Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

zazdroszczę Ci tych sąsiadek, ja mieszkam w wieżowcu, w którym nikogo nie znam....miałam nadzieję, że jak się tu wprowadzę to chociaż poznam sąsiadów z pietra, ale niestety nie udalo się przez kilka miesięcy i tak już raczej zostanie, chociaż w windzie mnie czasem bierze ochota żeby do ludzi zagadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koło mnie same babcie mieszkaja.... a nas młodych kur domowych niewiele. tutaj ludzie całe dnie zapier***ją w polu albo się modlą ew. obrabiają doopę sąsiadom. cóż, pora się przyzwyczaić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko się za bardzo nie przyzwyczajaj, bo się staniesz taka sama... ja, ilekroć dostawałam pracę na wsi w pierwszej kolejności poznawałam stare babcie, z nimi to najlepsze jaja były :) mam ochote pojechać na wieś, ale ja to tylko tak rekreacyjnie, jakoś się nie mogę sobie wyobrazić tam na dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychowywałam się w mieście i jakos nie rozumiem ludzi na wsi... babcie są ok tylko jak dla mnie za bardzo świętojebliwe:O najgorsze jest to,że tu nie masz prywatności tylko każdy cię obserwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. melduje sie tylko i ide spac bo mnie jutro wazna impreza do bialego rana czeka:) papapap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, nigdzie nie działa research jak na wsi...mi takie babki w pracy pomagają, zawsze wiedzą co kto ma i co kto może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonelko,niestety muszę kończyć bo za parę godzin mam być w formie:( babki parapetówki dobra rzecz póki nie dokładają swoich"spostrzeżeń"... 3maj się ciepło🖐️do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto po wsi chodzi, swojej d... szkodzi jak mówi mądre porzekadło Nie można czekać na kompanów do rozmowy całą noc :P Jest tak wiele innych rzeczy którymi można zająć się w tym czasie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello. ja po mega ciezkim weekendzie, w piatek impreza w sobote poprawiny:) ale super bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani troche Was zaniedbalam przez weekend, wiem i przyznaje sie bez bicia:) jakby co bede dzis wieczorem a jutro mam wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh znowu jest u mnie tak sobie ... nawet nie wiem o czym pisac juz... wszystko jest takie inne.. juz nie spedzamy razem tak czasu.. czasem wieczor.. jakie to okropne..dodatkowo nie bedzie go w moje urodziny bo jedzie na szkolenie i w weekend przed na imprezie bo jedzie do szkoly..i do tego jeszcze sugeruje mi ze mam nie robic urodzin...i to bagatelizuje... ja lubie ten dzien jakos, jest taki moj nie wiem czy to dziecinne ale lubie... :( jest mi zle tak strasznie smutno, stracilam energie do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj LINO... Dlaczego ten facet cie tak zasmuca i przytlacza..? przecxiez ze zwiazku powinnismy czerpac radosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszam oficjalne zakończenie weekendu :) Po ostatnich wojażach w piątek, sobotę dopiero udało mi się wrócić do domu...A jutro wracam do Polski :* Jest tu kto o tej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Wątek nie umarł, miał tylko małą przerwę :) Właśnie wyszedł ode mnie dostawca internetu, bo przez ponad 2 tygodnie nie bylo dostępu do sieci... Jak pewnie wiecie na Ukrainie panuje epidemia świńskiej grypy, w związku z tym jestem obecnie na przymusowym urlopie i siedzę u rodziców...Dobrze, że mam od dziś przynajmniej internet... Dajcie jakieś znaki życia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×