Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

hej też życze miłego u mnie tak okropnie szaro i mokro i depresyjnie SUN ja właśnie szukam sobie treningów na necie :classic_cool: trochę się wcześniej wypociłam na moim rowerro-steperze hehe (nazwe go biegaczek żeby krócej) a jak tobie idą ćwiczenia?? ja zbyt duzo nie zrzuciłam na razie i strasznie to zniechęca ale tak to już jest że początki są najgorsze ;) mialam zacząć chodzić na pilates, oczywiście jeszcze nie zaczęłam - cała ja - tylko w głowie sobie powtarzam :O wieczorkiem baaaaardzo baaaaaaaaaardzo chętnie tylko że ja będę koło północy więc do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja w sumie nie mam nic do zrzucenia oprocz lekkiej, ale naprawde lekkiej oponki, juz 5 kg mam mniej. diety juz nie mam, bo jak ja bym byla dluzej na diecie plus cwiczeniach to by ze mnie same kosci zostaly:) wiec tylko o ten brzuch mi chodzi-ale na to, mysle najlepsze jest bieganie albo skakanka plus brzuszki. kurde nie wiem czy o polnocy bede bo zaczelam juz pic z kumpela i moge nie dotrwac ale postaram sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani, co tam dzisiaj slychac?? piatek, a ja w domu siedze. miala kolezanka wpasc na wino ale odwolala. eeeh takie zycie singla, ma swoje minusy, znajomi maja swoje sprawy i swoje zycie. wiec siedze sama..znowu mnie samotnosc dopada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moi Drodzy :D mam wolne przez trzy dni wowoowowowooooowowooooow dzisiaj wieczorem idę ze Stasiem na kolację :D trzeba odkurzyć małą czarną hehe miłego dnia Kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiornie witam. Pani eN,;) nie wiem czy moje myślenie idzie w parze z Twoim, ale upiorne odkurzanie:):):) pozostaw Upiornemu Panu St. Niech się namęczy. Pozostawił czarnulkę na pastwę pająkom to niech teraz przedziera się... 🖐️ą. ...hej nr 6. Oponka, choć upiorna, ale musi być. To taki miękuśny rarytasik dla upiorzysty przyszłego, gdy się będzie skradał do wzgórka Twego... a potem wiadomo, z gorki na...🖐️ Upiorna oczywistość, że rzeczą gustu wszystko jest. Upiorne to co teraz napiszę. Jak zawsze - uprzedzę was. Nie widzę tutaj Linoletki. Mam upiorną nadzieją, że poszła sobie... tam gdzie chciała pójść. I nie zamknęli jej. LLLLwiiiicooo. Ja także stoję w miejscu. Upiorne to. Szkoda, że w upiornym życiu i innej sytuacji jednak szybciej Upiornemu spada. Ciekawe, bo waga ta sama. Ograniczyłem upiorne obżarstwo. Sukcesem jest, iż obiad jem bez dokładek. Kupiłem mniejszy talerz do obiadu. Upiornie mały w stosunku do poprzedniego. Poprzednio miałem czarnego i dużego, a teraz naprawdę upiornie małego i białego. Jem chyba o połowę mniej. Upiornie tęsknię za pełnym brzuszkiem... Teraz muszę zwiększyć ilość spalanych kalorii i zacząć je liczyć. Wiecie upiorzyce ile ma taka pizza??????? Upiorna, np: z boczkiem. Muszę jeszcze upiorniej zmniejszyć dostarczane kalorie. ************************************************** Jak po upiornym spotkaniu??? Możesz ze szczegółami opisać... 🖐️ą. Jest nowa nadzieja, czy stagnacja w upiornym związku? Upiorne pozdrowienia. Upiornie piękna pogoda. Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co upiorny masz ten talent do pisania zakręciłeś mnie porządnie i moje skojarzenia gdy czytałam twój post były jednoznaczne :D :D po dwukrotnej analizie tekstu wszystko jasne ( być może jednak to świadczy o mojej inteligencji :O ) podoba mi się twoje rozumowanie :) no fakt faktem nie wychodzimy często bo on nie pija nie pali nie lubi, raz na jakiś czas (czytaj: rzadko) robi mi ta przyjemność. No no ale upiorny rozweseliłeś mnie tym mniejszym talerzem nie ma co i obiad bez dokładek - mój drogi przyznaję ci kafowy order za super początek hehe PS ty chyba jesteś w lekko e-ro(man)tycznym nastroju: "Poprzednio miałem czarnego i dużego, a teraz naprawdę upiornie małego i białego." "skradał do wzgórka Twego..." "Pozostawił czarnulkę na pastwę pająkom to niech teraz przedziera się... ą." idz na spacer jak taka ładna pogoda dozo :classic_cool: jak to mówią małolaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani jak wszystko pojdzie ok to moj za 3 tygodnie juz wraca aaaaaa:D Trzymajcie kciuki:) naznaczona apisz potem jak bylo na kolacji. aaaach ten stas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
......kurcze upiorne, no. Ja to mam zapłon!. Sun666🖐️ Cieszę się z tobą, ale nie wiem dlaczego? Upiorne to jakieś... ... e-ro(man)tyczny nastrój jest super, tylko na mrozie język przymarza do kurtki i dziewczyny, upiornie się na mnie łupią. E-ro(man)tyczny - jednak zazdroszczę Tobie inteligęęęcjiii. Jam tylko Upiorny. Dziewczyny zawsze były, są wspanialszymi humanistkami. Upiornie było się przyznać. :);) 🖐️ Cieszę się, że choć to upiorne to właśnie Ciebie sprowokowałem do rozciągnięcia (poprzecznego) Swoich warg. Co ja upiornie wypisuję... Damo, nawet najbardziej upiorna krytyka z Twoich👄powoduje Upiorną radość mą... choć to upiorne. A teraz w e-ro(man)tycznym nastroju idę se pomykać z psem. "Bo my psy musimy trzymać się razem." Więc myk, myk... Nara Fajna Upiorzystko... ...ot i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sun666 Cieszę się z tobą, ale nie wiem dlaczego? Upiorne to jakieś... " dzieki Upiorzasty moj kochany! Lubie cie:D wiem, ze wszyscy sie cieszycie i wspieracie mnie, mi strasznie go brakuje wiec juz nie moge sie doczekac. ekscytacja taka, ze az iskry leca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Ja, dzisiaj, wyjątkowo taki... taki upiorny jestem. Więc wybacz mi Słońce Ty nasze!!! I wiedz... że, choć upiorne myśli mam to nie wiem co robisz upiorzystko, ale iskry polecą jak on Ciebie dopadnie... A teraz na dobre Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz za leniwa i samotna niedziela.. i chyba tylko ja siedze sama. nie chce nikt pogadac...?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun też mi się coś wydaję że jak się ze swoim dorwiesz to chałupe spalicie hehe dopiero nam z kafeee uciekniesz na dobre No jasne że cieszymy się razem z tobą nie mogę się doczekać jak to wszystko się potoczy dalej :D A ze mnie taka humanistka jak i specjalista od tematyki nuklearnej hehe Idę się chyba zacznę szykować na wieczór chociaż jakoś mam przeczucie że chyba nic z tej kolacji nie będzie. No ale cóż nie będę siedzieć z założonymi rękoma idę się pindrzyć hehe sun planujesz jakąś niespodziankę na powrót swojego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naznaczona czemu nic nie bedzie, stas znowu nawala???? a wez go tam olej! ja rozumiem ze on dziwny jest i nie dopuszcza do siebie uczuc ale zeby sie prosic o czyjes towarzystwo to juz troche przegiecie jest! a moze on żonaty i kłamie??? No ja sie na dniach dowiem czy uda mu sie wczesniej wrocic , jesli tak to suuuper, tylko teraz cholera znow spac nie moge po nocach z tego podekscytowania czy wroci czy nie wroci, eeehhhh Juz dostaje na glowe z tego osamotnienia , na serio, okropne to jest. Latwiej by bylo gdbym nie miala nikogo bo wtedy to nie mysli sie tak o tej samotnosci i rozlace, a tak...jest bardzo trudno, no ale juz niedlugo (mam nadzieje!) i wytrwam to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dla niego upatrzony prezent wiec musze szybko zarobic/zdobyc kilkaset zlotych! no i kupilam super bielizne hehehe:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak najwieksza niespodzianka bede JA dla niego, a dla mnie ON:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciła nasza uśmiechnięta i pełna nadziei sun !!!!!!!! całkiem inaczej od razu piszesz jak pojawia się w twoim życiu iskierka :D strasznie lubię taką sun :D ok stas przyszedł wiec uciekam bo nie gotowa jestem musze teraz sie szybko szykowac bo przeciez nie napisal ani nie zadzwonil o ktorej bedzie a ja nie lubie tak teraz w pospiechu bedzie wszystko ah te facety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naznaczona milej kolacji w takim razie:) Miejmy nadzieje, ze stas sie spisze hehehehe, wez trzymaj dystans tez do niego najlepiej:) No ja usmiechnieta, jak najbardziej i ekscytacja jest, ale tak naprawde to mam tak zmienne nastroje ze szokkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Słoneczka moje wszyscy zajęci dzisiaj nikt nawet nie zajrzał; co porabiacie?? ja dzisiaj jestem z siebie dumna w końcu (po miesiącach "tym razem pójdziesz, tym razem pójdziesz, rusz dupe") poszłam na zajęcia na siłownie Nie było źle chociaż bardzo mało brakowało a bym wyszła pięć minut przed rozpoczęciem. Czuję już teraz mięśnie więc co to będzie jutro 😭 boszzzz jak ja się cieszę że jutro mam wolne, będę leczyć rany. Jestem załamana stanem mojej kondycji fizycznej a raczej jej brakiem; fajki też tu mają swój udział nie ma co. Wstyd! koniec z lenistwem (ok no czasami można, np w niedziele ustawowo dzień lenia :D ) namawiam koleżankę żeby zaczęła ze mną, zawsze to raźniej i wsparcie. Może da się namówić. A kolacja ze Stasiem trwała niewiele ponad godzine i polegała jedynie i wyłącznie na zaspokojeniu głodu. Nie założyłam małej czarnej, ani nie zrobiłam loków bo nie napisał o której będzie, a był za wcześnie więc musiałam narzucić tępo bo Staś głodny, więc stwierdziłam że nie ma co się pindrzyć. I dobrze zrobiłam bo bym zmarnowała godzine na robienie włosów żeby je potem na kanapie wyleżeć. Nie zrozumcie mnie źle wiem że to nie fair wobec mnie, ale faktem jest że ja już to chyba tylko i wyłacznie traktuję jako ok jest jak jest ale przyszłości to z tego na bank nie będzie. Więc mam nadzieję że ktoś interesujący pojawi się niedługo na horyzoncie. Normalnie bym w życiu tak nie pomyślała ale w tym "czymś"(bo związkiem tego nie nazwę) to nieczego więcej nie będzie. I nie żalę się ani nic takiego po prostu przyjęłam to za fakt i jest ok, nie robię sobie zbędnych nadziei, nie będę go próbowała zmieniać na siłę, nie mam zamiaru mu robić wyrzutów, on po prostu taki jest. I on mi też nic nie obiecuje, gra w otwarte karty, mówi że być może wyjedzie, mówi że docelowo chce zamieszkać w kanadzie i że profesura mu to ułatwi, mówi mi o tylu różnych rzeczach ale nigdy mnie w tym wszystkim nie ma więc nie mam zamiaru się sama okłamywać. Jestem na dystans od tego wszystkiego i mam nadzieję że tak mi zostanie. No ale te moje mięśnie aż się boję jutro obudzić he he trzeba będzie iść na jakiś długi spacer na rozruszanie. A właśnie tam u was tak strasznie zimno teraz 🖐️ 🖐️ obejmuję was mocno tymi moimi koślawymi rączkami żeby was ogrzać, strasznie was tam mrozi, a u mnie +7 i mi przy tym strasznie zimno. Och kochani moi tulam was tulam i tulam mocno mocno nie zamarznijcie mi tylko bo mi smutno będzie 😍 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
"...ale i tak największą niespodzianką będę dla niego, a dla mnie ON." Ale to upiorne i to jak? Sam WIELKI BRAT byłby pod wrażeniem! Jak my wszyscy. Sun, upiorzystko jedna, dlaczego masz tak zmienne nastroje, że szokkk??? A teraz myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Witojcie miłe upiorzystki. I co? Jakoś upiornie leci, Także temperatura w dół. Sun 6, ON przyjedzie o czasie? Drogi prezent nie zastąpi mu pięknej Ciebie... To tak z zazdrości. Hmm... Nie wiedziałem, że w Anglii mają "małe, czarne" tupeciki na Teee... miejsca.;) Jaka szybka odmiana!!!:) Upiornie nie rozumiem upiorzystek. Stąd moja tu obecność. Upiornie się cieszysz, że nie zrobiłaś loków, żeby je potem na kanapie wyleżeć? A jakbyś Zrobiła, a St. potargałby je...? Upiorna złość, dopadłaby Naznaczoną Lwicę. Tak mi się upiornie wydaje. Miła upiorna naznaczona upiorzystko. Tak bardzo chciałbym wierzyć Tobie w upiorności wypisywane przez Ciebie, że jest OK. Zawsze, choć to upiorne, ale zawsze spotykamy się z drugą osobą... bo mamy jakiś cel. Można się z tym nie zgadzać, ale będę z upiorem polemizował i bronił upiornej prawdy! Upiorne to będzie dla Ciebie drugie Słoneczko, ale ja Upiornie się cieszę, że zasłonki z oczu Tobie opadły. Teraz możesz upiornie mi nawymyślać, zniosę wszystko. Dla mnie, upiorna miłość jest po to, aby móc z niej czerpać radość. Choć upiorne to, ale należy dawać i żądać w subtelny sposób, a czym więcej dasz, tym rzadziej będzie mógł... itd. LLLwicoo! Może on nie zna Twojego prawdziwego oblicza, tak jak Upiorny? http://www.youtube.com/watch?v=nhc7L8xFn4Q MI się podobasz. Nawet bez depilacji. Dlaczego Wyszłabyś 5 min. przed??? Na upiornie bolące mięśnie, najlepszy jest... upiorny masażysta. Dzwoń do St. niech się Upiorny na coś przyda! Trzymaj nas Swoimi🖐️🖐️ U mnie ------- 7Upiorne to jakieś, ale upiorne:) Mimo, że Upiorzystki upiornie wyeksponowane to uwielbiam taką upiorzastą pogodę. Ale niech już nastanie czas małych czarnych. Na razie mykam se... Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochani LINO co się z tobą dzieje bo już na prawdę się martwię moja droga!!!! Sun jak forma?? liczysz dni hehe i chyba ta tylko myśli -ciepła myśl rozgrzewa cię w te mroźne dni :D och Upiorny już nawet nie wiem czy jest sens rozdrabniania tematu Stasia. Oczywiście że ci nie nawymyślam, może i jestem impulsywną osobą ale tylko jak mam powód :D to tą swoją lwią paszczę wydzieram. A to YT kociątko kiedyś widziałam i jest słodziachne okropnie. Taka ja! Oczywiście że zgadzam się z tobą że z miłości trzeba czerpać radość, tylko musi ona się najpierw pojawić. Jest Staś jest ok, nie ma Stasia też jest ok. On tak jest żeby nie było nudno, nawet na masaż by się nie przydał bo non stop zajęty, zabiegany, więc coś do masażu na ebayu można znaleźć -trzeba sobie radzić samemu mój drogi. No a ja muszę iść dzisiaj do pracy, po 3dniach wolnego oooocccchhhh nie fajnie nie fajnie, no ale trzeba nie ma co marudzić. więc trzymajcie się cieplutko tym razem upiornym sposobem powiem myk myk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani moi. Upiorny, nie badz zazdrosny:D Jeszcze nie wiem nic czy przyjedzie niedlugo wiec siedze jak na szpilach, na dniach dopiero sie dowiem:/ eeeh mowie wam ciezka sprawa. Nastrojow juz zmiennych nie mam, bardzo duzo dala mi rozmowa z jedna osoba , dluga rozmowa, ktora uzyslowila mi wiele rzeczy i ulozylam sobie plan dzialania. Zlapalam prace na 3-4 miesiace, planuje odlozyc cos na konto , a potem ....myk myk do miasta mojego ukochanego! wielka potrzeba zmiany we mnie siedzi:) naznaczona moja kochana- "Dla mnie, upiorna miłość jest po to, aby móc z niej czerpać radość"-- ot co. Zycze ci takiej milosci, juz wkrotce nadejdzie, jak sie nie bedziesz w ogole spodziewala:D:D Ale mrozy:/ Chce juz wiosne, sloneczko i mojego chlopca kochanego. A wy czego chcecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiorne to co już było... http://www.youtube.com/watch?v=dCGWXQ8tv00 http://www.youtube.com/watch?v=ipNgkIkoWMo Ja upiornie chciałbym mieć pięcioro dzieci ale napracować tylko się przy tworzeniu małych upiorzątek. Dwa samochody w celu niezależności z upiorzycą... Kończąc te upiorności dodam w skrócie, że wystarczyłaby tylko szóstka w Lotto. Oczywiście, że zdrowie także przyda się. A co? Niech mnie dopadnie zdrowie i z upiorem trzyma się mnie... bo http://www.youtube.com/watch?v=NYHZwPT0f80 http://www.youtube.com/watch?v=VVWPtUAirbI A teraz http://www.youtube.com/watch?v=NYHZwPT0f80 myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiorne to wszystko ale sama Chciałaś. A teraz Znikam na trochę. Idę trenować. Pięcioro, albo tak długo, aż nastąpi zmiana płci... a to trzeba się wykazać. :):):):):):):):) życzę wam wszystkiego Naj, Naj, Najupiorniejszego! Aby wam się w upiornościach wiodło!;):);) Linoletko! Upiornie Cię prosimy, wróć do nas!!! Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorny, uwazaj bo marzenia sie spelniaja:D Ja chce zdrowka, slonca, pieniedzy zeby starczalo i syna z ukochanym mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
O, Jesteś! Upiornego jedynaka, Tobie nie życzę. Ty z upiornym w pokoju, a ON sam ze sobą. Nawet nie ma z kim się pokłócić, albo podzielić przemyśleniami z upiornego dnia minionego. Do wcześniejszej swojej wypowiedzi w obawie, iż mogłoby to się spełnić... tak na wszelki wypadek... niech się te upiorności spełnią TYLKO z jedną upiorzycą. Amen. Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amen:d jak mamusia i tatus dobrze wychowaja to i jedynak ujdzie, wiecej nie chce! bedzie mial kontakt z innymi od malusienkiego:D kochani mam tyle na glowie , ze chyba odezwe sie po weekendzie dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiorna sun6... pisać nie mam czasu, ale upiornie proponuję - Jesteś inteligentną, odpowiedzialną i znającą życie choć upiorną to jednak niewiastą - Abyś sama wychowała dziecko. Bez drugiej połówki... przecież Masz zaplecze pomocnych opiekunek i rówieśników do dziecka... Ty nie jesteś jedynaczką, prawda? Aby Cię bardziej nie z upiornizować... myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×