Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chciałabym na 2 baty

Czy któraś miała sex na 2 baty? Jaki daje to efekt?

Polecane posty

Gość 24latek.,.,
Seks na 2 baty ma jedną wielką wadę jak dla normalnego faceta. Istnieje ryzyko otarcia się o innego kutasa. A jeśli komuś to nie przeszkadza to ewidentnie jest bi. Poza tym ...dawać komuś swoja partnerkę życiową ehhh. W ostateczności mógłbym z jakimś facetem obcą dziwką się pobawić. I to i tak dałbym jej tylko do pyska by nie było ryzyka dotknięcia jakiegoś nagiego typa brrrrr. Fiut od razu by mi opadł :). W ogóle jakie ot uczucie, ze Twoja pannę grupowo rżną ...nie wyobrażam sobie ale może jestem za mało inteligentny i prócz 6 literek przed nazwiskiem przydałoby się jeszcze kilka :). Pozdrawiam i chcę zważyć, ze to tylko moja subiektywna ocena. I najazd na mnie rogaczy jest zbędny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messser
My z zona czasem sie tak bawimy i odpowiada nam to. Jestesmy kilkanascie lat po slubie, lubimy sex w wielu postaciach i wciąż się fascynujemy sobą. Nie uprawiamy sexu ze zwierzetami i nie jemy kupy, bo widze, ze dla większości z krytyków tutaj, to naturalna kolej rzeczy, po wyuzdanym "na pieska". Nie nakłaniamy też do tego dzieci ani trupów. To co robimy w sypialni to nasza sprawa i wszystko odbywa się za zgodą i chęcią drugiej strony. Partnerów/ki dobieramy bardzo starannie i wbrew pozorom, ich poziom intelektualny jest niezwykle istotny. Nie wyobrażam sobie, żebym miał wpuścić do sypialni matoła pokroju oburzonych i świętojebliwych z tego topicu. Żadnego konstruktywnego zdania, oprócz "jesteś szmatą i sie kurwisz" nie wytworzyli, więc nie liczyłbym na jakąkolwiek inwencję w łóżku. Nie namawiam nikogo do sexu grupowego i nie zachęcam. To coś dla bardzo nielicznych i baaardzo mocno pewnych siebie i swojego partnera. Inaczej kończy się dramatem emocjonalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola z pralni
Nie zapominaj o samolocie i kwestii kto jest prawdziwym polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czyjas babka
jakbym byl baaaardzo wyposzczony i zdesperowany? nie wiem, moze... swojej nigdy bym komus nie dal i facet ktory swoja kobiete daje innemu ma nierowno pod sufitem i cos nie tak z psychika, albo traktuje ja nie jak partnerke a jak suke i z nia planow na przyszlosc nie wiaze takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczysta_brzoskwinkaAA
ja bym mogła nawet na trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamszczykowiak34567
Ja juz piec h..ow na raz mialam::w dupce,w cipce w buzi i po jednym w rece ci pierwsi jehali mnie temu w buzi zrobilam loda i rekami skojczylam i wszyscy mi piersi zalali,bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaś jakich tu mało
Mojego androgena tez biora na dwa baty i to nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamszczykowiak34567
jestem facetem zboczonym onanista z redtuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisex
A my lubimy. Moja pani i ja. 1000% racji Messser. Największa wtopa to kretyna do łóżka wpuścic. A jak jest? Fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepła żonka
Mnie coś takiego kręci ale chyba raczej wolę pofantazjować. Nie wyobrażam sobie tego "organizacyjnie" Skąd wziąć tego trzeciego ? Gdzie się spotkać i jak zacząć. Poza tym chyba faktycznie mój facet nie chciał by patrzeć jak ktoś mnie dotyka. A bez niego na pewno bym się nie zdecydowała- zdrada nie wchodzi w grę. Kiedyś nawet przyszedł mi do głowy taki pomysł, żeby wynająć jakąś prostytutkę i zrobić mojemu facetowi taki prezent w postaci trójkąta, ale zabrakło mi odwagi na realizację. Panowie ucieszyłoby was coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha ha ha ha _
pozdrowienia dla was szmaty bo inaczej was nie można nazwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisex
Moja zrobiła mi takie prezenty. Było ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepła żonka
napisz coś więcej, jak to zorganizowała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga ze Szczecina
No ciekawe jakie to uczucie i czy są większe orgazmy ? Wypowiadać się kobitki bo jestem też ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atanazy.k
ludzie których szanujecie? no kurawa na pewno nie są to prawnicy i tzw. artyści, lekarze też często nie w dodatku, oni sami za grosz nie mają szacunku dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyk
Na 100% krytycy tego tematu chcieli by czegoś tak wspaniałego zakosztować lecz są zbyt brzydcy lub zakompleksieni , współczuję wam bardzo . Wyrażanie się w sposób wulgarny o upodobaniach ludzi takich jak ja jest wysoce niestosowne , każdy ma prawo realizować własne marzenia seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr,.,..,.,
Dzień Dobry, Jestem zadbanym, kulturalnym i podobno przystojnym facetem... Szukam pary albo kobiety, którą podnieca myśl o trójkącie 1K+2M.... Gwarantuję 100 % dyskrecji. Odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam serdecznie piotr.wlkp@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimbusik
Dzisiaj się dowiedziałam że mam wirusa HIV I BARDZO SIĘ BOJE CO BĘDZIE DALEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimbusik
Dzisiaj się dowiedziałam że mam wirusa HIV I BARDZO SIĘ BOJE CO BĘDZIE DALEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimbusik1234
Dzisiaj się dowiedziałam że mam wirusa HIV I BARDZO SIĘ BOJE CO BĘDZIE DALEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnastolatek
witam mam 17 lat i poszukuje partnerki do sexu może i nawet na stałe . dziewczyna musi wiedzieć czego chce być otwarta na wszystkie propozycje seksualne no i co najważniejsze nie może być brzydka :P czekam na propozycję (Elbląg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda która to lubi robić na 2 baty , fakt to jej sprawa ale taka kobieta nie nadaje się na stałą partnerkę do związku bo jest zwykłą ku**wą i szmatą.. I nie ma wytłumaczenia że nią nie jest!!! To padliny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nei masz szacunku do swojego ciala i nie szanujesz swojego zdrowia, to spelniaj chore zachcianki facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadłaś/eś kiedyś hamburgera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×