Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chciałabym na 2 baty

Czy któraś miała sex na 2 baty? Jaki daje to efekt?

Polecane posty

Gość gość
A czy zamiast na dwa baty nie można by spróbować normalnego stosunku, ale żeby w tym czasie kobieta miała w tyłeczku koreczek analny, albo jakieś dildo czy wibrator? Próbowałyście czegoś takiego? Bo bardzo jestem ciekawa ale trochę się boję bo właściwie to wcale nie pociąga mnie anal, tylko bym chciała zwiększyć doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error85
a robiłas cos z wkładaniem do dupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
do 2 dzioorek jest spoko, ale nie za ostro na poczatku, najprzyjemniej z zelem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męż
Moja żona nie toletuje analu ale uwielbia na dwa baty, robimy to w sumie od niedawna, parę miesięcy ale jak jest okazja zawsze do tego dąży. Dwa baty naraz w c**eczce. Pomimo że jest ciasna jak się właściwie popracuje to spoko wchodzą dwa naraz i powiedzmy to wcale nie takie małe. Jeśli chodzi o odczucia, jej minka i grymas rozkoszy mówi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz To z kolegą przyjadę do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ...dużo spermy warto jeszcze zebrać od kolegów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj! Bardzo, ja z kolegą już się tak z jedną dziewczyną bawiliśmy. Odlot i i ona i my byliśmy wniebowzięci, ale później znalazła sobie faceta na stałe i zrezygnowała z Takich zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uchhh aż zrobiło mi się gorąco :) ale za mało szczegółów :) kto z Was tego próbował niech opisze jak było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to wspaniały seks.Przeżycie dla meża i mnie dobry Orgazm.Tylko powinno brac pod uwagę większego członka by nie brać go do dupci lecz cipki.Mąż miał mniejszego więc był w dupci a kochaanek ogromnego i wszedł ledwo w cipkę.Nim się dopasowali w *****ch to nie było ciekawie bo troszkę bolało.Ale gdy wyrównali to było bosko i mialam wspaniały orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm interesujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam to, było odjazdowo. Bez pupci, nie jestem amatorką analu. Dwa wacusie w cipce. Są wrażenia, czasem to powtarzam jak się odpowiedni panowie przytrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc oburzonych tutaj krytyków- jak sie znalazło na tym forum? z ciekawosci ! hehehe A że sie wam nigdy nie uda stworzyc 3 kata czy innego ukladu, dlatego krytukujecie. Z moją robimy od czasu do czasu zabawe na 2- M / ona zadowolona, zabawa dobra, emocje mocne. Ograzmy wielokrotne raz za razem. No Ale jak pisal ktos wyzej, buców i bezmozgów nie zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtrudniejszy jest pierwszy raz.Ja położyłam się na mężu nadzialam cipke na jego członka i przytulił am się do męża. Mąż miał zrobić bym nie czuła bólu ale ochotę miałam Maz delikatnie masowal drugą dziurkę gdy się rozluźniona wtedy zaprosił kochanka do wejścia analnie.Gdy zaczął wchodzić chciałam się cofnąć lecz mąż przytrzymal i wtedy wbił się kochanek dość mocno. Potem był problem ze zgraniem się. Dopiero po kilku minutach się zgrali i szło wspaniałe dość długo nim mieliśmy wtrysk bo gdy poczułam ciepła sperme też szczytowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym chciala na dwa ale mąż żeby mnie bzykał a ja bym robiła loda super sprawa co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadeus69
a co jesli Panu od loda zachce sie czegos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
69 to twój rocznik sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gangbang
Ja czytałem niedawno na zagranicznym forum swingersów o gangbangach kobieta i 5-15 mężczyzn, to jest lepsze niż na dwa baty, bo to dosłownie godziny orgazmów. Kobiety w wypowiedziach piszą, że: - czuły radość z bycia pożądaną przez kilku facetów, - wzrastała ich samoocena, - czuły radość z bycia w centrum uwagi, - i czuły ze mają władzę. Oczywiście wszyscy na poziomie intelektualnym i fizycznym. GANGBANG DUŻO LEPSZY NIŻ TYLKO NA DWA BATY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gangbang
Można zacząć na dwa baty, a potem przejść do seksu z trzema, potem z sześcioma i więcej facetami. To jest kilka godzin orgazmów. Każdy facet, który kocha swoją kobietę powinien jej to zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gangbang
Wpiszcie w google gangbang forum albo double penetration forum i macie pełno wypowiedzi PAŃ po angielsku. Ich wypowiedzi sa neisamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałem wątku, ale podobał mi się tekst na początku, że muszą być faceci na "poziomie" - buhahaha, skoro ktoś szuka tak esktremalnych doznań, to znaczy, że nie ma innych bodżcow, że urozmaicić zycie, tylko nuda i brak zinteresowań cechuje takie osoby, które zastnawiają się w którą dziurę jeszcze sobie wsadzić : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre, ja jestem postepowa i wyzwolona i chce, żeby jeszcze w ucho mi włożyli, bo anal jest juz passe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lubisz w dupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dx68
Nie rozumię co wam bluzgajacym jadem daje to że na ubliżacie sobie anonimowym nieznanym ludziom, na dodatek wiele z tych wpisów może być po wymyślana przez różnej maści flustratow, co kieruje aby wchodzić na taki w końcu zboczony temat i moralizować a samemu być bardzo nie w porządku z brakiem szacunku do człowieka. Tolerancja. Ogarnijcie się. Co do granic tolerancji porównanie 2batow do Stalina? Można aż tak? Się mylić. Stalin i hitler i pedofil zabawiał/ zabawia się krzywdząc innych wbrew woli poszkodowanych. Zwierzęta też należy objąć ochrona. Ale dwoje dorosłych wpuszcza do łóżka 3cigo i co wam do tego. To lepsze i uczciwsze niż zdrada. Osobiście nie chciałbym być w układzie 2m i k . Z powodu braku akceptacji męskiego mięsa. Znacznie bardziej odpowiadałby mi układ zamiany partnerów pozdrawiam forumowiczów bo każdy glos tworzy dyskusje. Nie mniej dziwią mnie postawy ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda a próbowałas juz czegoś takiego ? Napisz jak było jestem ciekawa też myślę o takiej jeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadeus69
69 to nie moj rocznik, jestem mlodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy seks to był dość dziwny gdy weszły dwa członki we mnie. Dopiero gdy zostałam doprowadzona do silnego orgazmu wtedy zrozumiałam że podczas takiego seksu można tak być szczęśliwą. Mąż był pierwszym co miał wtrysk po nim ja i jako ostatni kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem też zainteresowany na układ 2m+1k ale znaleźć kogoś do takiego układu graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

dziwię się nie którym wypowiedziom , gdy byłam studentką to na imprezach często zaliczałam dwóch jednocześnie to ja miałam być zadowolona a facet był tylko narzędziem i moich chm,,,,,.. dziś jestem szczęśliwą żoną i matką lecz uprawiam sex tylko z mężem ale i z wibratorem jednocześnie i jest mi dobrze , mąż też nie narzeka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×