Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

ja też mam kalosze, kupiłam bo jesień idzie, a ja nie lubie mieć przemoczonych butów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonelka....trzeba sie znac na kapeluszach....to tak jak z grzybami.pomimo ze te czerwone kapelusze takie ladne to jednak trujace :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wszystko idzie po twojej mysli.....:P nonelka.....jak bedziesz spiaca to sie mna nie przejmuj....wskakuj spokojnie do lozeczka....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.Kmicic - byłam, ale nie w temacie :) zresztą widziałam tu różne potrawy, więc i ogórkowa zapewne byłaby na miejscu :) Dzisiaj przez ten deszcz zdałam sobie sprawę, że faktycznie - sprawa nakrycia głowy jest niezmiernie ważna. Ciekawam, co napiszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonelcia....nie wyganiam,staram sie byc dzentelmenem.... martwie sie o twoje oczka.....🌼 zupka....nakrycie glowy,zwlaszcza dla pan to bardzo wazna sprawa...ale ale,....dosc ciekawa stopke masz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś cudownym dzentelmenem :) wybacz moją nadinterpretację :) ja noszę biały berecik, to też jakaś grupa w wojsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupka...o ten : kafe mocno i trwale szkodzi na mózg "kur wa jak mnie wk**wia to "nie mam panien' kuuuuuuuuurwa ile chcesz miec tych panien ty żyrafo yebana wal sie na ryyyyyj bazyyluuuuu" hmmmm.... nonellka....bialy?? .....to chyba pielegniarka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonella - też jestem blondynką :) po prostu chciałam sobie wyobrazić biały beret, sama chyba nie zdecydowałabym się na taki akurat :D A.Kmicic_ - w którejś dyskusji ktoś w ten sposób skomentował problem pytającego. Wulgarnie, ale jakże dokładnie obrazując odczucia większości osób, które dały się złapać i weszły w topik :) Poza tym nie wiem czemu, ale żyrafa rozbawiła mnie do łez (nadal mnie śmieszy) i jakoś tak przysposobiłam sobie tę wypowiedź do stopki. Na jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały, czy jak to się mówi ecru, do takich złotych włosów nieźle wygląda :) moim skromnym zdaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupka.....no to niezle ktos pojechal....ale wyzywac od zyraf ye ..?? :P:P:P nonellka.....piszesz o masazach porannych????? uffff....skonczmy na masazach.....bo ja na mocnym ssaniu jestem:P tak jak sun.....:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Ty dobrze wiesz o jakich masażach piszę :P jestem pielegniarką w białym berecie do zadań specjalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.Kmicic_ - chodziło o to, czy wysoki = przystojny, bo autor jest, a nie może zarwać, czy coś w tym stylu :D Pewnie, że lubię wysokich, postawnych mężczyzn... Czyli całkowite przeciwieństwo mojego :D więc takie tematy mnie denerwują :) . Ale to nie ja wymyśliłam uroczą żyrafę :) Poza tym lubię żyrafy ogólnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×