Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

khaterina

Soczewki

Polecane posty

Hej :) Od dość długiego czasu noszę soczewki. Ostatnio przerzuciłam się na te dwutygodniowe i zastanawiam się czy bezpiecznie jest kupować je przez neta. Na szkla.com mają bardzo duży wybór nie tylko soczewek ale i wszelkich płynów ( no i nie muszę mówić, że w lepszych cenach). Strona wygląda bardzo profesjonalnie więc chyba nie mam się co obawiać? Zamawiał już ktoś coś u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fet77
też mialam takie obawy - przed zakupieniem soczewek na szkla.com. Poczytałam wcześniej opinie w necie - były wszelakie - od b.pozytywnych po b. negatywne - że czas oczekiwania na przesylke trwal kilka tyg i w tym czasie sprzedawca nie odpisywal na maile a pod tel nie udzielano info itp. " Zaryzykowalam" - soczewki mailam po 3dniach w domu - zgodnie z zamowieniem, towar dobrej jakosci- zaoszczedzilam- mimo oplaty za przesylke troche mniejszy koszt niz w necie. Moze dziewczyny poleca inne sklepy netowe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki fet77. Po Twoim poście zdecydowałam się na szkla.com. (przeglądnęłam inne sklepy internetowe, ale muszę powiedzieć że żaden nie wyglądał tak profesjonalnie). Wysłałam maila i już wieczorem miałam odp.To chyba ostatecznie przesądziło o wyborze ;). Zamówiłam dziś rano Acuvue Advance z HYDRACLEAR, mam nadzieję, że szybko dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswerdew
szkla.com to jeden z drozszych sklepow z soczewkami w internecie, wiec nie wiem czy sie tak podniecacie ? Jest mnostwo innych sklepow optycznych w internecie gdzie soczewki mozna kupic za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fett77
aswerdew to faktycznie bardzo konstruktywna rada - dawaj namiary a nie paplasz trzy po trzy - to że w necie sa dziesiątki ofert to chyba nie ulega wątpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja soczewki kupuje na allegro od roku i jestem bardzo zadowolona. Płyny sa tam tez bardzo tanie. Wszystko zapakowane oryginalnie i z data ważności. Wysyłka bardzo szybka - z tym że ja zawsze wybieram kuriera. Moge podac linka do mojego zaufanego sprzedawcy jeśli jestes zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×