problemu...ale teraz to ten swobodny seks nie byłby do konca taki "swobodny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zachecamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Odrobina egzotyki dla Ciebie, domu i ogrodu .... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie seks kojarzy się przede wszystkim z uczuciem. a jeśli sprzeniewierzam się swoim zasadom to tracę szacunek do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w całym życiu jest tak, że gdy działasz wbrew sobie to tracisz szacunek do samej siebie, nie tylko z seksem tak jest... Ponuro się zrobiło, powiem Ci, że wczoraj pojechałam do pracy i mówię przełożonemu, że mam czas i chęci i jeśli tylko jest możliwość, chętnie zaangażuje się w kolejne działania, a on mi na to: mamy to wiele rzeczy, szkoda zeby sie Pani przemeczała...Usmialam się i stwierdzialm, ze nie pozostaje mi ni9c innego jak picie, bow pracy nie ma sie co przemeczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jesteś silny jak niedźwiedź, pracowity jak mrówka, uparty w dążeniu do celu jak muł i harujesz jak wół to pora iść do weterynarza bo być może jesteś osłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi się to spodobało :) mnie sie to nie tyczy, bo nie pracuje za duzo...ostatnio w ogole i juz powoli dostaje korby od nicnierobienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nic... mam dziecko z azs,które właśnie przechodzi nowy rzut, a ja sama nie wiem jak jej pomóc😭 poza tym jeszcze inne sprawy przesłaniają mi radość życia i nijak nie idzie się tego pozbyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie jest różowo...grunt to się nie załamywać i jakoś sobie ze wszystkim poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już długo sobie radzę więc jakoś to będzie:) innego wyjścia nie ma.... jutro robię wolne i siadam popołudniu z dziewczynkami bo ostatnio zaniedbałam wiele spraw a i córeczkowych buziaczków i wyglupów mi brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie, bardzo ładnie mżonko :) ostatnio mej chłopinie zaproponowałam, że moze pomyslimy o dziecku...dyplomatycznie odpowiedział, ze najpierw musi się nacieszyc zona, a potem sie zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ma chłopina rację. ja wcześnie wyszłam za mąz ale i wcześniej się wyszalałam. w szkołach outsiderem byłam bo w lo zamiast szaleć po knajpach pracowałam a ostatnia impreza na jaka poszłam jako uczestnik to była 2 klasa liceum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i ma rację, ale ja bym już chciała... Poczekam, poczekam...w końcu z nikim innym dzieci mieć nie chcę :) A Twoje dzieciaczki już grzecznie w łóżkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spią w moim łóżku dziś-taki dzień dziecka bo widziały mnie tylko 3 godziny dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieścicie się, to dobrze :) jakoś tu na forum ostatnio spokojnie, aż dziwne o tej porze :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Kmicic nie stracił głowy to pwnie zasuwa taryfa,sun odsypia,zupa dopiero koło2 sie pojawia a reszta zaginęła w boju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiam na skypie kumpelą :) poza tym jakoś dziś mi źle i postanowiłam podleczyć nastrój za pomocą małego czekoladowego conieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam tylko kakao :) ale dobry likier to chętnie bym wypiła, moja mama robi wyśmienity, poproszę to może zrobi jak przyjadę do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×